Diskuze o politice
Radek
   *new*
28.02.2013 14:48:48    ( 64684 )
ad Sporka) dnes je tuším na titulce Lidovek, že milion lidí už odešlo od těchto velkých bank k těm menším, méně poplatkovým.

Jinak mě při rušení nejvíce pobavilo, když jsem si na automatu pro pořadové číslo vykliknul Založení nového účtu. Samozřejmě, položka - zrušení účtu, tam fakt není. Což chápu :)
kadak
   *new*
28.02.2013 14:43:28    ( 64683 )
A dotoho všeho ta zpičená žlutá špina Janura!!!
kadak
   *new*
28.02.2013 14:40:48    ( 64682 )
deus:

Problém je v tom, že v téhle zkurvené Německé kolonii je téměř nulová ochrana spotřebitele - obyčejného člověka.

Přes telešopink ti lžou o zázračných přístrojích za tisíce korun. Na veřejnoprávním kanále, který vysílá za tvoje love! Operátoři jsou domluvení a máme největší ceny za volání snad na celém světě, přitom oni mají minimální náklady a účtujou si poplatek k darovací SMS. KURVA, kde sou ti popičení novináři, jak to že nepíšou o něčem tak zrůdném, jakože někomu posíláš podporu proti rakovině a o2 si z toho veme desátek? Vždyť tahle zrůdnost je absolutně zrůdná! Ale to jsem odbočil.

Pokud vystoupíš z družstva v baráku a stejně tak vystoupily další tuším 4 byty stáváte se automaticky de iure družstvem. Nemužeš s tím nic udělat, nikam si nevstoupil, ale si v družstvu s těmi ostatními byty. Když někdo z nich nezaplatí elektřinu, vodu, nebo plyn, rozpočtou nedoplatek mezi ostatní byty!!! Dodavatele energií jsou ochránění, ale matka z děckem ve 2+1 je v píííči a nic neudělala, za alkáče vedle zkrátka nemůže. No a?

A kurva nemám čas to tu rozepisovat, ale je to tu jedna past na spotřebitele za druhou. Banky, právníci, realitky, exekutoři, všechno ja nastavené proti obyčejnému člověku. Prakticky všechny služby, kde se zavazuješ smluvně na delší dobu jsou nastavené tak, abys ses lehce přihlásil, ale aby bylo prakticky nemožné se odhlásit. UPC je krásný příklad. A ty kurvy poslanecké napříč všemi stranami akurát předsedají výborům a jsou piče.



deus
   *new*
28.02.2013 14:27:04    ( 64679 )
kad: Ale ono to přece tak často není, to přecházení apod. Samozřejmě pokud budeš chtít vždycky to úplně, ale úúúúplně nejlepčejší a budeš přecházet kvůli tomu že vodafoun teďka zlevnil volání o padesátník za hodinu tak se naběháš/navoláš. No a pokud jsou někde opravdu pořádné kurvy tak už k nim nikdy nepůjdeš - tak jako já už _NIKDY_ nevyužiju žádné služby M&M reality, i kdybych měl chrápat v krabici od banánů.

Jo a poslední věc - hoši, tady je takový ráj až to není k uvěření. Celý minulý týden jsem si připadal jak v nebi (i když sněžilo jak z konve). Tento týden se to nějak posralo - venku sice svítí slunko, obloha vymetená a je nádherně, ale začal jsem - já vůl - ráno u snídaně číst české zprávy, takže do roboty chodím nasraný a přejde mě to až na mostě na Varvsholmen u krmení kachen. Závěr: vysrat se na to, nečíst, nekoukat...alespoň na ten týden jednou v roce. Více to snad obsáhnu v dalším zápisu v "deníčku".
KunA
   *new*
28.02.2013 14:26:33    ( 64678 )
CS vs m-bank?
Windows vs Linux???
Ford vs Skoda?????

Az za bricho se popadam, pyco me je blbe
kadak
   *new*
28.02.2013 14:23:57    ( 64676 )
Mraku, tobě to trvalo jen dva roky, co se pamatuju, tak nemahruj!

Ale ezli mě to má vyprovokovat, tak mě to vyprovokovává k činu. Au, moje hlava...


EIDT:

Ale jistě pane m. uznáš, že mým odhlášením se od ČS se tento problém neřeší, že jo?!
mrak
   *new*
28.02.2013 14:20:32    ( 64675 )
Ano to jsem chtel slysel.
Takze DRZZZZ HUBÚ!!!

btw: staci se domluvit v praci a zmenit trvale prikazy/sipo. Pak zajdes na pobocku a reknes, chci zrusit ucet.

Verim ze to jednou i ty zvladnes, souhlasim ze problem je v systemu ale jeste vetsi problem je v LENOSTI neco opravdu udelat a nejen kecat.
kadak
   *new*
28.02.2013 14:20:54    ( 64674 )
Skluzan Tavič, pičo!!!

Všichni budou sedět, i ten zmrd za kamerou.

I ty budeš sedět, si nemysli!!! A moc se nesměj!!!


EDIT:

VŠICHNI BUDETE SEDĚT, KURVÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!

Du se bouchnout hlavou do zdi, protže je mi blbě z krve. Jinak bych se řízl.
kadak
   *new*
28.02.2013 14:15:53    ( 64673 )
Ne mraku, to je reakce na buzeraci Kokotka, toho černovlasého zmrada a toho zpičeného pičuse blonďatého. Jsem o tom přesvědčen.

Kurva, už zase mě bere čert!

Pičo reklama vyjebaná, vymrdávání s lidma. KURVA!


EIDT:

Ano, mám účet u ČS i u m-bank. U ČS končím cca 1/2 roku. Ale je to přesně to co jsem říkal. Vyřizovat, zařizovat, v prácei, v bance, pičo lítat, jebat se s tím, kurva a nakonec se nechat vymrdat od trošku menšího zla. Jebe mě to tu. KURVÁÁÁÁ!
mrak
   *new*
28.02.2013 14:13:46    ( 64672 )
2kad: ty mas porad ucet u CS ze?
mrak
   *new*
28.02.2013 14:11:36    ( 64671 )
2radek: tohle jsem take udelal zitra konci ucet u nich (myslim). A pani na prepazce rikala ze tohle odchazeni klientu je vazny problem.

4all: tak tohle je masakr, nevim jesli je to nejaky PR clanek/vyzkum nebo to fakt mysleji vazne.
Češi vnímají mobilní operátory lépe než v zahraničí

Citace:
Spotřebitelé v České republice považují své operátory za inovativní a společensky odpovědné firmy, které s nimi jednají férově.
kadak
   *new*
28.02.2013 14:09:53    ( 64670 )
radek:

To je sice fakt, ale je to řešením pro jednotlivce. Jak sám vidíš, TOHLE zkrátka celospolečensky nefunguje, například proto, že pan Slipotreňák Zkurvy-Tankinson ČS doporučuje. Naprosto "odmýtam" připustit, že si lidi za "to" můžou sami, protože neustále nepřebíhají mezi operátory, bankami, poskytovateli internetu, poskytovateli energií a pod.

1. Pokud to někoho vyloženě nebaví, tak to potom není život, ale neustálé vyhrožování, telefonování, přepisování, žádání, rušení, zakládání a to ONI moc dobře ví.

2. Stejně skoro všechny ty kurvy ve všech segmentech výše popisovaných "službách" domluvení a ty si jako malý poskočíček v téhle zemi stejně v piči, jen si myslíš, že nejsi.

3. Nakonec ti Tankáč stejně doporučí ČS a jako obyčejný průměrný poskočíček, který akuát čumí na Superstar stejně u ČS zůstaneš (myslím to obecně, ne na nikoho konkrétního). Že to tak kurva je, je zřejmé, z toho, že to tak kurva je.
Radek
   *new*
28.02.2013 13:33:53    ( 64666 )
ad banky) na co kverulovat nad zisky, kdy 12 mld mají jen z poplatků? Radši jsem si u Spořky zrušil účet a šel k bezplatné konkurenci. Inspirujte se :)

kadak
   *new*
28.02.2013 12:50:32    ( 64659 )
Zbal se ty špino žlutá a pal s tím JETEM do hajzlu!

Z čeho chce Janura tvořit zisk, kurva!!! A klidně mi nadávejte, když řeknu, že ten jeho zisk zaplatíme my. Přes daně - dotace... Pičo, konkurence, taková píííčovina. To je jako provozovat lanovku na pustevny dvěma dopravci. Sudé sedačky Janura, liché ČD... a Janurovi dotovat zisk. Dopíííče, místo toho, abychom vyházeli Žaludy a jiné bukvy z ČD, budeme "liberalizovat"... KURVA, mě bere čert!

Kokoti!


EDIT:

V neděli, když jsem jel z běžek jsem raději hodinu čekal v OL na pomalejší a držší vlak ČD, než abych osobně podpořil tu kurvu zasranou, Januru, pičo, nebo toho Leoša.
kadak
   *new*
28.02.2013 08:29:42    ( 64638 )
Jasně, když už jde všechno do hajzlu, tak ať aspoň ty banky vydělávají. Ony se s náma pak o své zisky rozdělí, tak jak se v minulosti stalo tolikrát. Třeba tehdy, jak odpustily ty dluhy,...
gappak
   *new*
28.02.2013 08:25:10    ( 64637 )
a to jsem rád

Česká spořitelna meziročně zvýšila zisk o více než pětinu

Provozní zisk banky se meziročně zvýšil o 2,5 procenta na 26,29 miliardy korun.
deus
   *new*
27.02.2013 18:46:57    ( 64619 )
smazano
mrak
   *new*
27.02.2013 08:00:11    ( 64586 )
2kad: proste propaganda...
kadak
   *new*
26.02.2013 21:51:33    ( 64584 )
Muhehehehehehe!

Kdyby tahle emotivně podbarvená propagandistická zpráva nebyla na LžiDnes, tak možná těm fotkám "gulagů" uvěřím. Bohužel, co jsem viděl zaručeně pravé fotografie hromadných hrobů v Jugoslávii které nápadně připomínaly poorané pole, letecké snímky skladů se zbraněmi hromadného ničení v Iráku a podobné pičoviny, musím se k podobným správám stavět poněkud skepticky. Tím nechci kategoricky říci, že v Severní Koreji nejsou političtí vězni. Chci tím říci, že nikdo z nás neví, co se tam děje a na základě LžiDnesu se taky nic objektivního dozvědět nemůže. A to ani když ukážou satelitní snímky vepřínu nebo kravínu, převzaté ze zahraničí...

Bože můj! A ty další fotky "lampasáckého vedení strany a vlády". Ještě k tomu chybí spustit nějakou mp3 s virblem, evokující mašírující armádu. No UFF!
KunA
   *new*
26.02.2013 20:43:19    ( 64583 )
Deus: mam obavu jesi nejsme vepri

Pragounion mam v ...., ja se bavim o HC a prave si potvrdil, ze HC neni styl oblikani a fajna musika, ale zivotni styl-nazor a politika:)
zdnck
   *new*
26.02.2013 11:59:17    ( 64575 )
"ODS nám se štěpí. Na konzervativní část, která chce krást postaru se starými lidmi a reformní část, která chce krást postaru s novými lidmi."
Radek
   *new*
26.02.2013 11:40:52    ( 64574 )
ad Mašíni) doporučuji divadelní hru pražského Divadla Disk Já, hrdina, která je právě o Mašínech. Divákům jsou předložena fakta a ti po skončení představení mají odevzdáním lístku dát najevo, zda byli vrahové nebo hrdinové.

Výsledky jednotlivých představení jsou pak k dispozici na FB stránce této inscenace.
deus
   *new*
26.02.2013 09:39:30    ( 64571 )
KunA: Ale my nejsme ve při.
Ne, Mašíni nejsou žádní hrdinové, podřezat svázaného člověka není hrdinství a vůbec o tom jejich "odboji" mám pochybnosti.
A tím násilím a nastolováním "starých/jiných pořádků" vyhrožujou chvilku ti a chvilku zas tamti..

Ježišmarja, ty mě nutíš k zamyšlení co mám poslouchat abych nebyl špatnej:-) Můžu dál poslouchat Prago Union i když nenosím šiltofku a místo kalhot pytle na trus? ;-)
KunA
   *new*
26.02.2013 09:20:04    ( 64570 )
Deus: takze znova

"...no s toho hesla se mi chce zvracet":U konce jsou vaši dnové, přijdou noví Mašínové!

Souhlasis tedy s temi vrazdami, nevinnych lidi, jo? Masini byli podle tebe oukejhrdinove?

Psal jsem hesla, hesla.

A k te nalepce toho smrada: Mel tam bijte komunisty. Nemel tam bijte bolseviky!!! a to je kurva rozdil.

Neradim se ani k jedne skupine lidi, ale to ze nekdo vyhrozuje vrahy, ze zas prijdou, no tak to je teda "demokraticka" demonstrace (vcera byl fajny dil majora Zemana na toto tema:))), a druhy blb 15lety ma na helme heslo keremu ani sam chudak nerozumi, ale holt je to moda, tak s takovych to hesel se mi chce zvracet.

Jinak jeste mam rad lidi co poslouchaji punk a HC s tim, ze to je fajna muzika, ale nazorove ganc v pyci. Take mam nejradsi, ale fakt nejradsi
deus
   *new*
26.02.2013 08:06:01    ( 64569 )
KunA> Mě zas dnes u snídaně zdvihl ze židle článek o oslavě vítězného únoru a vyjádření jakéhosi pyska nedomrlého o tom, že Horáková, Píka a další porušili zákon a tak si za tu šibenici můžou sami. Já bych ho šoupnul na pár dní do chládku za propagaci hnutí atp. atp. a po těch pár dnech bych ho dovedl k šibenici a tam až by mu teklo z gatí bych mu řekl "Vidíš, porušil's zákon, tak co se divíš". Pak bych ho samozřejmě pustil.
Tady vám bylo tak krásně, dokud jsem neotevřel ty noviny...
KunA
   *new*
25.02.2013 20:03:42    ( 64566 )
...no s toho hesla se mi chce zvracet:
http://www.novinky.cz/domaci/294329-u-konce-jsou-vasi-dnove-prijdou-novi-masinove-v-praze-se-demonstrovalo-proti-komunismu.html

Ted to je nejaka moda, nebo co. Taky smrkac co sem potkal v kabince na ski mel na prilbe nalepku mezi tema skejtockyma "Bijte komunisty", na dotaz co je to za firmu a co vyrabeji, se jen otocil a nic nerekl. Tak nevim
gappak
   *new*
25.02.2013 19:42:59    ( 64563 )
uff na nove dalsi babochlap.po ema smetana jsem dnes videl reportaz od tereza robinson
martas
   *new*
25.02.2013 18:58:22    ( 64562 )
2 MK: člověk se hned uklidní když zjistí,že o věcech veřejných rozhoduje elita národy. Raději ani nemyslet kam bychom došli kdyby tomu tak nebylo...
Maly Kodiak
   *new*
25.02.2013 16:34:28    ( 64561 )
2Martas: Delal ty kola. Pamatuju si to.
martas
   *new*
25.02.2013 14:06:00    ( 64554 )
jo to vím,jen jsem myslel,že to je ten "dělal" ty kola..
April 2024
PoUtStCtPaSoNe
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405