Diskuze o politice
Kapis
   *new*
16.05.2013 10:12:19    ( 67388 )
kadak
   *new*
15.05.2013 16:12:30    ( 67368 )
Kapis
   *new*
15.05.2013 08:07:34    ( 67355 )
Kad: jo, chápu, co se snažíš říct, ale co se židovskému lidu nedá upřít je obrovská soudružnost - a o to větší v diaspoře, o které někteří rabíni mluvili jako o požehnání. Takže zčástí s tebou souhlasím, ta Elita s velkým E se nikdy nebála nechat se mezi sebou pozabíjet milióny - a i "svojich chudých skoukmenovců" (pokud to něco přinese - a že taky přineslo), ale tu svou svatou pomatenou demagogii o vyvoleném národě nikdy neopustí.
wilda
   *new*
15.05.2013 06:46:45    ( 67351 )
V Pakistánu mají asi podobné počty, jako u nás pro neplatné hlasy :)

http://czech.ruvr.ru/2013_05_14/Ucast-na-pakistanskych-volbach-vyrazne-presahla-100-procent/
kadak
   *new*
14.05.2013 20:11:04    ( 67344 )
...a ještě pokračování:

A jenom těžko můžeš argumentovat podporou Izraele. Ano, dneska tihle superfašističtí banksteři podporují Izrael, protože se jim to geopoliticky hodí. Včera podporovali Saddáma. Předevčírem podporovali Hitlera, protože potřebovali "prostor na Výchdě" a rozjet válečný biznis, možná, že z toho důvodu možná podporovali i Stalina. Bylo jim kurvafix total jedno, že Hittler začal likvidovat nějaké židy. Dneska poporujou extrémní islamisty na jedné straně a Izrael na druhé. Koho budou tlačit po možném zhroucení U.S.A. se uvidí. Zkrátka to nejsou žádní vole židi, ale superkapitalističní neoliberální fašisti. Chápeš co se snažím říct?
kadak
   *new*
14.05.2013 20:02:27    ( 67343 )
Já jen říkám, že vůbec nejde o to, že jsou to židé. A nebojím se napsat žid a židé. Nejde o to, že to jsou židé. Vůbec jim nejde o nějaké židovství. Jsou to zkrátka jen rodiny, které se starají samy o sebe a pro které jsme obyčejný hmyz - křesťan, arab i žid. Kurva žádní vole židi, kteří by měli soucit s nějakým izraelským pejzařem. A nesepsali si to co teďka dělají mystickými frázemi v žádných listech - to mi věř.

Zkrátka to jsou kurvy. Žádní židi. Chápeš co chci říct?!
Kapis
   *new*
14.05.2013 19:24:12    ( 67342 )
Kadak: krásné, mohem přehlednější - ale pak co ty mi chceš říkat, když tu linkuješ tohle;-)? Myslím, že ty "centra moci" tam jsou zcela jasná. A že tam jsou pak v těch strukturách i (dle tvého) nežiti, tak ono to je pochopitelné. Ale to jsou malinké minirybičky.
kadak
   *new*
14.05.2013 18:49:19    ( 67340 )
Tohle je ještě lepší schéma:


http://www.nwoo.org/obrazky/bilderberg2009etc.jpg



A tihle hodní lidé se scházejí, aby vytvořili plán na to, aby nám bylo mnohem lépe!
kadak
   *new*
14.05.2013 14:57:42    ( 67332 )
Dobře, tak měkký výrok "moc se mi nechce věřit", který jsem použil, abych nebyl "agresivní" měním na "je to pičovina", že členové diskrétní elity jsou výhradně židé. Samozřejmě je jich tam moc, protože velké židovské rodiny jako ročildi a rokefeleři stáli vlastně u zrodu bankovnictví, tak jak ho známe. Ale nejsou tam výhradně židé a členové diskrétní elity nejsou protože jsou židé, ale právě proto že velké židovské rodiny stály u zrodu "moderního" bankovnictví.


Ale ten obrázek si tisknu. Je z něj krásně vidět, že v podstatě nemá moc cenu bojkotovat výrobky, protože vždycky skočíš u těch samých. Jedinou možností je jim to sebrat, protože na to nemají žádný nárok. Až uzraje čas, sebereme jim to.
Kapis
   *new*
14.05.2013 14:30:18    ( 67331 )
"Ale moc se mi nechce věřit" - ano, to je ono - je to tvoje věc a já tě o ničem přesvědčovat nebudu. S tou Francií a komu to tam patří, jak jsem přesvědčen, že to je, ti rád popovídám u pivka.

No ale i tento obrázečeneček může leccos napovědět:

http://www.bilderberg.cz/obrazek/3/bilderberg-jpg/
kadak
   *new*
14.05.2013 14:10:30    ( 67324 )
Výborné, vyňato z linkovaného článku:

...výsledkem je, že dnes přestáváme ?vyrábět" maso, které raději vozíme z ciziny, a místo toho si každý den zabetonujeme ornou půdu o ploše pěti Václaváků. To se ale nedá dělat donekonečna. Myslím, že nakonec do­jde k lokalizaci ekonomiky, protože to současné přeta­hování zboží po zeměkouli není trvale udržitelné, tím spíš, že z hlediska ekonomického je to nesmysl. U Poi­tiers ve Francii se nedávno srazily dva kamiony - jeden vezl vajíčka ze Španělska do Holandska a druhý vezl vajíčka z Holandska do Španělska. Jakpak mám věřit, že tržní ekonomika je opravdu tím nejracionálnějším ekonomickým systémem?
kadak
   *new*
14.05.2013 13:14:35    ( 67321 )
...například ve Francii je až několik stovek rodin, kterým patří těch tolik diskutovaných 99%. Samozřejmě je poměr několika stovek rodin vůči zytku Francie tristní. Ale moc se mi nechce věřit, že by to všechno byly rodiny "vyvoleného národa".

Tyhle informace mám od pana sociologa Kellera z knihy tři sociální světy, kteroužto doporučuju si přečíst. Je opravdu zajímavá.

Krátký rozhovor i na toto téma zde:
http://www.lipa.tym.cz/article/Keller_elity.html

Kniha a spousty dalšího zde:
http://www.ulozto.cz/xRwXP8f/keller-jan-tri-socialni-svety-pdf
kadak
   *new*
14.05.2013 12:57:24    ( 67318 )
Kdo ovládá z většinové části světové banky,... atd?
Kapis
   *new*
14.05.2013 12:43:15    ( 67317 )
no hádat se o tom, kdo ovládá z většinové části největší banky světa, burzy a v podstatě veškeré finance a vše kolem toho, kdo "obhospodařuje" světové dluhy + vlastní navazující korporace a pak i ovládá zahraniční politiku nejednoho státu světa atd. je snad zbytečné aj jak máš holou hlavu, ne? Je to prostý fakt. Dobře maskovaný a upozaďovaný fakt, ale je to tak.

No a to je teda kurefský maras:
http://literarky.cz/tema/87-tema-na-tento-tyden/14672-monsanto-ma-pravo-kontroly-nad-ivotem-rozhodl-soud

A Ondro, schválně, kdo založil a vlastní Monsanto? Schválně? Japonci?
kadak
   *new*
14.05.2013 12:21:29    ( 67313 )
Předhazuju ti cos napsal, ironicky.
Kapis
   *new*
14.05.2013 12:15:28    ( 67311 )
co mi to furt předhazuješ? Holá hlavo!
kadak
   *new*
14.05.2013 12:01:05    ( 67310 )
Jo. Přesně. Třeba i Japonci. Nejenom Židé. I když jsou procentuelně velmi silně zastoupení.

EDIT:
A přesto, že mám teď vyholenou hlavu mám nějakou rasu a původ úplně v piči. Bankéř není rasa.
Kapis
   *new*
14.05.2013 11:48:47    ( 67308 )
to nejsou nesmysly, ale nástroj veliké zlodějny, který provádějí samozřejmě naprosto různí lidé různých ras a původů - naprosto vyrovnaný mix lidí se na tom podílí;-)
kadak
   *new*
14.05.2013 11:01:45    ( 67305 )
Pičo zrušit tyhlety nesmysly vole Hedgehogové fondy, pičo nesmysly, produkující peníze z dluhů a peněz??? Dopiče to jsme se úplně pomátli? Zavřít ty pojebané banky a bankéře do uranových dolů.

Jiné řešení zkrátka není.
Kapis
   *new*
14.05.2013 10:49:33    ( 67304 )
moc té ekonomice rnerozumím, ale je mi jasné, co tohle je zase za svinstvo, kdy nažraní budou ještě nažranější a hladoví chcípnou hlady.

http://www.novinky.cz/ekonomika/301685-financni-zraloci-se-vrhaji-na-zotavujici-se-reckou-ekonomiku.html
zdenno
   *new*
13.05.2013 13:34:40    ( 67248 )
Postaví se Pákistán proti protizákonným americkým úderům bezpilotními letadly?

...
První zjištění pákistánského vrchního soudce je nejzjevnější: "Letecké údery bezpilotními letadly jsou absolutně protizákonné a jsou hrubým porušením suverenity státu Pákistán." Americké letecké údery, upozorňuje soudce, jsou mezinárodními válečnými zločiny, vzhledem k tomu, že mezi Spojenými státy a jejich nominálním spojencem neexistuje válečný stav.
...
Spojené státy musejí nést plnou odpovědnost za své činy. "Pákistánská vláda požádá generálního tajemníka OSN, aby ustavil nezávislý tribunál pro válečné zločiny a ten nařídí Spojeným státům, aby okamžitě zastavily letecké údery a okamžitě poskytly plné odškodnění rodinám obětí."
...
V sobotu vznikla v Pákistánu v důsledku demokratických voleb nová vláda. Zjevný vítěz v těchto volbách, Nawaz Sharif a jeho strana, přislíbily, že zamezí americkým leteckým úderům v Pákistánu. Verdikt z Pešaváru rozžehne pod tímto příslibem právní oheň.
KunA
   *new*
12.05.2013 09:10:54    ( 67191 )
...vcera na CT1 byla uctena vzpominka na obeti komunismu. Jakozto clovek respektujici lidska prava, bo vsechny zivoty jsou si rovny, jsem uctil nejen pamatku komunismu ale i obeti kapitalismu-obeti hladu, nemoci, bezpravi (bo nemas kasu tak nepyczuj), machinaci valek vedenych v pozadi nadnarodnimi korporacemi a vladami v ramci zisku kapitalu a teritorialnich uzemi.

I dokonce v 80tych letech nekeri umelci nemohli vystupovat v TV a nemohli hrat v serialech, strasna doba. Nekeri museli robit aji praci pod svoji uroven, kera je nebavila. Nastesti ted je prace dost a kazdy robi jen to co ho bavi. Kazdy ma dost penez na to, aby mohl jezdit do zahranici, bo kdysi se to nemohlo. Budme radi, ze zijeme v tak super dobe, kdy.......

Myslim, ze zadne smajliky tu psat nemusim.
Kapis
   *new*
11.05.2013 19:49:34    ( 67187 )
No dobre, máš kus pravdy, ale viděl bych je max. jako nástroji jednoho zla v pozadí, nic víc.
kadak
   *new*
11.05.2013 11:12:37    ( 67180 )
kapis:
Umělci a baviči se významně podílí na celkové debilizaci společnosti. Tím pádem mají poměrně nezanedbatelný vliv na její stav. Jsou tedy jak příčinou idiotizace byť ne jedinou, tak jejím samozřejmě rozhodně ne jediným důsledkem.
Kapis
   *new*
11.05.2013 00:14:06    ( 67174 )
kadak: pláčeš na špatném hrobě, ti umělci a baviči jsou sice hromosvodem tvých nervů, ale oni jsou také jen důsledkem, ne příčinou stávajícího stavu;) Ale jinak ti zcela rozumím vo čem jakože hele mluvíš jakože víšco;)

Džala: Tak už i Hawking je antisemita a fašoun?? No kdo by to do něj řekl. Větě "Akademický bojkot Izraele je nepřípustný" kypící arogancí přímo biblickývh rozměrů, chybí už jen video z pochodu v Haifě, hajlujících aktivně-ortodoxně-mladých praktikantů ješivy, volajících (zatím jen) o anekci Sýrie a Libanonu jako nezpochybnitelného historického území Velkého Mošeho;)

...a k tomu ještě tak ...to jsem po třech dnech zapl monitory...kurwa...a Voldánová mluvila v jasných a spolehlivých, že Rusko a USA jednali a prý, že tam Rusové nedodají moderní protileteckou obranu....aby.....a to jsem přestal kurva nervama skoro držet JUlinku jak mi lezla po hlavě.....to náhodou neohrozilo "bezletovou zónu (v Lybii cca 8000 humanitárně bombardovacích demokracii šířících náletů) a nebo nedejbože další izraelské nálety". No ty pyčo. Oni už se ty své záměry ani nesnaží moc maskovat. To už vypadá hodně blbě...rozvrat celé oblasti čím dál ve větším měřítku a Írán už skoro před dveřma.......

....nebylo mi lépe v těch malebných vizovických vrších?
kadak
   *new*
10.05.2013 10:52:07    ( 67153 )
Pičo, sedím tu v robotě a začíná mě to tu všechno sráááát.

Přišel kolega z "měřící skupiny" a začal nám laikům vykládat, co všechno se nebude měřit, jaké zdroje znečištění vypadnou ze zákona, jak budou firemní ekologové ohýbat spotřeby všech možných znečišťujících látek, aby se vešli do limitů, aby jejich doteď měřené a monitorované zdroje vypadly ze seznamu zdrojů a aby se o nich zkrátka nevědělo. Celé je to prý práce našeho super ministra Chalupy. Dostaneme se tak konečně do limitů daných EU, protže co se nezměří, to neexistuje a tak budeme dýchat čistější vzduch.

Celé mi to připadá jako z Cimrmanovy hry "Dobytí severního pólu Čechem Kalrem Němcem", ve které polární výprava rozdýchávala rtuť teploměru z kritických a životy nebezpečných -50°C na celkem snesitelných -15°C. Dopiči, tohle je normální kurva kocourkov, tenhle náš svět. Pimprlové divadlo.

Obyčejné cesty se přejmenují na dálnice, výsledkem je zvýšení koeficientu životné úrovně a skok o dvě místa v žebříčku států EU. Paráda. Kurvafix dopiči, že se ani po těch dosavadních dálnicích nedá jezdit jinak než v offroadu, to kurva ty piče nezajímá.

Dáme maturitu každému Imbecilovi a každému debilovi, který odevzdá všechny "programy" dáme magisterský diplom ze strojárny, každému kdo má love dáme magisterský diplom z VŠ podnikání a každé pseudointelektuální puykové piči dáme titul z humanitního - zvýšení vzdělanosti. Ale když přijde na pohovor pan novodobý Ing. a je pitomý jako pučtok, neví jaký je rozdíl mezi kurva máslem a něčím jiným, to kurvafix taky nikoho nezajímá, máme 40% Vysokoškoláků. A učni neumí měřit svinovacím metrem.



Dopiči tohle přece musí zkolabovat. Když to vidím, jak všechno funguje, tak nerozumím před kým si kdoi na co hraje. Prakticky všechno je jen hra. Každý jednotlivec hraje svůj "part" v naprosto uhozené frašce. Kurva na co dopiči chodí každý den tavič do Vítkovic tavit tu ocel, kurva když za pár roků skončí někde u žida, jako šrot. Vůbec to nedává smysl, ekologové nejsou od toho, aby se starali o ekologii, ale od toho, aby firma ojebala zákon a neinvestovala do ekologie ani korunu navíc, než je nezbytně nutné. Právníci tu nejsou o toho, aby u soudu hledali pravddu, ale jen od toho, aby ji zpochybňovali. A zákonodárci nám netvoří zákony, aby se společnost rozvíjela, dopiče ale zejména proto, aby si ze společného mohli zesoukromizovat co nejvíce, někdy dokonce jen několik málo promile z toho, co někomu přihrají.



A nakonec bombónek. Skoro všem vadí, že ze společného "sají" caigáni, nezaměstnaní, lidi na "socce" a tak dále. Prakticky nikoho neserou oficiálně akceptovaní vyžírkové, ostudy národa, jako jsou nejrůznější "umělci, "sportovci", "baviči" a podobní hajzli, kteří nejen, že nic netvoří, ale pomáhají tvořit oficiální iluzi o "spravedlivosti" tohohle světa, o jeho oprávněnosti a morálnosti. Tahle pakáž je nejaktivnější prvak naší debilizace a my už silně debilní si je kurva vylepujeme doma po zdech, fandíme té sebrance, milujeme ty hvězdy a co je pro mě naprosto nepochopitelné, ještě často bráníme nárok na jejich nehorázné příjmy z produkce téhle společnosti. Přitom je to výkladní skříň hnusu a marasu téhle společnosti.


Kurva, lepší totalita otevřená, než tohle tmářství a debilizace, vypatlanizace!

P.S. Je to trochu nesourodý příspěvek, ale musel jsem to všechno někam vyblít, protže mám strach z krve. Jinak bych se řízl a hototvo.
KunA
   *new*
09.05.2013 08:46:56    ( 67106 )
...podle me ten fyzik je terorista. Nechal bych ho zavrit. A za pomluvy bych mu nasolil pokutu strasne hodne milionu, co si to vubec mysli a dovoluje.

:))) uz by mohl by vedet, ze demokracie a svoboda nazoru je jen pro vyvolene:)))
zdenno
   *new*
09.05.2013 08:42:19    ( 67104 )
synek s kulama

Fyzik Hawking odřekl konferenci v Izraeli. Kvůli Palestincům

Světově proslulý britský astrofyzik a matematik Stephen Hawking odřekl svou účast na červnové mezinárodní konferenci v Izraeli. Podle britského deníku The Guardian zdůvodnil jedenasedmdesátiletý vědec své rozhodnutí jako protest proti zacházení Izraele s Palestinci. V Izraeli tak vyvolal kritiku, že se připojil k "nesprávnému a skandálnímu" akademickému bojkotu Izraele.

http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/fyzik-hawking-odrekl-konferenci-v-izraeli-kvuli-palestincum_269558.html

EDIT:

"Izrael je demokratický stát, kde všichni lidé mohou svobodně vyjádřit své názory, ať už jsou jakékoliv," zdůraznil Maimon.

ALE:

Předseda jeruzalémské konference Israel Maimon označil podle listu Haarec Hawkingovo rozhodnutí za špatné a neospravedlnitelné. Akademický bojkot Izraele je podle něj nepřípustný...
Kapis
   *new*
07.05.2013 17:00:54    ( 67066 )
hebemumu :-d
Maly Kodiak
   *new*
07.05.2013 16:45:09    ( 67065 )
Vtipny zaznam. Nejlepsi je, jaxe Karolina Peach v pozadi snazi nesmat, abyto nahodou nevydapalo...
March 2024
PoUtStCtPaSoNe
26272829010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031