Zde můžete ventilovat vše co se týče bicyklů.
KunA
   *new*
21.08.2013 08:26:59    ( 71071 )
...myslim, ze vseci mluvi o jednom, ale uplne o necem jinem. Jebat, lidem, keri hory znaji jen z pohlednic a kecu v hospode asi nepochopi o cem je rec. Bo kdyz zacnes chodit/jezdit na hory pred 40-citkou pak uz je pozde rozebirat zaklady. Nic osobniho k nikomu, do nikoho nerypu a nenavazim se a predevsim nehraju machra, ze chodim po kopcach atd., jak by to zas nekeri mohli otocit proti. Kdo chce ten pochopi, kdo ni tak ni.
Zaver: Hipisacky peace aji s kapkou pissu s kulturnevzdelavacneho filmu o mezilidskych vztazich.
d6
   *new*
21.08.2013 08:25:03    ( 71070 )
Kap: Takze nejdriv pourazis a dehonestujes fridethwajdry a pak intousky pretocena nesmyslna argumentace o hovnech...
Nebudu se k tomu vic vyjadrovat, myslim ze jsi za to sve zkurvene pokrytectvi uz parkrat malem chytnul pres pysk...
Pro me je zkratka lepsi fridethwajdr co skáče přes horizont do borůfčí, nez jak hovado namrdany turista s blbyma kecama o horach.
Kapis
   *new*
21.08.2013 08:18:55    ( 71068 )
Zdenno: jo, beru, máš recht, jen jsem furt na 95% přesvědčen, že to byl kokot - v takovém "stádu krav" kde ti právě může kdykoli skočit děcko pod kola radši z toho kola nachvilu slezu.
Kapis
   *new*
21.08.2013 08:14:38    ( 71067 )
Detlef můžeš pyty použít někdy - aspoň raz - aj jinou argumentaci než okamžitě dehonestovat, nadávat do čuráků co nic neví a napsat to normálně bez apriori urážek? Asi ni že, jinak by to nemělo tu správnou "údernost" a nebyl bys za největšího geroja.

Ano, hory jsou všech, potkáš i dost kokotů, co chodí po svých, ale ti kokoti na kolach - a myslím opravdu KOKOTY, ne normální lidi - jsou dost nebezpeční - shodnu se tu akorát s Kunou, takže pokračovat v diskuzi je zbytečné, zkrátka JÁ OSOBNĚ SUBJEKTIVNĚ ty cyklisty na TURISTICKÝCH cestách na horách prostě nevidím rád, vždyť už jsou i mraky cyklostezek po kopcach. Většina to tu vnímá jinak, OK, ale kvůli toho nikdo u mně není čurák.

A Čibuk má tež pravdu, je nás moc a každý chce najednou být strašně aktivnIN, marné, proto jsem třeba, co jsem to slyšel nezávisle ze tří stran, ztratil úplně zájem o Šumavu, vyasfaltovaný václavák nic pro mně.
zdenno
   *new*
21.08.2013 08:16:54    ( 71065 )
kapis, tys me evidentne nepochopil, nemam ti to za zle..

ja tu NIKOHO neobhajuju, i sem to tam nekde nize psal, jedine co rikam je, ze odsoudit nekoho na zaklade clanku v "novinach", ktery je beztak napul prekruceny, aby se to dobre cetlo, je hodne jednoduche..

dam ti priklad: pojedes autem. pred tebou cyklista, slusne jede, po krajnici. ty jedes tez v klidu, podle predpisu. tesne pred tebou udela "mysku", bo tam bude treba kanal, nebo nejaka dira nebo neco a ty ho sejmes tak, ze chudak skonci na voziku.. ci to byla vina? v novinach te popisou jako vraha cyklistu a uz vidim tobe podobne, jak se ve forech znalecky a vsevedoucne rozohnuji, ze ten PYČA ridic jel jak hovado a chudak cyklista..

takze jeste jednou, nikdo z nas nevi, co se tam stalo. s nejvetsi pravdepodobnosti ten chuj jel jak hovado a jestli to tak bylo a cele to je jeho vina, je to curak, kteremu patri vyrvat kule, polamat nohy a ruky a vyrazit vsechny zuby.. ale bylo to tak? neprasklo mu treba lanko a ani nemusel jet moc rychle? neskocilo mu tam to decko bo ho fotri kurva nehlidali?

osobne nemam rad tyhle hory kam vedou asfaltky a v letni sezone, navic o vikendu bych tam nesel ani nejel na kole ani za pyczu, prave kvuli tomu "vaclavaku"..

jeste jeden priklad: ted nedavno sme slapali Lysou, bylo tam tez dost lidi, ale tak nejak sporadane sli pesi (jak nahoru tak dolu) + cykliste co jeli nahoru po jedne strane a proti tomu cykliste co jeli dolu po strane druhe (a valili fest..) a nemusel to nikdo regulovat.. proc tohle nemuzou pochopit chuji na Pradedu?
cibuk
   *new*
21.08.2013 07:52:44    ( 71063 )
když to tady tak čtu. Není nás prostě na té planetě potažmoš na českých horách prostě jenom moc? muheheheheh
D6
   *new*
21.08.2013 07:30:17    ( 71062 )
Kdyz sem pred tema 20-ti lety lezl na javec a z vrchu me malem sundal freerider na ocelaku s prilbou z masiny na pale, tak sem si rikal, ze to musi byt totalka vymast kantka... Ale s obdivem a skoro uctou vuci tomu borcovi co se neboji a takove prizdisracske curaky co akorat blbe kecaji, ze hory jsou bla bla... ma v pici.
... bla bla vyslapne stolete chodniky... di do riti!!! Hory jsou vsech. Zkratka nekdo je posrany sjet poradnou grapu, prekonat strach, zvednout hladinku adrose a bude blbe kecat o cem nevi nic.
Je to moda, tak jako vsechno, ale kvuli tomu nebudou kopce min prudke, takze jako u vsech "extremnich" sportu je to samoregulacni a do par let budou aspon levnejsi kola v bazaru...
KunA
   *new*
21.08.2013 06:37:02    ( 71061 )
...i kdyz v ramci Kapisovi necitim nejake zadne zvlastni sympatie, tak s jeho poslednim prispevkem "doslova" souhlasim.
gappak
   *new*
21.08.2013 07:05:34    ( 71060 )
Night ride (po plzni x maribor) http://mapy.cz/s/8k0Y
Kapis
   *new*
20.08.2013 23:03:16    ( 71059 )
Džala: nebyl jsem tam a bez ohledu na detlefův ambivalentní přístup nechápu tvou srdceryvnou obhajobu toho kokota. Pokud někdo sestřelí 6-leté děcko i sám sebe na vaclaváku takym stylem, že bezvědomí a vrtulníky, tedy potenciálně smrtelné úrazy, tak musel jet jak magor. Ne, jak PYČA...a pořádně vyjebaná. Kolikrát si někomu na kole ublížil? Ani jednou? No vidíš...

Jo, pěší turisté chodí jak hovada po pěších turistických stezkách, které se přirozeně vychodily během staletí, to plně sesouhlašuju, nebohý frídethwajdr co skáče přes horizont do borůfčí se už nemůže cítit bezpečně mezi takovým chodícím stádním dobytkem, který si chodí jak chce, vlevo, vpravo, žádný řád.

Nevím no, po nohách chodíme jako druh pár stovek tisíc let, no kole jezdíme svépomocí možná 200 let, před 20 lety ses na Lysou dostal jen favoritkou po asfaltce, zlaté časy říkám já, a ano, zde na mraku lidi co znám to kolo dělají s rozumem a láskou, ale snad je všem jasné, že to co se robí momentálně je módní trend jak kurwa. A obhajovat v buznotrikotu navlečenou jitrnicu, co se nechá vyvézt na ovčárnu a jak to s menším infarktem dotlačí nahoru a pustí to se zavřenýma očima dolů, přičemž sejme malého kluka, je kapku mimo.

Mraku, co myslíš tou výchovou;)? Myslíš jaxi přede mnou nečekaně zabrzdil prudce přední a vyskočils mi zadním kolem před pysk, že jsem se ti taktak vyhl a já řekl, že jezdíš jak magor;)?

...miluju jízdu na kole, ale jak mě wilda šlehneš na horách šlauškem, třeba i přes batoh, tak tě doběhnu a narvu ti ten tlumič ještě hlouběji do řiti;)
KunA
   *new*
20.08.2013 15:10:20    ( 71043 )
Kurva jak chci vyjed domu, tak zacne drit jak...
gappak
   *new*
20.08.2013 11:56:38    ( 71030 )
Sváča (Mesinžr z HL 2.1.) si jezdí. Kura....

http://www.endomondo.com/workouts/231996770
Anonym
   *new*
20.08.2013 09:52:04    ( 71022 )
No moje rec Wildo, moje rec! :-D


4all: Kdyz jedu na kole jak prase, tak delam maximum proto abych neohrozil ty co se kolem me pohybuji. Z chodniku ci cesty na travu sjizdim pri objizdeni pomerne casto a na rozdil od kapise u toho nikoho nevychovavam. Proc taky, mista je vetsinou vsude dost a nejakej ten teren pri jizde po asfaltu jen uvitam :)
wilda
   *new*
20.08.2013 09:37:19    ( 71019 )
Nezbude než začít nevychované pěšáky vychovávat. Kolem prvního prohučet max. rychlostí, na druhého zařvat těsně za ním, třetího jebnout šlauškem, čtvrtého rovnou pumpičkou a pátého nakopnout popř. laškovně poškádlit rodlama v oblasti žeber - alternativně mu lze podrazit nohy zadním kolem ve smyku - záleží na skillu jezdce. By bylo aby se nenaučili na silnici chodit v zástupu vlevo!
KunA
   *new*
20.08.2013 08:21:47    ( 71012 )
D6: ja takze nenavist, nekrestanstvi, neskautismus, nekamaradstvi, anti rychle sipy
d6
   *new*
20.08.2013 08:06:59    ( 71011 )
Tak snad si smrad odnese ponauceni, ze se nema motat bourakum v ceste a hlavne se cumet, co se deje kolem.
Jinak, kdyby mi nekdo srazil maleho i treba na BMX draze, tak mu nepomuze nic... Ani vrtulnik
KunA
   *new*
20.08.2013 07:22:49    ( 71009 )
...souhlasim s Kapisem, pokud tam nebude udelany pruh pro cyklisty, kde ti kokoti si muzou jezdit i 90km/h, tak to beru, ze s tradice je to turisticka stezka a v ramci mody se z toho udelala cyklostezka:))). Nebyl jsem tam nemuzu soudit, ale holt sou kokoti co vali na kole hlava nehlava a pletou si turisticke ztezky s adrenalinovou drahou. To co pise Wilda je druha vec a take kokoty sem zazil tez, co jdou pres cely chodnik, pak je to , ale o zdravem rozumu a ne o zavode v pretahovane. Dostavame se timto do situace, "ja mam vetsi auto", tudiz se mi nic nestane a jedu pak rychleji:))) nejak tak to rikaji v Besipu.
To, je ale mestska cast a ne turisticky chodnik na horach. Na slavne trase Nebory-Vendryne (hlavni tah CR-SR Cadca) teraz tez zrobili chodnik a jebli tam i ckylisty. Sirka chodniku je limitovana z jene strany skarpou a z druhe strany svodidlama, kde myslim, ze bude pomalu problem se vyhnout dvoum protijizdnim kocarkum. Behem chodniku/cyklostezky sou podelne znacky, takze situace je jasna. Jelikoz jsem "oldskul" tak jezdim tak kdyz tam jedu a vidim chodce tak vzdycky pribrzdim a pomalu ho objedu, neminim riskovat, ze se lekne a skoci mi pod kola, ja prepadnu pres svodidla pod kamion a on se sesype do skarpy, kdyz vidim kocarek tak pribrzduju kurevsky a rychlosti kroku ho objedu. Jinak nemam problem jezdit po pravem/za pravym jizdnim pruhem po vozovce. Vse je o slusnosti a jesi je nekdo cyklopirat a jezdi mezi chodcama jak zavodnik na plno s tim, ze si onanisticky rika, ze je to cyklostezka tak az se pak nedivi, ze mu nekdo skonci ve spajchlach. Jebat take kokoty!!!
wilda
   *new*
19.08.2013 21:35:27    ( 71005 )
deus> gratulace ... a nalej!
wilda
   *new*
20.08.2013 06:58:05    ( 71004 )
Kapis> Tu bezohlednost jsem myslel samozřejmě na nás staré voly a ne děcka. Dítě nemá ještě rozum, je rádo, že je venku, tak poletuje všude kolem, ale rodiče už by jej mít měli.

edit: jako stádo krav

P.S. Dnes jsem též mohl být za cyklokokota v novinách. Jel jsem po práci něco zavézt do Poruby a zpět. Na stezce kolem Odry jsem zmerčil v dáli u přejezdu Rudné 4 mladé žaby (odhadem tak 17) - přesně ten typ co popisuje zdenno: cukle, lodičky, sukýnky, na sobě skoro nic kromě iphonu a sluchátek. Za jiných okolností bych to možná ocenil, ale to je jinej příběh .... prostě roztažené přes celou stezku, za celou dobu se nepodívají před sebe a čumí furt do těch zkurvených mobilů a něco strašně důležitého do nich vypisují. No dopadlo to tak, že neuhly, musel jsem skoro zastavit a objet je v trávě (ne ojet!!). Utrousil jsem něco ve stylu, že to není možné a ať si do těch telefonů napíšou závěť, že ji budou brzo potřebovat až někdo nezastaví a jel dál. Budiž jedné na omluvu, že řekla alespoň ono kouzelné "sorry" ... možná tam bylo pak ještě nějaké "kokote" ... nevím, to už jsem neslyšel :)
zdenno
   *new*
19.08.2013 20:38:47    ( 71003 )
kapis: tys tam byl, ze vis jak jel rychle a jak se to stalo?

jestli ten picus jel jak hovado, tak je to samozrejme kokot na entou a jak si rozbil palicu tak mu dobre tak. a decko je samozrejme chudak a jenom doufejme, ze si neodnese trvale nasledky..

ALE: protozes tam nebyl, tak jak vis, ze to decko tam nelitalo bez dozoru a typkovi neskocilo pod kolo, pricemz on vubec nemusel jet extra rychle. tohle se muze sebehnout tak bleskove ze ani nevis.. je to oficialni cyklostezka, tzn. s cyklistama musis pocitat a taky to cele mohlo byt uplne jinak nez sis to ty vylozil na zaklade nejakeho clanku..

aby bylo jasno: neobhajuju tu kreteny, co se neumi chovat a jezdi jak curaci mezi lidma, stejne tak nemam rad tzv. turisty co se na horach chovaji jak hovada a mysli si, ze jim to tam cele patri..vikendaci v cuklach a lodickach..

Kapis
   *new*
19.08.2013 20:28:36    ( 71002 )
wilda: jaká "bezohlednost" u 6-letého děcka?
Synci, nezlobte se na mně, ale jak jedu po takém Vaclaváku jako od Pradědu na Ovčárnu, kde chodí zástupy a lítají děcka, tak do pyče nevalím jak magor na taky sestřel. Jak mu táhne k 60ce, by už měl mít snad kapku rozumu.
deus
   *new*
19.08.2013 17:26:27    ( 70998 )
Dnes jsem oslavil první tisícovku s GT.
zdenno
   *new*
19.08.2013 15:51:07    ( 70995 )
wilda souhlas.. nechtel jsem se tu k tomu vyjadrovat, bo jsem to uz pred tim, nez to tu cyklisty nenavidejici kapis ;) hodil, probiral s nekym jinym..

hovno vime co se tam stalo. odsoudit nekoho na zaklade clanku v "novinach", ktere nekteri z nas apriori odsuzuji, protoze pisi jenom o tom co se jim hodi, je velmi jednoduche..
Anonym
   *new*
19.08.2013 14:59:16    ( 70993 )
2wilda: Takze vsichni? V tom pripade bych ti doporucil clenstvi v jednom takovem klubu s Ondrou a Deusem ;)
wilda
   *new*
19.08.2013 14:57:24    ( 70990 )
Nakopat cyklistu i rodiče. Ten podíl viny bude na obou stranách.

edit: Je pravda, že mě serou jak tihle ego a tepy honící cyklisti řvoucí "jedu zleva", "uhni", "bacha", tak chodci roztažení přes celou cestu/stezku neřešící co se děje kolem nich. Prostě bezohlednost je všude.
Kapis
   *new*
19.08.2013 13:27:13    ( 70987 )
Anonym
   *new*
19.08.2013 12:30:49    ( 70985 )
A tomu muzes verit bo kapis byvali sluzebnik bozi, nebere jmeno pane do huby na darmo ;-)
Kapis
   *new*
19.08.2013 12:13:46    ( 70984 )
buh a džala;)
gappak
   *new*
19.08.2013 08:55:39    ( 70977 )
Nekecej...jsem tě neviděli takže buh vi jestli jsi to jel.
Kapis
   *new*
19.08.2013 08:48:49    ( 70976 )
UFF byla ta cesta sobotní Ostrava-Těšetice ale plnotučná ;-)
May 2024
PoUtStCtPaSoNe
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102