Ano i tenhle sport někteří jedinci preferují před hokejem ;-)
Kapis
24.05.2010 22:43:58    ( 38078 )
taky se musím ještě vyjádřit, je to i fotbale, takže snad můžu zde.

kadak: fotbalové repre nerozdíl od hokejového se vybírá v referendu, ano! Ve fotbale je to pak "NÁŠ TÝM". Největší hvězdy KHL třeba se např. do ruského výběru ani nedostali, že pro amíky a zčásti kanaďany nebylo mistrovství po olympiádě lákavé, to je jijich problém, ale jejich oslabené výběry zcela jistě nebyly plné evropských hráčů, hrajících v evropě. Mistrovství SVĚTA je stále nejvyšší světovou hokejou soutěží a že pro tebe nemá význam je tež tvůj problém a bylo by mi to i total šumafuk, kdyby sis to nechal jako každý vyrovnaný člověk pro sebe. Békání nad nespravedlivostí rozhodčích béébéé se ozývá vždy nejvíc z českých řad jak nám čecháčkům ublížili. Vzhledem k tvému rudě bijícímu srdci chápu tvou starost o nehorázné nespravedlivosti pácháné na ruských sporotvcích - nojo chudinky rusácké tak moc poškozeni rozhodčími božatka, jednou oni jednou my, FUCK OFF, stejně jak fandit švédům a rusům proti nám, být Marketičkou, vykopal bych tě z kvartýru na chodbu, kopl do řiti a na hlavu převrhl necky s hnědouhelným generátorovým dehtem.

Někomu přijde zbytečná nebo nesmyslná Liga mistrů, ale kdyby to někdo řekl tobě, tak se ho pokusíš zesměšnit, urazit, poslat do pyče, no to já tě nebudu, já ti to Ondro odpouštím, protože chápu, že musíš držet nastavený kurs chlustání na pálkaře, abys neztratil tvář. V hokeji se standardně držíme na světové špičce, za posledních 6 let 3x ve finále MS, za 10 let 4 tituly mistrů světa, bronz z olympiády...co dodat - kopálisti chvilinku zazářili na eurech a od té doby hrajou hovno, mrzí mě to, nejsem fanoušek, který se odvrátí, když se nedaří a budu jim fandit v každém zápase. Ale obávám se, že se ti mantáci nedostanou ani na ME.

Co naši sqělí pálkaři předvedli na tomto mistrovství s neznámými hráči, nejen proti superhvězdnému ruskému týmu, byl malý zázrak a nezaslouží si, aby se na ně chlustalo jako na chuje, navíc od inteligentního člověka, který ví co je fandit svému týmu, který zná ty nervy. A letos to teda byly nervy kurevské.
A teda když mluvíš o "šťastném vítězství" nepatří i to štěstí ke sportu? A když nám tak chybělo v minulých letech... Nebo snad věříš na to, že výsledky jsou dané předem velkou knihou Osudu??? Chacha to se mi povedlo.
Problém mládeže je zřejmý, ale právě za poslední měsíc a teď víc než kdy jindy jdou slyšet hlasy, že je s tím třeba akutně něco dělat, jinak budeme v piči.
Velký Džordžíno to chce po volbách osobně vzít do pracek a stát se kromě premiéra i ministrem sportu a zas prý budem vyhrávat. Chraň nás svatá Samantha Červeňaková. Takžemáš pravdu, trápí mě to a věřím ale, že s tímto problémem se začne něco dít a práce s mládeží se stane prioritou. Navíc těch 11 nováčků získalo takové experience a sebevědomí, že se nebojím o další roky českého hokeje. Tvrdíš, že hráči z Evropy jsou nic moc a když hrajou tak je to úplně zbytečný turnaj, bo hvězdy NHL tam nejsou, přitom ti ale vadí, že mladí odcházejí na farmy....ehm.

Když nemáš rád hokej, tak je to tvoje věc, ale to jak do něj redundantně zbytečně a nadbytečně furt dupeš mi přijde, že se nudíš víc než je zdrávo a měli by ti v práci ubrat love a přidat roboty. Mě tež nebaví formule a motorky a nemusím to ostentativně furt hlásit do světa.

KunA: díky, užil jsem si celé mistrovství, bo mě čumět na český hokej baví, nechápu tvou alko-nenávist, ale většinou lidí nenávidí, to čemu nerozumí, takže ti taky odpouštím. I když jsem si vždy myslel, že si Antifa doleva a ne že miluješ ty vypatlané nazi-zmrdí hlavy, kteří jsou srdcem agresivních fotbalových šooligens. Nevěděl jsem, že máš srdce mezi těma největšíma fašounama. No ale to je tež tvoje věc. Holt na hokeji sedíš se slušnými fanoušky soupeře klidně vedle sebe, bitky si odehrajou hráči, na fotbale musíš stavět ploty a platit policejní manévry. Tak to prostě je, jsou to dvě úplně rozdílné hry jak na hřišti tak v hledišti. A obě hrajou týmy ne jednotlivci a jde vidět, že nepotřebuješ tým, nabitý super hvězdama, abys mohl vítězit.

No tak ještě raz MISTŘI!!! MISTŘI!!! :-)

Kaďák P.S.: přiznám se, že "kdo neskáče není čech hop hop hop" mě taky dost irituje.
rck
24.05.2010 15:42:56    ( 38072 )
co fotbalista, to vypatlana hlava - to se jich asi divalo hodne, cha
KunA
24.05.2010 13:24:52    ( 38057 )
Kapis: vim, ze nejsi jeden s tech chuju co zacina fandit az se nekomu dari, ale jdi do pice s hokejem a hlavne v teto rubrice. Vcera po skonceni vsech poradu na kere se se dival a po prepinani vsech programu jsem skoncil na poslednich 5min na CT2. Pico taky hnus sem dlouho nevidel, hokej je sport pro buzeranty, kde pico agresivita nezna mezi. To co se odehravalo na lede za masakry sem nechapal. Tim nemluvim ani o skurvene vylizane NHL, kera se sportem uz nema nic spolecneho, ale je to show jak wrestling ap. Pokud hrac, kery je cula a neumi poradne hrat o sobe prohlasi, ze on tam je na pozici kazdemu dat do pysku je to o cem mluvim. To jak to potom rusaci prebrali, ze sundavali na protest stribrne medaile s krku po predani byla druha vec. Zkratka jednoduse: HOKEJ JE PRO VYPATLANE HLAVY!!! Ano libi se mi agresivnií sporty, ale v podani ragby a nebo pak ve sportu jednotlivcu. Proto sem i pro piskani kontaktu, tahani za dresy, podkopavani ap. ve fotbalu. Kurva agresivita je v kolektivnim sportu pro fanousky a ne pro hrace.

Ale jinak v klidu uzij si to vitezstvi:)))
kadak
24.05.2010 12:16:59    ( 38052 )
Nebudu si kroutit koule, protože nemám k takovému počínání nejmenší důvod. Přejdu také to, že tahle sekce se jmenuje fotbal a neměla by být znečišťována povídáním o pálkařich, ale protože si mne zmínil ve svém příspěvku, cítím povinnost se k němu vyjádřit.

Je mi úplně jedno jak skončil ?český výběr? (záměrně jej nenazývám náš výběr, protože já nic nevybíral). Fakt, že za Rusko letos hrály hvězdy NHL zvyšuje kvalitu turnaje opravdu minimálně, protože zámořské týmy přijely s probranými manšafty a bez zájmu hrát. Skandinávci sice měli zájem hrát, ale byli maximálně vyrovnanými soupeři našemu skromnému výběru. Hovořme tedy o Mistrovství Evropy s hosty ze zámoří. Proti tomu snad nikdo nic mít nemůže. Štěstí, jakým se Růžičkovým hráčům podařilo propasírovat až do finále je zcela zřejmé, což nesnižuje jejich zapálení pro společnou věc. Dokonce i výkon proti celou dobu zcela zřejmě lepším Rusům byl týmový a na samé hraně možností jednotlivých hráčů, za což jim jistě patří obdiv. Škoda jen, že Rusové byli brutálně zaříznuti sudími, tak jako Jevgenij Pljuščenko na Olympiádě. Proto jsem na vzdory Marketičce v poslední třetině fandil Rusům, protože si jako silně poškození zasloužili vyrovnat. Sport je sport a chyby rozhodčích se dějí. Občas porazí i Sportig Gijón Barcelonu. V tom je to kouzlo.

Nic z toho ovšem nemění můj pevný názor, že MS v hokeji je naprosto zbytečné, pokud nepřijedou všechny týmy maximálně ?vyzbrojeny a připraveny?. Reálnou konfrontací se světovou špičkou český hokej prošel na Olympiádě a tam se doopravdy ukázalo, jak na tom je. Tohle šťastné vítězství v nesmyslném turnaji má a bude mít pro fanouška českého hokeje jen jeden silně negativní dopad. Zacpe ústa těm, kteří volali po změnách ve výchově mladých a těm co nesouhlasili s brzkými odchody hráčů v dětském věku někam farmařit. A tento fakt bude mít negativní dopad na celý český hokej do budoucna. Což je mi fakticky jedno, ale Vám Kapisům a dalším zapáleným fanouškům by být zřejmě nemělo.

Doopravdy vlastně lžu, protože mi to vítězství jedno není. Kvůli náhle probuzenému vlastenectví pár exotů jsem nemohl do dvou hodin usnout. Něco uvnitř v hlavě je totiž nutilo jezdit auty, troubit a skandovat nesmyslná hesla hluboko do noci,...

(ano, o5 v robocie nuda...)
Kapis
24.05.2010 10:36:20    ( 38047 )
Pálkaři mistři!!!! A ať si Kaďák ukroutí kule;-) když to nazývá druhořadým setkáním nebo druhou ligou nebo jak - Pokud tam hrál Ovechkin, Malkin, Kovalčuk, Datsjuk atd.... kurva esa NHL, no to je jedno, jak už ti naši kopálisti jsou take sračky a hrajou totální hovno z piče a prohrávají z c-čkovými výběry Azerbájdžánu apod., sláva za český hokej, který i s 11 nováčky z extraligy dokázal porazit všechny (kromě Norů a Švýcarů, ale to je známá věc, že slabšíma hrajeme na hovno.)

PARÁDA MISTŘÍ PYČOOOO!!!!
kutac
23.05.2010 22:59:22    ( 38034 )
he he... palkari
Kapis
22.05.2010 11:44:28    ( 38004 )
kadak: tady te do pice nepošlu :-)
kadak
21.05.2010 11:56:52    ( 37956 )
Klapis:

Jo jo, to jsou ty lidské principy kapitalismu.
Kapis
21.05.2010 08:41:54    ( 37935 )
Radek: pěkná, ale taky asi pěkně mastná. A na humanitu vybírají prodejem tkaniček...
Radek
20.05.2010 21:57:06    ( 37917 )
Nike zbrojí na MS ve fotbale, takže moooc dlouhá a fotbalová reklama
zdenno
20.05.2010 08:03:36    ( 37871 )
Radek
19.05.2010 20:29:57    ( 37859 )
To už připomíná slevovou politiku ČD a její In-Kartu :))
KunA
19.05.2010 20:10:20    ( 37858 )
cele sem to necetl, ale:

blablabla Baníku, získali celou řadu výhod, dostávali včas správné informace, nebyli anonymní, a v neposlední...

Takze asi tak: vcas spravne informace mam na netu, CHCI byt anonymni a v neposledni rade pokud to pude na take picoviny, jakoze synci budou jezdit na dvakrat (bus a pendolino) jak nejvetsi mafiaborci a nafinis vsechno poserou, s radosti prispeju na take picoviny. Kua karat plus 6 zapasu a pomalu lonskorocni permice, jax se rika fotbal pro fanousky. Beru to, ze kazdy vjerny si to kupi, ale na ukor na toz ted "v krizi" myslim, ze si to hodne lidi nekupi a stadion bude poloprazdny
kadak
19.05.2010 15:50:56    ( 37849 )
To sou ceny bez te karty, která stojí 300,- S kartou sou ceny polovicni...

Mrkni na fcb.cz
KunA
19.05.2010 15:49:25    ( 37848 )
si robi kozy, ne? o tech kartach sem cetl v blogu Petery kdysi, ale take ceny za listek tam nebyly, chuji
gappak
19.05.2010 15:17:09    ( 37846 )
Njn nekde na ten stadak potrebuji vybrat
blade
19.05.2010 15:05:24    ( 37845 )
na pristi sezonu nebude mozne zakoupit permici bez karty fanouska která stojí 300,- jinak ceny obyč lískků celkem sada bez karty
Ceny vstupenek na zápasy FCB v sezóně 2010/11 bez Karty fanouška FCB
Tribuna T ? 400 Kč
Sektory S ? 260 Kč
Sektory L a P ? 200 Kč
Sektor V1 ? 160 Kč¨

takže sezona 2010/2011 průměr na utkání 3500 nejvernějších


viz WWW.FCB.CZ

KunA
19.05.2010 10:17:40    ( 37826 )
kurva to jsou, kluby, to je samy jugoslavec, turek a rumun podle nazvu:)))
zdenno
19.05.2010 10:02:47    ( 37824 )
gappak
19.05.2010 09:20:07    ( 37821 )


Možné soupeře nutno rozdělit do tří skupin:



A) jistí konkrétní účastníci II. předkola:

Sudova - Litva, Shamrock Rovers - Irsko, Sporting Fingal - Irsko, FC Vadúz - Lichtenštejnsko, ND Gorica - Slovinsko , Šiauliai - Litva, Santa Julia - Andorra, Breioablik - Island, Bangor City - Wales, Atyrau - Kazachstán, Kalev - Estonsko, Mika Aštarak - Arménie, Besa Kavaje - Albánie, Buducnost Podgorica - Černá hora, Tre Fiori - San Marino, Vikingur - Farské Ostrovy , Cliftonville - Severní Irsko.



B) vítězové národních pohárů:

Gruzie (Dinamo Tbilisi), Maďarska, Běloruska (Torpedo Zhodino), Moldávie (Dacia Kišiněv), Bosny (Borač Banja Luka), Lotyšska (Jurmala), Lucemburska, Makedonie (Pelister Bitola) a Malty.



C) kluby, které musí nejprve projít prvním předkolem, do kterého jsou nasazeny:

Šibenik - Chorvatsko, Dněpr Mogiljev - Bělorusko, Skonto Riga - Lotyšsko, KR Reykjavík - Island, Dundalk - Irsko, TPS Turku - Finsko, SK Tirana - Albánie, Tauras - Litva, Zestafoni - Gruzie, třetí Bosňan (Široki Brijeg), čtvrtý Gruzínec (WIT Georgia), druhý Moldavec (Iskra), třetí Moldavec (Olimpia Balti), třetí tým Černé hory (Mogren Budva).



- kluby v závorkách ještě nemají 100% zaručenou účast, vychází se z momentální situace.
kutac
19.05.2010 09:18:18    ( 37820 )
kad: to jsem teda nevedel.
gappak
19.05.2010 08:00:15    ( 37816 )
mu jebe ... KUBICEK CO TY KURVO

Kubíček: Kdyby mě trenér víc poslouchal, hráli jsme Ligu mistrů

http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/kubicek-kdyby-me-trener-vic-poslouchal-hrali-jsme-.html
martas
18.05.2010 23:39:03    ( 37807 )
no a navic je vetsi sance ze bude banik v poharech dele nez jen jedno (pred)kolo...),
snad nevypadnou hned s nejakou Almaatou..
zdenno
18.05.2010 22:18:15    ( 37802 )
na pyczu to je, ale banik to zvladne a aspon ty zkurvene teplice nejdou do poharu za tu umyslnou prohru na sparte..
gappak
18.05.2010 22:14:21    ( 37801 )
Na picu Jablonec musi vyhrat.... Tak nic ...

Takze
Baník (3. v lize) ? 2. předkolo Evropské ligy

martas
18.05.2010 21:42:21    ( 37797 )
David Bystroň góóól!!!
kadak
18.05.2010 21:04:33    ( 37793 )
kutač:

Hajzl je prý vulgárně WC. Lze tak nazvat i policistu, pokud se chová jako hajzl.
gappak
18.05.2010 08:14:22    ( 37767 )
Cekej si na co chces...
kutac
18.05.2010 08:05:29    ( 37766 )
aha, takze zase hajzli policajti, no to bych teda necekal...
gappak
17.05.2010 15:35:57    ( 37750 )
Prijeli Poloci, nechteli projit dechovou zkouskou a tak je nepustili dovnitr. Tak jim uvolnit vstup pomohli chachari kteri uz byli na stadione. To se nelibilo fizlum a zacal cirkus. Kdyby se fizly do 10. min zdekovali mohl byt klid, takhle tam zbytecne drazdili.

Jinak vyjadreni trenera FK Pribram

Fanoušci Baníku jsou prostě nejlepší v Česku", shrnul vše do jedné věty a dodal: ?Trénoval jsem v Polsku, kde chodily maximálně čtyři tisíce lidí. I to, co se tentokrát stalo, k fotbalu patří. Je to sport o emocích. Zvládnout to musejí policisté. Jinde v Evropě, třeba v Itálii, se dějí daleko horší věci, nedělal bych z toho vědu", konstatoval. Potvrdilo se, že v českých poměrech se na stadionech řeší vyhřívání, ale na bezpečnostní opatření se tolik nehledí. ?Co je nakonec lepší? Když udělají fanoušci trochu bordel a policie si s tím v zárodku poradí, nebo když se hraje před prázdnými tribunami? Fanoušci Baníku měli dalekou cestu, trochu se posilnili, jinak by to zvládli rozumněji
May 2024
PoUtStCtPaSoNe
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102