Diskuze o všem i o ničem
deus
   *new*
10.05.2019 13:49:34    ( 101677 )
Potkal jsem v zivote spoustu super lidi a to ze s nima nekomunikuju neznamena ze jsem na ne zapomnel nebo se n=a ne vysral. Jen mam svy "trouble". Kdybych mel napsat jejich seznam, bylo by to na dlouho a kdybych nekoho nezminil, bylo by mi to lito. Kazdopadne aspon co se tyce tohohle webu tak kazdej koho jsem poznal osobne, at uz jsme se potkali treba jen parkrat (namatkove napriklad Otofon, kdybych mel strilet od booku) tak pro me fakt znamenate hodne a jsem za vas trasne rad. Jste kurva super lidi!!!!

Seznam lidi za ktery jsem rad ze jsem potkal jen za ty posledni ctyri roky by byl docela dlouhej ale seznam tech vas na ktery nikdy nezapomenu by byl jeste delsi.

Sorry, vy skveli lidi, ja vim ze jsem mizernej kamarad, ale bez vas by byl muj zivot o hovne. Mam vas vsechny tak rad ze to nedokazu vyjadrit. Jsem moc rad ze jsem vas poznal.

Mraku, Siso, Kadaku, Marketo, Willy, Zkrate, Pavlo, Kapisi, Gappaku, Sedivaku, Vero, Marketko, Otofone, Hofe, Lou Heavy, Racku, Vildo, Detlefe, vy vsichni co ted nedokazu z hlavy vyjmenovat - jste uzasni lidi a jsem fakt rad ze jsem mel tu moznost se s vama potkat. Jako fakt, kdyz mi nekdy neni uplne ouvej tak si na vas vzpomenu a rikam si "ty pico, ja jsem mel vlastne velky stesti ze jsem v zivote poznal spoustu uzasnejch lidi takze i kdyz mi zrovna ted neni uplne do smichu tak neni potreba hazet flintu do do repky, protoze znam spoustu lidi kvuli kterym stoji za to se rano vyhrabat z postele".

Dekuju vam vsem moc! Mam vas tak rad ze i v to nejzasranejsi rano (coz nejspis prijde tak za 6 hodin:-) :-) vstanu a vyrazim ven se slovy "I don't give a fuck that it's raining and I feel like a shit. I got a thousand reasons to move on and if you, life, want to fuck me right now - just bring it on!!!!"

kadak
   *new*
10.05.2019 13:19:37    ( 101676 )
deus:

ZRUŠIT baby! A Nový Zéland!
deus
   *new*
10.05.2019 13:07:44    ( 101675 )
PS: Mam takovou "vypitou, melancholickou...." - vazne me mrzi ze jsem ne "zpretrhal", ale spis zanedbal kontakty s lidma co mam fakt ale opravdu moc rad a kteri me vzdycky dokazali povzbudit anebo aspon rozveselit, rozesmat, pobavit. Mam takovych kamaradu par i tady, lidi kteri me dokazou jednou vetou zase zpatky (aspon na chvilku) zase "nakolejit", ale neni jich moc a kazdyho z nich si vazim ne vic jako vas.

Dneska jsem rikal svymu (tady) nejlepsimu kamosovi Andymu ze v pondeli jdu (zase) na kafe s holkou co me tak trosku "rozhodila" (ja ji mam fakt moc rad ... a ona mne taky, ale jen jako kamarada) a po poslednim setkani s ni jsem byl tak trosku "down" (cti: "fpici") a on me dnes zase vratil do reality vetou "Why? Didn't you get punished enough yet?". Takovy to kdyz vis ze s tebou lomcujou hormony, ale nedokazes si to racionalne vysvetlit ("Laska je laska..."). Takovej ten moment kdyz vis ze bys ani nemel koukat na telefon a pak te kamarad nahodi do pohody jednou vetou ktera ti pripomene ze by ses mel fakt postavit nohama na zem.

Asi jako Detlefova (pro me pamatna a nezapomenutelna veta): "Co tam budes pico robit - vsak nic neumis!" :-D

No nic, jdu spat, a vy makejte kurva, je patek rano!!!! :-)=

Mam vas kurva rad!!!! Nezapomel jsem na vas!!! Chybite mi, vy hajzli!!!! :-)

deus
   *new*
10.05.2019 12:34:29    ( 101674 )
"Stojí to peníze a je to úplně na hovno. "

Jednim slovem: "fotbal" :-)

Jinak "sorry jako" ze vam tady do toho kafram. Jen strucne - je patek vecer a to co vas za pulden ceka ja uz mam tak rikajic za sebou;-) Dalibore, omlouvam se za minule ale nejak jsem to nedal...kazdopadne zitra rano si s Tebou rad cestou do prace popovidam - pujdu hodne brzo rano takze se to mozna trosku otoci: ty jeste nebudes uplne na kary a ja si s kocovinou na lavicce nekde kolem Courtenay Place teda fakt jako sednu a hodim se do pohody a zvolnim a pokecame....:-D

Naposled to byla fakt prdel - kdyz mi kamos co se prave svalil nadranej do betle vola (+64 21 127 0836 na WhatsApp...klidne se pridejte, nic to nestoji a ja se s vama rad pobavim;-)) a ja zrovna specham do roboty, sobota rano s opici na zadech a on furt jenom "vsak si chvilku sedni, kam furt tak chvatas?" a ja "pico voe letim do prace. uz jsem tam mel byt..." :-D :-D

Uprimne - docela mi chybite, vy chasko jedna;-)

gappak
   *new*
10.05.2019 12:26:07    ( 101673 )
Něco pro Ondru, ať má co rušit.

Nový seriál WATCHMEN debutuje již tento podzim na HBO GO

https://www.youtube.com/watch?v=O71wKeQTGdc
kadak
   *new*
10.05.2019 09:26:52    ( 101672 )
A ještě jedna věc!

Zaznělo zde mnoho o tom, co je třeba zrušit, ale jedno velmi důležité ne!

Mnohem, mnohem horší, než lidé různých pletí na nejrůznějších dávkách, kteří nepracují, jsou pro naši společnost certifikátoři, posudkáři, revizoři, akreditátoři, autorizátoři a další toři.

Typický pobírač sociálních dávek, rom ve střčdním věku, pobírá almužnu za kterou si koupí magnetofon, nebo televizi. Potom, když je teplo vesele tančí venku na ulici, když je zima, tak uvnitř svého sociálního bydlení, které mu pronajímá lokální politik. Dále již rom významně neškodí, pouze vegetuje, což může být shledáno mírně demotivující a iritující.

Typický posudkář, certifikátor, autorizátor a akreditátor je kavkazký běloch v obleku (jsou ovšem mezi nimi i ne zcela čistokrevní, například slováci). Tento nejprve po vzoru lobbystů vstoupí přes spřátelené politiky do zákonodárného procesu a nechá si na zakázku do zákonů vpravit takové podmínky, pravidla a kličky, které je schopen následně pro dodavatele vyřešit pouze on.

Takže tu máme na zakázku zákon, který si nechá certifikátor vytvořit, aby byl výrobní/dodavatelský/ochodní proces zatížen požadavkem na "papír", bez kterého to prostě nejde. Tento papír, světe div se, dokáže vydat (ne zcela zdarma) pouze ta skupina lidí, která si nechala do zákony podmínky na ten "papír" strčit. Vzniká tak krásný uzavřený systém "dojení".

Porovnej a posď sám, kdo víc škodí:

Cikán na sociální dávce, který společnost stojí nějaké peníze, ale dále jí až tolik neškodí (promineme-li mu to kanálové víko vedle v ulici) s posudkářem v moderním nekonfekčním obleku, který přijede v drahém moderním autě a bez jehož drahých "papírů" nemůže ten, kdo doopravdy něco tvoří nic vyrobit, prodat, dodat...

Za mě jednoznačně, B je daleko větší škůdce.

A proto!

Všchny normy a certifikáty, akreditce, recertifikace, revize, autorizace, TUV, ISO, a podobné samoúčelnosti, na nichž se živí spousta moderních příživníků prostě ZRUŠIT. Vše vrátit na úroveň roku 90'.

ČSN vždy bohatě stačily.








kadak
   *new*
10.05.2019 06:15:29    ( 101671 )
Sur:

Tak mě napadlo, že na největšího nebojsu co sem v životě potkal si docela "frcáš". (vychlamany usmevak)


Gap:
Ty se smiř s tím, že ty komixarny sou největší pičoviny co kdy byly nafilmovane. Že je nikdo momentálně neruší jen ukazuje na amoralitu současné společnosti a pomáhá k diskreditaci tohle bizarního zřízení - kapičotakurvalismusu.
gap
   *new*
09.05.2019 23:09:52    ( 101670 )
Dřív taky padalo jedno auto za směnu, dnes bambilion. Se s tím smiř.
gap
   *new*
09.05.2019 23:07:40    ( 101669 )
Ty voe, Lenka byla ve stejném rauši když ti kupovala the smurfs, jako dnešní maminy které kupuji ironmany.
kadak
   *new*
09.05.2019 20:08:35    ( 101668 )
Banicek nejlepší u nás a zas bude, až budou za něj hrát chlapi od soustruhu, co trénují až po šichtě.
sur
   *new*
09.05.2019 19:37:32    ( 101667 )
jak by rekl hodny pan: Frei, Social und Nacional .... https://www.youtube.com/watch?v=u4GqWqnoYxk ....Zdravim KuNu .o))))
sur
   *new*
09.05.2019 18:27:29    ( 101666 )
A ja hlupak myslel ze Banicek nejlepsi u naaas.
kadak
   *new*
09.05.2019 18:21:29    ( 101665 )
Gappak:
Ty vole, tech deset bijaku ročně z produkce Disney s tím aušusem reklamním kolem chceš přirovnává k plakátu Smurfs co koupila moje máti na burze v Ostravě v roce 90? To je sranda.

Jo, když mi bylo pod deset, tak sem četl spidermana z remitendy. Bohužel celá současná produkce tohohle aušusu míří na celé rodiny. Totální pičoviny, výplachy, kokotiny. A dávají si za to navzájem ceny a hrají v tom docela kvalitní herci... Hrají. Stojí tam jak píče a zbytek se naanimuje na pc. Na to herce kromě jejich image vlastně nepotřebuješ.

Za mě prostě zrušit. Všechen ten aušus.
kadak
   *new*
09.05.2019 18:03:58    ( 101663 )
Rasy a barvy mi nevadí. Židům bych znarodnil peníze. Jinak vesměs souhlas. Fotbal bych nechal, ale jen jako sport, bez peněz. To by se ukázalo, kdo má Sparťanské srdíčko...
sur
   *new*
09.05.2019 17:02:57    ( 101661 )
jo a zapomnel sem na fotbal a kralovske rody...ted uz snad dostanu BAN na celej internet
sur
   *new*
09.05.2019 16:50:48    ( 101660 )
2KAD: ja bych nejradsi zakazal vsechny youtubery, fotovoltaicke elektrarny, banky, negry a židy.
DkB
   *new*
09.05.2019 16:19:52    ( 101659 )
2Kapis:

Dupej sem to 2.reseni!

Nebo se zabyju!
gappak
   *new*
09.05.2019 14:38:33    ( 101658 )
Kad> Jen si tak matně vybavuji, že jsi měl buď tričko s Batmanem (logo) nebo mikinu. Ale nevím to na 100% A všechny ty hulky atd. nejsou dělané pro tebe, ale pro ročníky o 25-30 let mladší. Myslím, že s tvých šmoulů co jsi měl nalepené na dveřích taky tehdejší čtyřicátníci nebyli echt odvaření jako ty teď nejsi odvařený z komixových sraček.
jinak zlatí komixáci proti nekonečné sérii Rychle a zběsile.
sur
   *new*
09.05.2019 14:19:19    ( 101657 )
2kad: prej pistaciovou zmrzlinu, takovej hnus...horší je už snad jen čokoladová a šmoula.
kadak
   *new*
09.05.2019 12:10:01    ( 101655 )
gappak:

Mám pocit, že jsem ani Burtnovy Batmany "nežral", ale co já vím, určitě jsem je nenenáviděl a ano, měl jsem něco nahrané na VHS. Dneska, s odstupem času můžu říct, že mě všecky tyhle amerikanokulturní komixárny tak serou, že bych je prostě zrušil. Všechny ty ultrony a iron pičo many a homokládo buzno kokoty a magneto helmony a vole neuvěřitelné hůlky a ultimativné prdelokopače, všechny bych prostě zrušil.

Stojí to peníze a je to úplně na hovno.

Pěkně "kulturní komis" a dones scénář. Ultron - ZRUŠIT. Pán prdelí - Zrušit... atd.

Zlatý Ruslan a Ludmila!

https://www.csfd.cz/film/42546-ruslan-a-ludmila/galerie/?type=1
kadak
   *new*
09.05.2019 10:10:19    ( 101654 )
mrak:

Deset let?



Prosím o vysvětlení, jaká trefa do jakého černého?

Vůbec nerozumím tomu, co je na tom špatného, vtipného, nemravného...? Nerozumím.

O to vysvětlení fakt stojím, protože když něčemu nerozumím, tak mě to hryže.
mrak
   *new*
09.05.2019 10:00:25    ( 101653 )
...jak je to dlouho co kolo nenáviděl?

Hmm tomu rikam trefa do cerneho! +(uznale kyvajici usklebak)
gappak
   *new*
09.05.2019 10:00:18    ( 101652 )
"betmeny" dost intenzivně nenávidím. Co kecáš, Batmana od Burtona jsi žral jak cyp. Nevím jak to máš dnes.
kadak
   *new*
08.05.2019 20:11:55    ( 101648 )
sur a mar:

Ty vole, tak to je řepa. A jak se mi hodí a k čemu údajné obhajování bicyklu a lega? No je to jedno... (rozřechtaná emotikona se slzami v koutcích očí)

Kolo sem nesnášel a už ho mám rád. No a? V čem je problém. Kdysi jsem měl rád pistáciovou zmrzlinu. Teď ne.

A Lego je boží. Ovšem samozřejmě v souladu s mým pohledem na svět dost nesnáším odklon modelových řad od "domečků a hradů" k bizarnostem typu "ninjago" a podobným licencovaným škvárům ze světa "MARVEL" - klasické americké, imperialistické, kapitalistické, pokleslé halyvůdské produkce...

Ty zasrané "pány prstenů", "Spajdrmeny" a "betmeny" dost intenzivně nenávidím. Málokdo ovšem ví, že kdyby LEGO nesáhlo do těchto "licencovaných" vod a nepodřídilo sady pravidlům "Disney" a "Hvězdným Válkám", čelilo by krachu, stejně tak jako třeba firma Matchbox a zřejmě by mělo podobný osud (podřadná značka z portfolia americké hračkotvorné společnosti Mattel).

Zkrátka licencované sady údajně předražené LEGO zachránily od blížícího se úpadku. Do jisté doby totiž v rámci LEGO byly přímo nepovoleny střelné zbraně a military vůbec,... ...což se ukázalo jako málo atraktivní - docela pěkná výpověď o naší "vyspělé" západní společnosti. Nejsou tam zbraně a nezabíjí se tam, je to i děckám neprodejné. Krasa.
sur
   *new*
08.05.2019 19:45:34    ( 101647 )
Kaďak už dlouhodobě obhajuje jen co se mu hodí...příkladů je jistě mnoho, ale jeden je nadevše...jak je to dlouho co kolo nenáviděl?
Mario
   *new*
07.05.2019 15:47:17    ( 101645 )
Kaďák: Jaké nejlepší, ty jenom soudíš podle toho co se ti hodí :-). Lego je ta nejvíc předražená sračka na světě, kus plastu za neskutečné prachy.
kadak
   *new*
06.05.2019 14:34:19    ( 101642 )
Lego - nejlepší z celeho kapitapičolismu.
Mario
   *new*
05.05.2019 00:17:49    ( 101640 )
Strašná pičovína to lego. To je zas reklama pro ty dánské milionáře...
kadak
   *new*
04.05.2019 15:56:25    ( 101639 )
kul, hned to repostnu, ať to muzou olajkovat a tvítnout na fejs a instagráááááč!

jinak, rodina se baví
kapis
   *new*
04.05.2019 14:59:48    ( 101638 )
Tak at se synci nenudi v pristim tydnu dame druhe kolo;)
July 2024
PoUtStCtPaSoNe
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304