Diskuze o politice
smejicisebestyje
   *new*
30.07.2020 10:51:48    ( 102404 )
Putin je nesnesitelný
článek ve francouzských novinách «Liberation»

Je příliš odvážný a silný, příliš sebevědomý, Rusko křičí jak ho zbožňuje, ale my bohužel proti tomu nic nezmůžeme …Nikdo tak neznervózňuje Západ, jako Putin – člověk, který představuje nesnesitelnou mužskost pro naši nezdravou společnost, která si uvědomuje, že již nezastupuje zájmy všech a všeho. Hlava Ruského státu je sportovec, mistr bojových umění, ve střelbě a myslivosti a naše společnost má ráda idioty, nemají rádi lidi jako Putin.Hlava Ruska – vlastenec, který přemýšlí historicky, strategicky, jako nástupce carů a SSSR – takový člověk je prostě rozzlobí. Vůdce národa s jasnou hlavou, který přesně ví, co dělat, je přivádí k zoufalství.Proměnit svět v silikonový písek, skládající se ze zemí s obyvateli zombie, kteří se přehrabují v obrovských obchodech … – to je cíl hry těch, kteří ovládají. Ale to není pro Putina. Vidí svou zemi, dědictví. Vidí podvod a spiknutí tohoto světa. Protiruská vzteklina se stává prostě nesnesitelnou. Západ křičel na Jelcina „BRAVO“, když ničil svou zemi, zbídačil svou populaci a šokovou terapií zabil 20 milionů lidí (to je demografický výsledek jeho vládnutí).Zvlášť když tento alkoholik poslal vojáky a tanky proti svému vlastnímu parlamentu… a Západ to tehdy považoval za skutečnou demokracii …Dobří Rusové jsou jen mrtví Rusové a to, co se nepodařilo Hitlerovi, se chystal vykonat Jelcin a šoková terapie Goldman-Sachs. Se slabým Ruskem by rozebrali všechno. Ale Putin … nic nedal. Západ vyčítá Putinovi, že zůstal dlouho u moci. Ale nikdo neobviňoval Mitterranda, bývalého francouzského prezidenta po dobu 14 let; ani F.D. Roosevelta, ani manželku Clintona, která se chce stát prezidentem po svém zneuctěném manželovi, ani paní Kirchnerovou, která nahradila svého manžela na prezidentském postu. Proč obviňují Putina? Zaprvé – především je to jeho nesnesitelná maskulinita a zadruhé je to ruská výjimečnost, která nemá konec a měřítko, o které napsal Dostojevskij. Anti-ruská nenávist – je nenávist dlouhodobá a hloupá, zejména ve Francii.Koneckonců, jak řekl Henry de Kerillis před válkou, „Francie vždy měla výhody ze svého spojenectví s Ruskem, a dokonce i Výmarské Německo provádělo vojenské cvičení vojáků v sovětském Rusku. A dokonce Hitler – předtím, než poslal hnědé košile, aby zabily a proměnily v otroky zlatovlasé slovanské hlavy. Rusko chce mír a Západ si neustále přeje válku.“ Evropa se už dvakrát spojila proti Rusku- v letech 1812 a 1941. Svět ví k čemu to vedlo! Nemůžeme alespoň trochu žít v míru s Ruskem? A budovat Evropu – namísto toho, aby Západ proti Rusku zbrojil? Putin je v tuto chvíli jediná hlava státu, která myslí jak de Gaulle – a to mu vyčítají.

kadak
   *new*
28.07.2020 15:02:46    ( 102401 )
Smejicisebestyje
   *new*
27.07.2020 09:32:07    ( 102398 )
https://www.novinky.cz/historie/clanek/muj-nigerijsky-pradedecek-byl-otrokar-40331545#seq_no=5&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=xreOIY3msIg-202007270627&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Musím ocenit odvahu této paní, klobouk dolů, ale
- určitě se stejně do ní za to pustí nějaký spravedlivejsinezbuh aktivista, i když na jejím životě záleží
- opomněla ještě skutečnost, že s otroky dávno před i dlouho po Angličanech masivně obchodovali Arabové a otrokářství určitě kvete někde vesele dodnes... a nemyslím, že je to vina "bílého muže"
kadak
   *new*
24.07.2020 15:47:05    ( 102394 )
Kapis, todlenc je hnus!
smejicisebestyje
   *new*
24.07.2020 08:28:36    ( 102393 )
Dne 4. února 2020 byla na německém velvyslanectví v Praze představena „exportní“ kniha, která světu představí Čechy jako iniciátory a spolupachatele holokaustu.

Hlavní iniciátorkou a editorkou knihy „Mezi Prahou a Mikulovem“ je česká historička Kateřina Čapková, pracovnice Ústavu soudobých dějin AVČR, zároveň dlouhodobě zaměstnaná na Peheho „New York University in Prague“. Kniha, jež má být „první fundovanou historií Židů“, je určena pro zahraničí, první vydání je německy, další bude v angličtině a češtině.

Kateřina Čapková zveřejnila své revizionistické názory už v dubnu roku 2018 v rozhovoru pro deník Právo, kde řekla: „A pak je tu problém české spoluviny. Příběh holocaustu Židů se u nás vypráví jako výlučně nacistický zločin. Což je také problematické a brzy vyjdou publikace, které tento výklad pozmění

https://ivocerman.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=744268
kadak
   *new*
23.07.2020 10:27:04    ( 102392 )
Navíc velké Č u černocha je kuli péra.
kadak
   *new*
23.07.2020 10:26:22    ( 102391 )
Kapis, to co píšeš je aušus. Bububu, co dělají, aby tě odvedli pozornost. Furt dokola to samé.

Já se "bojím" reálných hrozeb, jako že přijde sudeťák a podaří se mu vynárokovat "rentu" za to, že byl správným a spravedlivým odsunem uchráněn od mnohdy nespravedlivého lynčování...
smejicisebestyje
   *new*
23.07.2020 10:24:26    ( 102390 )
Německo přijalo cca 2 000 000 ekonomických migrantů, kteří se okamžitě začali vzorně integrovat do zatím většinové společnosti, obohacovat ji (noži, dealerstvím a pyji) a hlavně tvrdě pracovat, aby vyjádřili vděk své hostitelské zemi.

Německu v květnu chybělo 20 000 pracovníků na sběr chmele, kvůli koronavirovým nařízením dostali zemědělci výjimku a mohli provést letecké mosty, aby do země dopravili pracovní síly z Bulharska a Rumunska.

Pětina všech dětí a mladistvých v Německu, konkrétně 2,8 milionu, žije v chudobě. Nevědí, co je alespoň týden dovolené v roce strávené s rodiči, nejezdí na školní výlety, neúčastní se studentských výměn, nemají peníze na jakékoliv aktivity. Šokující sdělení zveřejnila v závěrech své studie nadace Bertelsmann Stiftung. Nadace připomíná, že Německo patří ke světově nejrozvinutějším hospodářstvím, ekonomika poslední roky jen rostla.

První den německého předsednictví EU prohlásil německý ministr vnitra Seehofer, že ilegální migranty VNUTÍ i těm zemím, které se tomu doposud brání.
smejicisebestyje
   *new*
22.07.2020 08:38:13    ( 102389 )
Americká tisková agentura Associated Press (AP), která se definitivně rozhodla, že termín „černý“ (black) bude v souvislosti s rasou či kulturou psát s velkým písmenem, zatímco termín „bílý“ (white) ponechá s malým.

Agentura se pro psaní velkého písmena ohledně „Black“ rozhodla už v červnu, až nyní však oznámila své rozhodnutí i pro termín „white“. Tomu podle agentury velké písmeno nepřísluší, protože „běloši mají obecně mnohem méně sdílené historie a kultury a nemají zkušenost s diskriminací na základě barvy kůže,“ uvedla agentura. Podle Johna Daniszewského z vedení agentury AP používají termín „white“ s velkým písmenem vyznavači bílé nadřazenosti a agentura by tak riskovala, že se bude zdát, že dává těmto přesvědčením legitimitu.

Ke stejnému kroku jako AP se rozhodla řada amerických médií jako Los Angeles Times, NBC News, Chicago Tribune, Wall Street Journal či The New York Times.Tááák otevřený protibílý rasismus, co nás čeká dále? Výzvy k vyhlazení bílých? Ty už tu vlastně taky jsou...hmmm...
smejicisebestyje
   *new*
21.07.2020 10:45:36    ( 102387 )
Piráti, kteří před volbami slibovali snížení ceny kupónů MHD plánují výrazně zdražit kupon na MHD až o 2000 Kč a přidělí půl miliardy Elfovi Bobu Kartousovi, aby je rozdělil mezi své kamarády.

Ještě se někdo diví?
smejicisebestyje
   *new*
20.07.2020 09:37:10    ( 102385 )
smejicisebestyje
   *new*
16.07.2020 10:32:31    ( 102383 )
Piráti slibovali transparentnost, takže největší zakázku desetiletí (dostavba jaderné elektrárny) chtějí řešit výběrovým řízením pro jediného dodavatele.

Překvapuje to někoho?
kadak
   *new*
13.07.2020 15:59:08    ( 102378 )
Podle mě, jakožto odporníka na všecko, je problém v ekonomickospolečenském zřízení a v koncentraci kapitálu z toho plynoucí…

Celý mi to teď připadne, že se to urvalo z řetázku, ještě víc, než doteď...

Tak my si to tu vypneme, vuli korunapičusovi. Po třech měsících je situace z pohledu počtu nakažených vlastě horší, než v březnu, ale už zas jezdíme do Chorvatsek a tak dále… Tak vo co šlo, kurva…? Ne, nechcu si kuli toho kopat do vlády, páč to za mě soustavně dělá kdekdo, každý chytřejší, než barevný televizor. Jen to prostě nechápu. A ypínají si tu (kvazi)ekonomiku všeci. Rus, američan,… Jak by byli kamoši.

No a pak přijde tadlenc Šilerová a plynně anglicky řekne, že chce půl bilionu. OK, plynně anglicky to nebylo, beztak se ty miliardy a biliony v angličtině pletou. Zkrátka chce 500 000 000 000,-Kč… No a dostane to a tím nás jakože „zadluží“. OK, vole zadluží. Ale u koho? U boha? Díky fyzikálním zákonům? Ne, kuli ekonomickým pravidlům, která sou uplně na piču.

Tady se tři měsíce nevyráběl ten aušus na kolech, který byl stejnak už i bez korunypičusu neprodejný, tak se ty ztráty, které předvídal kde jaký laik hodily na zaměstnance, páč kdo jiný to všecko zaplatil, všecky ty kurz arbeity? A teď si Šilerka půjčí tydlenc love. Jak jako, půjčí?

To je jako hrát dostihy a sázky, tři kola nevyplácet žádné peníze a pak si půjčit od „hospodáře“ co ty dostihy vůbec nehraje a pak to furt házet kostkou, jako dement, platit úroky a za několik kol každý zbankrotovat. Ale nejdříve prodat ty koně a stáje a trenéry na ty úroky a ty peníze, co vám ten „hospodář“ dal a přitom ani vůbec nehraje, tak mu ty peníze dát na úrocích.

No není to celé dementní?

A mě bude nějaké mentalni kripl (čti „ekonom) povídat, že neexistuje inačí možnost. No já řikám, že existuje, se jim na to vysrat. Aleto lidi nechcou. Sou to individuality! Chcou voktávku, bazen a pergolu, dovo v rezortu a v zimě na lyže. Každej uplně jinej a všichni stejní, buzeranti! Šlauchem přes pysk! Ale aby řekli, my to splácet kurva nebudeme, páč není jediný racioální důvod proč a proboha ZA CO? Za to že někdo na PC napsal několik nul za pětku a poslal to do ČNB???

NASRAT!
kadak
   *new*
13.07.2020 12:21:48    ( 102377 )
kapis:

Ruské vyměšování a obrovský střep zájmu.
kadak
   *new*
13.07.2020 12:20:58    ( 102376 )
Kapitalismus, bída a hnus.
kapis
   *new*
13.07.2020 13:48:31    ( 102375 )
zdnck: aha, teda vlastně nechápu. Takže fígl je v tom, že nějaký náš ministr tvrdil něco, co je nesmysl, tak k tomu šikovný manipulativní presstitut nalepil svůj ničím nepodložený názor, že no-go zóny jsou taky nesmysl? A to taky tvrdil ten ministr? Nebo to tam jen nalepil, aby jako správný svazák měl splněno na 120%? To tam ale měl ještě něco o ruském vměšování dostat, no ne?
deus
   *new*
05.07.2020 02:57:02    ( 102368 )
smazano
zdnck
   *new*
03.07.2020 09:11:01    ( 102364 )
kapis: s těma no-go zonama nevim, v tom textu je to jak recnicky figl: "tohle je pravda, takze to druhe musi byt take pravda"
smejicisebestyje
   *new*
02.07.2020 22:18:37    ( 102363 )
Po naší nezpochybnitelné vině na kolonialismu a otrokářství agresivně-expanzním prodejem korálků a výrazně barvených látek z Podorlicka, kterýžto ale nelze chudákům sklářům a tkalcům úplně vyčítat, přicházejí naši odvěcí němečtí a američtí spojenci a přátelé na věčné časy s další paní historičkou a knihou o tom jak se Češi podíleli na holokaustu. Sami od sebe, bez Němců, jsme už takový antisemitský národ, tschechische faschistenbande.

https://ivocerman.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=744268

https://www.arfa.cz/cesi-zacali-holokaust-tvrdi-nova-nemecka-kniha-pod-zastitou-nemecke-ambasady-tschechische-faschistenbande-vydavatel-knihy-napojen-na-landsmansaft-a-ceskou-politiku/#.Xv4-N-czVhE

Přepisování dějin v přímém přenosu, kdy finální stav má být takový, že Rusi byli ti agresoři, my jsme byli zkurvené zlodějské kolaborantské svině a chudáčci Němci byli nebohé oběti. Ač nám nevyplatili ani marku reparací po válce, určitě je tu stále co zabírat a vysávat.
kapis
   *new*
02.07.2020 18:22:52    ( 102362 )
Takže jako žádné no-go zóny v západní Evropě neexistují?
Je to pitomost, kterou za minutu vyvratis?
zdnck
   *new*
02.07.2020 13:15:32    ( 102361 )
Ilustrace vtahu Čechů k západní Evropě.

Ministr Karel Havlíček: "V Oslu mají všichni (sic!) nabíjecí šňůry pověšené z oken." a "MHD jezdí míň lidí."
Velvyslanec Norska: "Ehm. Ne. Ani jedno není pravda. Byl jste tu vůbec někdy?"

Je to pořád ta stejná písnička jako s no-go zónana. Můžete tvrdit sebevětší pitomost, která jde objektivně vyvrátit během minuty, ale vaše publikum vám stejně zatleská.
#DobaPostfaktická #PupekSvěta
smejicisebestyje
   *new*
01.07.2020 11:14:21    ( 102360 )
Podle slov historičky proděkanky FF UK Markéty Křížové v Deníku N i Češi profitovali z obchodu s otroky.

Zmínila, jak po první světové válce mělo Československo zálusk na Togo a panovala myšlenka, že Češi by byli lepší kolonizátoři než Němci.
A ukázala i logickou konstrukci, jak se Češi podíleli na obchodu s otroky:

„Babička Boženy Němcové tkala houně pro vojáky. Ale v oblasti jejího rodného Podorlicka a dalších částech českých zemí se také tkaly látky s velmi výraznými barevnými vzory, které se přes německé přístavy prodávaly do Afriky. Korálky, které se vyráběly v severočeských sklářských hutích, se využívaly k obchodu s otroky.“

Dodala, že chudým sklářům a tkalcům jejich zapojení nezazlívá.

„Šlo jim o to, aby se svými rodinami doslova přežili. Ale české země jako hospodářský celek byly bezpochyby začleněny do západoevropského hospodářského celku, který vydělával na obchodě s otroky. Za to, že se čeští vlastenci mohli scházet v kavárnách a nad finančně dostupnou kávou a debatovat politické otázky, vděčili otrocké pracovní síle. Když si to vše posčítáte, zjistíte, že se z toho nemůžeme vyvléknout,“ shrnula.

Paní historička zjevně vzorně plní politické zadání, když z nás dělá podílníky na kolonialismu. Bohužel jí nějak uniklo, že jsme byli také kolonií a jediné kafe, které většina obyvatel do vzniku republiky (a leckdo až do socialismu) znala, bylo z čekanky, pampelišek, nebo z praženého žita.

Vypadá to, že hlavním proviněním našich předků tedy je, že nezotročovali černé lidi z Afriky. Naopak. Sami jsme byli kolonií vysávanou více než kterékoliv africké území. A dokonce byli za našeho území odvlékáni lidé do otroctví. V důsledku tohoto selhání teď nemohou mladí čeští aktivisté pracovat na "odstraňování viny" a brát si další granty.

Ale i tento problém naštěstí paní historička překonala. Její pojetí vypadá takto: Indie i Jižní Afrika byly anglické kolonie. Indie tedy byla součástí britského impéria a Indové se tak podíleli na kolonizaci a vykořisťování Jižní Afriky. Jihoafričané také byli součástí britského impéria a proto se podíleli na kolonizaci a vykořisťování Indie. To znamená, že každému (i bývalému otrokovi) můžete napálit vinu za otrokářství. Není to dokonalé? Paní Křížová je geniální. Je vidět, že není proděkankou náhodou.

Tedy, ona to aplikuje pouze na obyvatele českých zemí, ale to je detail. Jen někteří xenofobové a škarohlídi budou říkat, že práce historika by měla spočívat v něčem jiném.

My tu vinu v mladých ale vybudujeme i na těchto základech a ty černochy Vám tam natlačíme, vy kurvy otrokářské!!!!
zdnck
   *new*
30.06.2020 09:38:03    ( 102356 )
To už je takový fanatismus. V každé názorové skupině se najdou pošuci.
Smejicisebestyje
   *new*
27.06.2020 09:24:28    ( 102354 )
Další terč aktivistů. Skluzavka v Disneylandu je prý rasistická.

Tak doufám že nějaký pomatený zelený multikulturní pirát nezačne bourat skluzavky po dvorcích.
Smejicisebestyje
   *new*
26.06.2020 17:36:17    ( 102353 )
Když před pár dny libyjský uprchlík zabil v Anglii tři bělochy, zareagoval na to fotbalový fanda Jake Hepple transparentem s nápisem „White Lives Matter“, nechal ho přivázat za letadlo a zorganizoval přelet vzkazu během fotbalového zápasu nad stadionem Etihad.
Zástupce anglického fotbalu chování dlouholetého fotbalového fanouška pobouřilo. Klub vydal ostré prohlášení „Budeme spolupracovat s policií na dopadení viníka a doživotně mu zakážeme vstup na stadion".
Viníka? Hepple prohlásil, že nevidí rozdíl mezi "White lives matter" a "Black lives matter", kterému vyjadřovali fotbalové týmy před zápasem podporu.
O tři dny později dostal okamžitou výpověď. Z práce vyhodili i jeho přítelkyni, kterou přičinlivý udavač nahlásil, že má na sociálních sítích „rasistické posty“. Firma udavači veřejně poděkovala a své zaměstnankyni nabídla, že může zůstat, pokud absolvuje třítýdenní převýchovu - "antidiskriminační školení". Odmítla.


„Na bílých životech nezáleží. Jako na bílých. Opusťte bělošství,“ uvedla akademička tmave pleti z prestižní univerzity v Cambridge. Univerzita se za ní postavila a háji její právo to tvrdit.
zdnck
   *new*
25.06.2020 08:52:18    ( 102351 )
neviditelná ruka trhu vrací úder
Smejicisebestyje
   *new*
20.06.2020 18:38:36    ( 102345 )
Menstruujici lidé? Není pro to konkrétní označení optala se autorka HeryhoPotrata, jako že ženy?

Ne i já můžu jako zkurvenym buzerant
https://video.aktualne.cz/dvtv/menstruuji-i-jini-lide-nez-zeny-muzu-i-ja-pohlavi-je-jen-ska/r~65299c06ae6611ea9d74ac1f6b220ee8/

Krok za krokem do větší pyceeee

Smejicisebestyje
   *new*
19.06.2020 10:05:30    ( 102344 )
Maďarské město Székesfehérvár se loni přihlásilo do soutěže o titul "Evropské město roku" a spolu s dalšími sedmi uchazeči se dostalo až do semifinále. Nyní ho však porota EU vyřadila.
Důvod? Propagační video ukazující nejkrásnější části města, šťastné páry a hrající si děti předvedlo příliš mnoho šťastných bílých lidí, křížů, kostelů a málo imigrantů!

Porota doslova sdělila:
"Toto je propagační film pro bílou křesťanskou Evropu, každý je bílý, šťastný a tančí na ulici. Je tam příliš mnoho šťastných bílých lidí a křížů a málo imigrantů."
Co, proboha, v takového EU ještě pohledáváme?
smějícísebestyje
   *new*
18.06.2020 09:15:45    ( 102342 )
Ve Švédsku vyzvali k odstranění sochy Karla XII. a jejímu nahrazení Gretou Thunbergovou

Nevím jestli to projde, je přece jen bílá a má rasistickou a koloniální zátěž, ale na druhou stranu je DISABLED a jak olíže pár černochům boty....

https://cz.sputniknews.com/svet/2020061712100136-ve-svedsku-vyzvali-k-odstraneni-sochy-karla-xii-a-jejimu-nahrazeni-gretou-thunbergovou/
kapis
   *new*
10.06.2020 10:29:11    ( 102335 )

First Previous 1 2 3 4 5 429 430 Last

August 2020
PoUtStCtPaSoNe
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
08.08.2020 17:00:00
Rebellions Open Air 2020