Diskuze o politice
deus
   *new*
08.06.2019 12:02:47    ( 101783 )
A nejlepsi komentar pod clankem:

"The trouble will be when at closing time they spill out onto the streets shouting and fighting - oh wait thats pubs and alcohol - which is ok because thats legal ."

Ty lidi se kteryma jsem se dostal do knfliktu protoze byli ozrali a zaslouzili by si dostat "tecku" ani nedokazu spocitat. Ale na jedinej problem se zhulencem si proste nevzpomenu....asi proto ze nikdy nenastal.
deus
   *new*
08.06.2019 11:52:57    ( 101782 )
Neco z "mistnich luhu a haju" ... "haju"...to je docela trefne...:-)

https://www.stuff.co.nz/national/113212281/cannabis-campaigner-dakta-green-opens-cannabis-club-in-wellington-claiming-700-members

Novy Zeland je uzasna zeme a je hodne duvodu proc se mi tu tak libi. Obcas mi ale neco proste "hlava nebere" - na jednu stranu je tu legalni prostituce (ne ze by se me tohle nejak tykalo, popravde vubec, ale je fajn ze je tu "odvetvi" do kteryho se stat nesere a nechava svobodu volby smluvnim stranam, jestli se to tak da nazvat), na druhou stranu koupit si alkohol nebo tabak je vzdycky spojeny s nesmyslnou regulaci - pokud vypadam ze je mi min nez 25 (to se me nastesti netyka) tak musim predlozit doklad totoznosti a ve vetsine pripadu musi obsluha u kasy zavolat nekoho s patricnym proskolenim (coz je opruz jak pica) aby "odpipnul" na kase ze vypadam dostatecne stary a nevypadam ze bych byl "pod vlivem". Fakt nehorazna ztrata casu a strasna buzerace. Jednou jsem se pohadal kdyz mi po asi desate dvanactce v kuse (mysleno pracovni smena) nechteli prodat pivo (vecer pred konecne dnem volna) protoze jsem vypadal ze jsem "intoxicated". Dobrych pet minut jsem tomu sulinovi vysvetloval ze jsem jen kurva pico utahanej jak pes a to pivo si dnes vecer proste zaslouzim. Na druhou stranu jsem chodival do "tinny house" pro hulo kde se me nikdo nikdy na nic neptal, divoce potetovani gangsteri o jejichz "background" jsem ani nic moc nechtel vedet se mnou jednali ferove jako se zakaznikem a nikdy zadny problem nenastal - i kdybych sotva stal na nohou. Mel jsem "tu cest" jednat s prislusniky "Black Power" (zazitek z obchodu se stopadesatikilovym Maorem co ma na cele vytetovany "Death to whites",kdyz vypadas jako "reditel vapenky", se neda popsat...:-)) a "Mongrel mob" a na "TripAdvisor" bych je hodnotil nejmin 9/10. A stal jsem tam nekdy ve fronte s deckama co jim sotva zacalo rasit chmyri na brade. To je fakt na hlavu tady...a pristi rok se to snad konecne zmeni. Mam jen pozitivni zkusenosti s gangsterama kdyz jsem od nich neco potreboval a jen negativni s policajtama za stejnych okolnosti (jak uz jsem tu kdysi psal - kdyz mi typek vypalil a mne po dvou minutach telefonatu s "police department" doslo ze i kdyz jsem s nim furt v te stejne mistnosti a furt se nema k odchodu docvaklo ze jsou ti samponi v uniforme napicu a tak jsem zavesil a typka vypoklonkoval rucne-strucne). Proste tady jsou policajti tak trosku na picu (nekdy na stesti;-)) - oni jsou spis na to "serve" nez na "protect"....:-) Ale zas je to fajn v procvicovani uslovi "pomocnou ruku najdes na konci sveho ramene";-)

Tak jsem se zas rozepsal, sorry jako. Kazdopadne tomu typkovi z clanku fandim a v pondeli (nebo proste nejblizsi den kdy najdu skulinku v nabitym pracovnim programu) si zajdu vyridit clenstvi v klubu (nez ho zase zavrou:-))
kadak
   *new*
03.06.2019 09:08:53    ( 101761 )
Jak šiky svazáků, rolníků a dělníků za starých dobrých časů, stojí s hlásnými troubami u pultíků členové demokratických bloků a zhnuseni deklamují dokola, stále dokola:

"Střep zájmů"

Leze to na člověka odevšud.

Otevřeš TV - "Střep zájmů"
Ráááááádio Pičus - "Střep zájmů"
Internety - "Střep zájmů"
Plechovka fazolí - "Střep zájmů"


Marně přemýšlím o jaký artefakt z Diabla II jde a do jaké zbraně, nebo kouzelné hole se ten "střep zájmů" má vložit, abych "dexterity" zvýšil alespoň o třicet procentních bodů...Život je komedie a tragedie zároveň.

Jednoho dobráka chytnou s krabicí vína se šesti míči. A asi bude sedět. Jiný dobrák, který zajebal něco kolem půl miliardy za "nazvučení EU" je vykroužkován do EU prdlamentu. Za pičo odměnu. Asi. A teď nám tu může dštít!

A čestný pirát žaluje. A za třicet let ti dobráci nepostavili ani tolik dálnic, jako ti prašiví komunisti. To je nejftipnější okamžik,...
kadak
   *new*
29.05.2019 19:17:36    ( 101758 )
...ty vole, sem si říkal, že musím napsat, že je to nějaké divné...


Muhehehe.
zdnck
   *new*
28.05.2019 10:13:42    ( 101750 )
kadak
   *new*
27.05.2019 14:46:20    ( 101748 )
A vyhráli ste?
rus
   *new*
25.05.2019 05:49:34    ( 101741 )
včera odvoleno to EU šaškárny.
gappak
   *new*
22.05.2019 14:30:35    ( 101734 )
Pirátský primátor Prahy Zdeněk Hřib v pondělí zapřel vlastní stranu. Při klíčovém hlasování pražské rady o výstavbě metra D a finančním krytí geologického průzkumu totiž prosazoval tajné hlasování. Pirátská strana přitom ještě loni v boji za transparentnost prosazovala opak.

https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/popreni-sebe-sama-pirati-v-praze-rozhoduji-o-miliardach-tajne_522686.html
Mario
   *new*
20.05.2019 20:12:03    ( 101727 )
Kapis ten číšník a ten kamioňák, to jsou dvě různé věci.
Ty země jako Rakousko, Francie atd. se tak brání levné pracovní síle. Když chceš jet služebně do Německa, tak dokonce potřebuješ potvrzení o příjmu v ČR.
Problém je ten, že my nevyžadujeme vůbec nic po nikom a cizincům se u nás parádně pracuje, protože jsou tu nižší daně, takže ráj pro všechny zahraniční manažeris.
Kdežto když jsme my zaměstnaní v zahraničí, tak ti naperou takové daně, že čumíš jak puk.
Ty dvojí ceny jsou divné, o tom jsem ani neslyšel.
kadak
   *new*
17.05.2019 13:10:10    ( 101722 )
Nemá cenu hořekovat nad EU.

Integrace obecně je samozřejmě prospěšná, ale pokud nemá vůdčí roli zájem lidu (neříkám záměrně lid, protože ten jde ovlivnit), tak veškerá integrace pro kapitál toliko vhodná jest.

Pokud někdo srovnává německý nacistický "socialismus" a současnou EU se "socialismem" před rokem 89 u nás, srovnání vyprefabrikované za účelem dehonestace vyloženě kulhá. Zatímco ani současná EU, ani nacistický socialismus nevyvlastnil výrobní prostředky a banky, u nás k tomu ve prospěch lidu došlo. To že provedení bylo eufemicky řečeno "kostrbaté", je věc druhá. Jádro bylo správně. Lid lidu a pro lid.

Dnešní EU nikoho nevyvlastnila a hlavní co prosazuje je zájem kapitálu přímo proti lidu. To je nevýznamnější rys. To samo v německu ve čtyřicátých letech. Celá Válčička se vyplatila jen kapitálu.

Zbytek nemá cenu řešit. Zrušit banky, kapitál, přerozdělit majetek. Narážíme na strop a když to nezměníme, zdechneme i s kapitapičolismem.
kadak
   *new*
14.05.2019 12:03:41    ( 101707 )
Dit je to pičus!
kapis
   *new*
14.05.2019 11:32:35    ( 101706 )
Historik Vlastimil Vondruška vzal deset slibů, se kterými jsme vstupovali do EU, a porovnal je s realitou.

1. Bude plně zachována národní suverenita.

Především pod tlakem Německa a jemu přisluhující Francie roste tlak na předávání pravomocí v řadě důležitých politických oblastí do Bruselu. Ideálem, k němuž Evropská unie směřuje, je vytvoření evropského superstátu, v němž se rozmělní původní národní státy.

2. Jde o společenství rovných, v němž se bude respektovat hlas každého člena.

Podle pozdější ústavy však lze menšinu přehlasovat kvalifikovanou většinou. I když to funguje už delší dobu, fatálně jsme si tohle uvědomili v současné migrační krizi, kdy se nám vnucují kvóty pro přijetí běženců a v dohledné době prý snad i povinná výše sociálních dávek, jednotná pro běžence v celé Evropě.

3. K obchodní a hospodářské integraci přispěje jednotná měna - euro.

Naštěstí naše tehdejší vlády hospodařily tak socialisticky, že jsme nesplňovali kritéria pro jeho zavedení. Nesplňovala je ovšem třeba ani Belgie, ale jak by to vypadalo, aby se v Bruselu neplatilo novou měnou? Takže podle zásady, všichni jsem si rovni, ale někteří rovnější, my ho nedostali, ale prominentní členové ano. Bohu dík, že to tak dopadlo, protože současné euro je zjevně finančně nejistý projekt, který by nám teď Brusel rád vnutil, ale naštěstí nemáme jen servilní politiky, ale také rozumné národohospodáře a finančníky. Proč bychom se stávali členy eurozóny a platili všechny její špatné investice a politicky motivované dotace? Navíc bude po zhroucení některých velkých členů eurozóny mnohem hůře než v případě Řecka.

4. Jednotný a svobodný evropský trh umožní našim výrobcům se na něm lépe uplatnit.

To se říkalo. Rubem téhle myšlenky je, že se obráceně mohou na našem trhu uplatnit i jiní, kteří sem vozí nekvalitní šunty za nízkou cenu, případně zboží dotované podle jakýchsi ujednání v Bruselu z unijních či státních peněz, takže se likvidují drobní čeští a moravští výrobci. Neplatí to samozřejmě všeobecně, ale jsou komodity, kde je situace rok od roku horší, především v zemědělství, v potravinářském, textilním, hutním i strojírenském průmyslu. A to, co prosperuje, to vesměs získali zahraniční majitelé.

5. Zrušením hranic se odbourají překážky v obchodování i turistice.

Jaksi se ovšem zapomnělo, že po zrušení ochrany hranic nebude nikdo chránit naši bezpečnost, což umožní nekontrolovaný příliv zločinců, teroristů a neuvěřitelného množství nájezdníků, kteří chtějí vysávat štědrý sociální systém. Realita letos je taková, že klesá zájem o turistiku v zahraničí, neboť v evropských letoviscích už není zdaleka tak bezpečno, jak bývalo. Některé země budují na ochranu vlastních hranic zátarasy. A bude hůř!

6. Vznikne demokratický, moderní a funkční systém řízení evropských záležitostí.

V Bruselu je dnes zhruba 50 tisíc úředníků, z nichž 10 tisíc má mzdu vyšší než anglický premiér. V rakouském tisku se nedávno objevila analýza, jak rok od roku dramaticky stoupají náklady na provoz bruselské administrativy (naše veřejnoprávní média ještě nedorostla tomu, aby si podobných věcí všímala). Na bruselskou administrativu je ovšem vázán dramatický růst domácích úředníků, kteří s Bruselem komunikují, posílají výkazy, rozpracovávají unijní předpisy, řeší dotace. Další místa vznikla proto, že nám Brusel vnutil služební zákon (třeba naprosto zbytečný zástup státních tajemníků). Slibovaný moderní funkční systém má svůj obraz v tragikomické neschopnosti Evropské komise a periodických blamážích evropských summitů.

7. Evropská politika bude mít ve světě podstatně větší váhu.

Na to se dá říci snad jen: „Hahaha!“ Není fatálnějšího nebezpečí, než panovník, který nechápe, jaké jsou jeho skutečné mocenské prostředky a reálná politická síla.

8. Zvýší se životní úroveň a brzy doženeme západoevropské země.

Jak řekl Winston Churchill: „Kapitalismu je vlastní jedna vada: nerovnoměrné rozdělení bohatství. Socialismu je vlastní naproti tomu jedna ctnost: rovnoměrné rozdělení bídy.“ K vyrovnání mezi Západem a Východem opravdu pomalu dochází. Bohužel kráčíme spíše cestou druhou. A to, že se u nás žije celkem dobře, není rozhodně zásluha politiků, ale naše vlastní, protože jsme to my, kdo pracujeme, tvoříme a platíme daně. Politici tvrdí, že bez nich bychom třeli bídu s nouzí. Jenže je to právě obráceně, a pokud se někomu u nás daří mzdově opravdu stále lépe a lépe, jsou to politici a někteří úředníci. A jediná vrstva u nás, která se už blahobytem vyrovnala Západu, jsou naši zástupci v Bruselu.

9. Brusel nám bude dávat peníze, abychom si vybudovali moderní infrastrukturu silnic, podniků a služeb.

Systém evropských dotací je ona živná půda korupce, která dnes trápí veřejnou sféru v celé Evropě. Je to neuvěřitelný tunel, v němž mizí obrovské částky peněz a na který jsou přisáti rozmanití poradci, grantové agentury a podvodné firmy kamarádů politiků. To, že se někde něco málo podařilo, to jsou samozřejmě dobré zprávy, ale pokud spočítáte opravdové náklady na to všechno, pak už ty zprávy rozhodně tak dobré nejsou. A co se za dotace pořizuje? Kromě jiného se pořádají nekonečné rekvalifikace sociálně nepřizpůsobivých, kursy genderu a lidských práv, stavějí se cyklostezky (za cenu kosmodromů), do různých institucí se pořizuje předražené a většinou často zbytečné technické vybavení a stavějí se silnice, které se musí každé dva roky opravovat. A to nemluvím o soukromých golfových hřištích, luxusních penzionech a podobných „nezbytnostech“. Pokud bychom si o těchto penězích rozhodovali jen my sami, tvrdím, že všechno by vyšlo levněji a peníze by šly jen na to, co opravdu potřebujeme (pokud by o tom ovšem nerozhodovali současní politici, neboť každý jistě ví, kdo a kde má máslo na hlavě).

10. Staneme se Evropany.

Už tehdy jsem se divil, jak se můžeme stát Evropany, když jsme jimi byli vždycky. Žijeme v Evropě, co jiného bychom byli? Umíme se mýt, používáme hygienické prostředky, naučili jsme se číst a psát, známe jazyky, čteme knihy (v průměru víc než v západoevropských zemích), někteří z nás si umějí uvázat i kravatu a mnohé naše dámy používají stejné parfémy, jaké můžete cítit v Cannes a ve Windsoru. V čem se tedy staneme Evropany? Diskuse na tohle téma se v poslední době přiostřuje a v komunistickém duchu třídní nenávisti plivou fanatičtí stoupenci evropanství jedovaté sliny na „Putinovy agenty“, kteří nepochopili velikost jejich evropanských myšlenek. Po pravdě řečeno, já sám jsem nikde nenašel racionální zdůvodnění ani přesnou analýzu, co to evropanství doopravdy je, kromě poslušnosti vůči Bruselu a nenávisti k vlastenectví.
kapis
   *new*
13.05.2019 14:06:13    ( 101701 )
číšník v Praze nemůže dát Němčourovi dražší pivo, ale za to kamioňák, co jezdí do Francie musí mít minimální framcouzskou mzdu (aspoň tak nějaxem to pochopil) a nesmí spát v autě.

Mají to ty kurvy, na nás kolonie, dobře vymyšlené!
kapis
   *new*
13.05.2019 12:13:05    ( 101700 )
jako nerozumím tomu asi zcela:

https://www.novinky.cz/domaci/504621-obrana-vyskrtla-tatru-z-obriho-tendru-na-transportery.html

ale pominu-li kolik to má stát love, abychom mohli pomáhat okupačním expedicím a dalším válečným zločinům USA, tak se ta vozidla pořizují. Ale pyčo!!! V článku je, že si Bundesfer kupí svých 300 nebo kolik obrněnců čistě od německé firmy - a co se uděje u nás? Pyčo, jedinou českou firmu vyškrtnem a poptáme to všechno v zahraničí - a zas tak kvalitně, že Němci ještě před zahájením už na nás podávají žaloby. Nakonec to beztak skončí u arbitráže, zaplatíme třikrát tolik a dostaneme polovinu nějakého nejezdícího šrotu. To my si ani nemůžeme rozhodnout, kurva podpoříme tu trochu výrobu, všechno se vyrobí u nás, néééé, to nejde!! Ale u Němců to samosebou jde, všichni jsme si v té pojebané EU jaksi rovni, že?
kadak
   *new*
13.05.2019 08:28:18    ( 101695 )
Jo. Leda poscat Graubnerovi kliku.
Mario
   *new*
12.05.2019 12:52:31    ( 101688 )
Oni asi tu bandu vyjebaných klukomrdů jen tak nezruší, ale snad s tady s tím konkrétním případem by se dalo něco udělat ne?

kadak
   *new*
09.05.2019 18:04:33    ( 101664 )
Před sto lety pozdě
zdenno
   *new*
09.05.2019 18:03:37    ( 101662 )
zrušit cirkve? katoliky? no už by bylo na čase..
kapis
   *new*
09.05.2019 13:09:27    ( 101656 )
aspoň je zruší
kadak
   *new*
09.05.2019 09:45:40    ( 101650 )
https://olomouc.rozhlas.cz/provozovatel-rychlebskych-stezek-bude-muset-platit-za-uzivani-lesu-v-majetku-7894986


Ti zhajzlenci zakurvení, šukači kluků pod 8 let (neboť jen kuli toho vznikla katolická církev) UKRADLI naše lesy na základě velezrady několika zkorumpovaných zmrdů ve zkurveném parlamentu PROTI VŮLI LIDU!!! Není náhoda, že jsou to ti samí zhajzlení zmrdi, kteří se nyní exponují na Václaváku a mumlají něco o "lidských právech", demokracii a pod. ZMRDI!

Místo toho, aby byli rádi, že jim někdo zhodnotil ty UKRADENÉ pozemky, protože někam na Vidnavu, kde je kromě Rychlebských Stezek akurát HOVNO by nikdo nejel, budou ještě provozovatele odírat o osmdesát litrů…
Provozovatele, který veškeré prostředky na provoz získává ze dobrovolnické práce a brigád, sponzoringu, dobrovolného vstupného a dotací kraje/obce a pod. To je neuvěřitelná hajzlárna!!!


Výmluvy mluvčí té sebranky zmrdů na, převedení odpovědnosti za provoz z majitele na provozovatele jsou LEŽ. Kdyby to tak mělo být, tak to pronajmou za korunu, ty černoprdelnické kurvy, co jim pod kutnou kuří malí kluci.

Tohle je pravá tvář katolické církve. Banda ZKURVENÝCH ZHAJZLENÝCH HAJZLŮ, co jim jde jen o peníze a moc. Jsem přesvědčený, že na čelních pozicích téhle sebranky NIKDO v boha nevěří. Ani JEDEN. KURVAAAAA!

A my furt jen čumíme, a čumíme,…

Mám uplně v piči nějaké musulmany! S těmahle katolickýma kurvama je nutné definitivně zatočit a vše co pod rouškou lží, tmářství a pod psychickým a mnohdy i fyzickým nátlakem lidem UKRADLI zase vrátit lidu!

Do režných kytlic a do dřevěných misek vločky a luštěniny, kurvy jedny zhajzlené a chovat se jako ten jejich vymyšlený Ježíš. Jinak ZÁKAZ tohohle nemravného spolku.
kadak
   *new*
06.05.2019 14:35:18    ( 101643 )
kapis:

podepsane
kapis
   *new*
02.05.2019 08:12:52    ( 101630 )
kapis
   *new*
26.04.2019 11:19:56    ( 101615 )
kapis
   *new*
25.04.2019 08:29:07    ( 101599 )
Nehezké to věci nám tu tlačí ty kurvy, krůček po krůčku

https://kechlibar.net/2019/04/12/dokaz-ze-jsi-nevinen/#more-9338

z textu:
V téhle souvislosti: mezi předkladateli záměru jsou i poslanci Pirátů. Těch samých Pirátů, kteří vznikli jako strana odporu proti plošnému šmírování, nechtějí platit OSE autorské poplatky za prázdná média a nemají rádi EET. Co má šmírování, poplatky z médií a EET společného? Ten automatický předpoklad, že druzí lidé jsou něčím vinni nebo minimálně podezřelí. Ale u antidiskriminačního zákona je najednou taková zákonná paranoia OK? Co, Piráti? Doufám, že na to neřeknete něco ve smyslu kdo nic zlého nedělá, nemá se čeho bát, to by byl kruh opravdu uzavřen.
kapis
   *new*
15.04.2019 13:18:31    ( 101598 )
BÁSNIČKA
Tomasz Peszynski

NATO, děkujeme ti za to, že mír máme.
Že je pořád šance, že to dáme.
NATO děkujeme ti za to, že nás neokupuje Putin.
Že naše země není hromada sutin.
kapis
   *new*
12.04.2019 08:09:56    ( 101593 )
Mario
   *new*
11.04.2019 09:52:25    ( 101588 )
A byla už se Švarcenberkem na večeři heeej!
kadak
   *new*
10.04.2019 08:16:45    ( 101584 )
No, hlavně o ní nikdo nic neví, ale už je "božská". To je božžžžííííí!
kapis
   *new*
07.04.2019 16:24:28    ( 101578 )
Me stacil ten clanek, jaxe nad ni rozplyvali, ze spousta Cechu bude zavidet a ze je neco jako Vaclav Havel. Ono uz staci cist i jen ten mainstream a hned vis, stejne jak chudaci ve Venezuele nemaji co jist pod botou socialismu.
kadak
   *new*
07.04.2019 14:07:49    ( 101577 )

First Previous 1 2 3 4 5 423 424 Last

June 2019
PoUtStCtPaSoNe
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
29.06.2019 12:00:00
Rebellions open air 2019