Diskuze o politice
kadak
   *new*
20.02.2019 22:38:37    ( 101307 )
gappak
   *new*
20.02.2019 10:23:06    ( 101304 )
Tak to bude dlouhé sezení na WC.
zdenno
   *new*
19.02.2019 07:14:27    ( 101295 )
Mario, krasně jsi to napsal.. !


akorat nevim, proč tu pořád vkládáte toho nácka do huby Kadakovi, to jsem přece napsal JA!! :-D


a hoši K+K, sice máte ve spoustě věcí asi pravdu, ale netřeba se pořád brát tak vážně ;-)
kadak
   *new*
18.02.2019 23:05:28    ( 101294 )
Mýtus, že o chystané válce "nikdo" nevěděl, je jedna z největších lží v moderních dějinách. Ti "nahoře" to věděli celou dobu, resp to chystali. A kdyby nebyl AH, byl by to někdo jiný.

V příloze zasílám fotku textu knihy, od Maxima Gorkého, kterou vydal několik let před válkou. Takhle se prostě před válkou uvažovalo a nám dneska bude někdo tvrdit, že "západní mocnosti byly zaskočeny"?

Neeeee...
kadak
   *new*
18.02.2019 22:54:49    ( 101293 )
Naprostý souhlas.

Jo a s tím Hitlerem si to trefil skoro uplně přesně. Komunistické Rusko na jedné straně, vyvlastnění atd. Chudoba a problemi v Německu. Měli kurva takový strach, že se jim to tam zvrtne, jako v tom Rusku, že museli něco dělat.

A dělali. Ze všech sil podporovali NSDAP, které ze startu ani nebylo nějakou obrovskou politickou silou. Strašidlo, že se jim to znárodní prostě bylo naprosto zásadní. Hitlera nemuseli od nikud tahat, prostě byl. Ale byl by zřejmě nevýznamnou figurou, kdyby ho masivně nepodpořili.

Pak se Hitler dostal do čela a dokonce sám sebe ustanovil zákonodárcem,... Ale furt ho mohli zastavit, prostě mu vypnout kohout, ala Venezuela...

Hitler měl jít na východ a vzít zpět, co bylo ztraceno. Dokonce "jim" ani nevadilo, že se nakonec vydal "do všech stran". Na válce vydělávali mocně dál.

Karta se obrátila, ale až se Rus ubránil a začal se pohybovat na západ, teprve tehdy začali US uvažovat o vstupu do války. Protože to, co chtěli potřít, nevyhnutelný nástup komunistů v Německu a v okolí, to bylo ohroženo postupujícími Rusy.

No co dál k tomu říci. Pro finanční kruhy byla druhá válka kolosální průser! Místo, aby si podmanili zpět Rusko do koloniálního stavu, ztratili třetinu Evropy...


EDIT:
Ale kdo si počká, ten se dočká, nás už mají. Jen to Rusko, byť dneska kapitalistické, ale proruské, furt nemají. A to je ten zásadní "lidskoprávní" problém. Co bude po Puťovi, těžko soudit. Jak jsem psal jinde. Západní "demokracie" má zajištěnou kontinuitu vedení tím zasraným bankovním molochem za oponou. V Rusku tohle nijak ošetřené není a změnou vedoucícho se může Rusko zase dostat do stavu Jelcinovského...
Mario
   *new*
18.02.2019 20:53:13    ( 101292 )
Kaďáku, furt jsi mne nepochopil. Spoustu věcí oba vnímáme podobně.

Ale přece mi nechceš vole tvrdit, že bankéři vytáhli někde Hitlera a udělali z něj vůdce a zfanatizovali všechny.

Myslím, že je potřeba se na to podívat trochu jinak. Každý totiž vnímám dění okolo sebe trochu jinak. Rajek na základě posbíraných faktů má opravněný strach, protože ho v něm tyto zprávy a lidé vyvolávají. Je to úplně normální a je spoustu lidí, kteří si na základě posbíraných faktů dělají názor.
Sociální sítě, různé diskuze a hromada internetových médií jsou cílené hlavně na tyto lidi.

Lidi jako já nečtou vůbec nic a dělají si názor na základě keců v hospodě a informací posbíraných od lidí okolo. Takoví lidé se pak přizpůsboují svému okolí.

To co se tady popisuje je to co se dělo vždycky a v každé době. Vždy byli nějaké elity a ty manipulovali s emocemi ostatních lidí ve svůj prospěch. Dělají to diktátoři, vlády, vedení firem, všechny náboženství atd. atd. Byl a je to vždy nejjednoduší způsob jak ovládnout lidi, protože emoce je velice těžké ovládat, je to přirozená věc.

Takže je třeba pochopit že pravdu můžete mít oba tu svou, ale ve skutečnosti je to všem úplně u prdele.

Každý si jede jen to co mu připadá správné. Někdo má strach o sebe a svou rodinu, druhý jako třeba Kaďák, papež František atd. trpí kolektivně, protože chtějí vykovávat větší dobro :-)

Už nevím co jsem chtěl vlastně vysvětlit...
Jo vlastně to, že kurva je třeba pochopit že každý může jednu věc vnímat jinak a tady tím vyjebaným škatulkováním se chováme úplně stejně jak ti co nesnášíme...

Nemáš rád uprchlíky, jsi nácek...
Nelíbí se ti něco v dnešní době, jsi komunista....
Nejezdíš na kole, jsi piča...
Nechodíš po horách tak jsi taky piča....


kapis
   *new*
18.02.2019 19:47:42    ( 101291 )
:))))))) moc ne
kadak
   *new*
18.02.2019 19:00:17    ( 101290 )
Rejku, to že s tebou někdo nesouhlasí, neznamená, že "vůbec nepochopil" co chceš říct.

Kolik má stran ta pojebana knížka?
kapis
   *new*
18.02.2019 17:54:21    ( 101289 )
Myslel jsem, ze poznas lehkou nadsazku. Bohuzel vubec to nechapes, stejne jako Standa vubec nepochopil. O jednotlivce, jestli je nekdo animista nebo kalvinista, vubec nejde, to mi je taky jedno. Nevadi, jen dodam, ze ta kniha vlastne o islamu az tak neni, Hampl je sociolog a ta kniha popisuje co se deje, jake jsou toho priciny a kam to muze vest. Je to děsivě presne, nektere veci jsem si doted vubec neuvedomoval a spoustu veci, ktere tam jsou napsane, jsou jak bych je slysel nebo cetl od tebe, to by ses divil. Ale psal to kokot, takze si precti aspon toho nedesiveho Kellera, ktery tomu kokotovi psal predmluvu k te knize o ktere mas tak jasno:


https://cs.gatestoneinstitute.org/13729/pokojne-ovladnuti-evropy
kadak
   *new*
18.02.2019 17:25:53    ( 101288 )
Vložil si mi toho do úst, jen co je pravda! Většinu jsem nikdy neřekl, ani nenapsal. Nikdy jsem neřekl, například, že hltáš lži. Hodně toho co říkáš je podle mě pravda. Jen s těmi "vývody" prostě nesouhlasím. A hlavně, mě zajímají příčiny. Ty jen děsíš,...


Od autora jsem přečetl pouze název a podtitul knihy – nesouhlasím s tím podtitulem, bo mi nezapadá do mého vidění světa – argumenty ani vyvrátit jeho teze netřeba - autor je kokot, curak a nácek – OK.


Podtitul knihy nekoresponduje s obsahem? Pozor, já stejně jako Mario, nemám rád rychlé soudy ohledně "náckovství". To je doména jiných kamarádů, kteří když někoho uvidí 200m od Konvičky, nebo když někdo řekne slovo "vlast", hned ho nezvratně označí za nácka. To není můj případ. Ale když někdo píše o "islamizaci" evropy, tak je buď dacan, který tu mlhu vytváří záměrně, nebo navedený, který to dělá stejně jako ty,...Bodání do cizích lidí na ulici, či do svoji holky, když se baví i s někým jiným než se mnou a nesedí doma, je pouze jinačí společenský návyk, je to vlastně normální a němečtí Němci to taky běžně dělají – OK. Běž to říct rodině těch dvou ženských, co jen teď v noci byly na dvou různých místech Německa brutálně pobodané. Řekni jim, že se to děje jen “občas“ a tudíž je to v pořádku. Ale OK.

Neřekl jsem nikdy, že se to nestalo, nestává, atd. Co s tím? Zavřít do basy. Muslima, křesťana i žida.


V Londýně stoupl počet poleptání kyselinou v ksichtu za posledních pár let o stovky procent, průměrně jde o 5 poleptání za hodinu. Za to nemůžou islámští vypatlanci, bo s imigrantama žádný skutečný muslim nepřišel, byl to kyselý déšť. Hltáš hrstma lži, je mi tě líto, bo já vím, jak to je, mám patent na pravdu! OK.

Kdyby tě někdo poleptal u Dudáka, bude to "nekonečně velký" meziroční nárůst poleptání v Porubě. 5 poleptání za hodinu, to je slušná rychlost. To aby se otevřelo "poleptací" oddělení, hned vedle ORL. Přiznám se, že tomu fakt nevěřím, ale třeba se pletu. Spíš si myslím, že hltáš hrstmi děsivé statistiky.


V Evropě jsou prokazatelně oblasti, kde už evropské právo neplatí, ty země nemají nad nimi kontrolu, v podstatě už rezignovaly na to, aby s nima něco dělaly. Vznikají tam paralelní společnosti, fungující na svých pravidlech a které se rapidně radikalizují. Neděje se to, je to jen hysterie a strašák a ty skáčeš na lep. OK.

Kde? Chanov? I kdyby jo, tak to je fakt ta "islamizace" Evropy?

V Německu zavřeli první saláfistickou školku, kde vymývali radikálové mozky už děckám předškolního věku. Toto se děje v tisících školkách v zemi – blbost, zobeš z ruky debile. OK.

Tohle tvrdíš ty. Neumím potvrdit, vyvrátit, hlavně ty čísla. Kde se berou ti "radikálové", co je to zač a kdo to podle tebe organizuje? He? Velký Salám Islám, asi co?

Odvážnější učitelky z Berlína a Vídně psaly články ze své praxe, že v některých oblastech chodí do školy už 100% muslimů a výuka není možná, neposlouchají je, protože imám jim v mešitě říká něco jiného. Je to zveličený problém, strašák někde v ghettu (která vlastně ani neexistují), nic se neděje. OK.

Zvláštní školy u nás? Teda budoucí ZŠ s inkludovanými psychopaty?


Osobní zkušenosti a svědectví nějakých učitelek, ale i třeba spolužaček, které před tím utekly, jsou irelevantní, bo přece “kultivovaný chod motoru.“ OK.


Osobní zkušenosti zatížené indoktrinací jsou tragicky zkreslené... Moje osobní zkušenost :)


Tak jsem si vyjasnil pravidla debaty tady a mám na tebe Kaďáku poslední otázku – je taky Jan Keller, kterého uznáváš (jestli si dobře vzpomínám, linkoval jsi ho tu nejednou) taky kokot, curak a nacek?Keller neděsí. Pokud vím. Děsí zejména mainstream. Vždy v závěsu za nějakou pozitivní zprávou o muslimech.

Vlastně mě napadá jedna věc. Na "lep" jsem jim skočil i já, tím, že se o tom vůbec s tebou bavím. Proto toho nechám. Ty si bojuj třeba proti mešitě v Porubě, pro mě křesťan jak muslim.
kapis
   *new*
18.02.2019 15:17:57    ( 101287 )
Od autora jsem přečetl pouze název a podtitul knihy – nesouhlasím s tím podtitulem, bo mi nezapadá do mého vidění světa – argumenty ani vyvrátit jeho teze netřeba - autor je kokot, curak a nácek – OK.

Bodání do cizích lidí na ulici, či do svoji holky, když se baví i s někým jiným než se mnou a nesedí doma, je pouze jinačí společenský návyk, je to vlastně normální a němečtí Němci to taky běžně dělají – OK. Běž to říct rodině těch dvou ženských, co jen teď v noci byly na dvou různých místech Německa brutálně pobodané. Řekni jim, že se to děje jen “občas“ a tudíž je to v pořádku. Ale OK.

V Londýně stoupl počet poleptání kyselinou v ksichtu za posledních pár let o stovky procent, průměrně jde o 5 poleptání za hodinu. Za to nemůžou islámští vypatlanci, bo s imigrantama žádný skutečný muslim nepřišel, byl to kyselý déšť. Hltáš hrstma lži, je mi tě líto, bo já vím, jak to je, mám patent na pravdu! OK.

V Evropě jsou prokazatelně oblasti, kde už evropské právo neplatí, ty země nemají nad nimi kontrolu, v podstatě už rezignovaly na to, aby s nima něco dělaly. Vznikají tam paralelní společnosti, fungující na svých pravidlech a které se rapidně radikalizují. Neděje se to, je to jen hysterie a strašák a ty skáčeš na lep. OK.

V Německu zavřeli první saláfistickou školku, kde vymývali radikálové mozky už děckám předškolního věku. Toto se děje v tisících školkách v zemi – blbost, zobeš z ruky debile. OK.

Odvážnější učitelky z Berlína a Vídně psaly články ze své praxe, že v některých oblastech chodí do školy už 100% muslimů a výuka není možná, neposlouchají je, protože imám jim v mešitě říká něco jiného. Je to zveličený problém, strašák někde v ghettu (která vlastně ani neexistují), nic se neděje. OK.

Osobní zkušenosti a svědectví nějakých učitelek, ale i třeba spolužaček, které před tím utekly, jsou irelevantní, bo přece “kultivovaný chod motoru.“ OK.


Tak jsem si vyjasnil pravidla debaty tady a mám na tebe Kaďáku poslední otázku – je taky Jan Keller, kterého uznáváš (jestli si dobře vzpomínám, linkoval jsi ho tu nejednou) taky kokot, curak a nacek?
kadak
   *new*
18.02.2019 13:48:12    ( 101286 )
...a opakovat ty nesmysly o "islámu, který pohlcuje Evropu" je prostě skákání na lep, protože o to de. Bát se furt nějakého islámu, ale v klidu se nechat zežrat katolickou církví a sudeťákama.


EDIT:
Ale Mario, jestli máš nějakou jinou "tezi" o tom proč se "migrace" děje, než jsem zjednodušeně nastínil já, sem s ní.

Já při svých věšteckých pokusech z logru vycházím z toho, že Angela je natuty trojský kůň.Něco jako Jelzin v nejlepších letech. Celé německo je po válce postavené za dollary.

Politika a prachy jsou propojené, od lokální úrovně. To je snad jasné. Že by to mělo být v nejvyšších patrech jinak? Pro mě nepředstavitelné.

Diktátorské režimy se snaží zaručit kontinuitu vlády buď dědičným způsobem, nebo výběrem "následovníka". V "demokracii" je kontinuita zaručená kapitálem. Známe to už i od nás. Je jedno, jestli Losna, nebo Mažňák, lobbysti prosadí u obou co je kapitálu třeba, neboť na něm jsou politikové závislí. Tohle je moje základní věštění z kafelogru.

kadak
   *new*
18.02.2019 13:25:24    ( 101285 )
Mario, kdo profitoval z II. války?

Kdo to mohl kdykoli zastavit, odříznout "čalouníka" od peněz?

Pořád ti samí.

Jediný, kdo na 2. válce vydělal, byli bankéři. To přeci není fantasmagorie.
Mario
   *new*
18.02.2019 11:42:00    ( 101284 )
Kaďák, vidím že máš patent na rozum a pravdu a přesně víš kdo kde koho ovládá a proč se všechno vlastně děje. Je dobře, že jsi uvědomělý, ale není třeba ostatní poučovat tím že někomu skočili na lep. Tady ty řeči s těma elitama mi také přijde jako dost fantasmagorie.

Co zas já nesnáším je tady to populární náckování. Když se mi nelíbí něčí názor, tak řeknu že je to nácek a hotovo.

Kurva nikdo tady z nás nácky nezažil, tak si je neberme do huby.

Ještě že tady mezi sebou máme ty uvědomělé lidi, kteří neskáčou na lep nikomu a veškerou pravdu vyčtou z logru ranního kafe a pozorováním noční oblohy...
kadak
   *new*
18.02.2019 10:46:33    ( 101283 )
Kapuš:

Hampl, podtitul knihy "Prolomení hradeb"

Proč západní civilizace podléhá islámu a jaká je naděje na její záchranu.


Západní civilizace dopiči nepodléhá žádnému islámu. A v tom je ten problém - je to kokot.

Západní civilizace si zvolila jako čelní představitele vládních institucí kolaboranty s nadnárodním kapitálem, kteří si myslí, že by pro ně mělo být výhodné ekonomicky rozjetou Evropu "přibrzdit" - například organizovaným přesunem lidí. Ten "islám" tam hraje jen roli "nálepky" a strašáka. Přitom tvrdím, že opravdu věřících je mezi uprchlíky málo a těch "radikálních" skoro nikdo, dokud cíleně někoho nevypustí....

Tím neříkám, že to nejsou hovada, co občas někoho bodnou, nebo zmlátí... Ale dopiči furt vyhrožovat "islámem",... Ano, mají se tu chovat podle "našich pravidel". Ale šátek na hlavě je mi osobně třeba úplně buřt. A jestli se chce někdo zahalit, ať se dopiči zahalí.

Říkám to znovu. Pro mě křesťan jak žid a žid jak muslim. Všech mi je stejně líto, že skočili na lep. A tepe Kapisi, tebe je mi taky líto,... Hrstma, hrstma jim to hltáš.
zdenno
   *new*
18.02.2019 08:43:45    ( 101282 )
jestlY to neni zaroven protikatolicky, protižidovsky a vubec protinabožensky "aktivista", tak je to nacek.. nebo jinak jak říká Standa
kapis
   *new*
18.02.2019 08:39:53    ( 101281 )
a PROČ je teda curak?
Standa
   *new*
15.02.2019 12:28:24    ( 101279 )
Na co potrebujes argumenty, je to curak a tim to konci. A nejaky text o Venezuele nic nemeni. Pomerum tam nerozumim a je mi to jedno, beztak ani nevim, kde ta Venezuela je.
kapis
   *new*
14.02.2019 19:02:15    ( 101277 )
Ok
kadak
   *new*
14.02.2019 18:22:40    ( 101276 )
A jinak naprostou souhlasím s tím, že pro mě je taky muslim, jak křesťan. Respektive, katolíci mě chtějí momentálně cicmat mnohem víc a serou mě svým neoprávněným vlivem a prezentací, všude, kam se podíváš.

Všecky víry z veřejnoprávních TV a rádia pryč.

Okamžitě zestatnit vše co bylo znovu ukradeno lidem církví v rámci tzv restituci.

Státem podporovat pouze ty činnosti církve, které jsou prokazatelně spolecensky přínosné a neslouží k propagaci církve.

A konečně, definitivně odloucit církev od státu a nechat vše platit věřící. Na co církev nebude mít, může požádat o výpomoc Vatikán, popřípadě darovat státu.

Po zavedení tohohle super plánu se to všecko zruší samo. Věřící rozmyslí, jestli novou TV, nebo přispět na plat fararovi...
kadak
   *new*
14.02.2019 18:32:16    ( 101275 )
Standova argumentace je legendární... "Rusko by si mělo pronajmout klíčovou základnu v Sevastopolu od otevřeně nepřátelské UA, místo (prý) neoprávněné anexe..." :)

Avšak, to neznamená, že ten Hampl není čůrák. Dokonce, i kdybych sdílel s tím Hamplem názor na Venezuelu (což asi sdílím), pořád to neznamená, že není čůrák...

Kapisi, nešiř paniku. K žádné "islamizaci" Evropy nedochází. Dochází k nájezdu migrantů, kteří nemají stejné společenské návyky, jako my. Pravděpodobně se budeme dost podílet na jejich živobytí, to je asi to nejhorší. Zlomek mezi nimi jsou "opravdoví muslimové" a ještě menší zlomek "radikálové", velmi pravděpodobně "zradikalizovani" nějakým spolupracovníkem s nejmenovanou tajnou službou. Tak jak do Jugoslávie přivezli "afghance" tak mezi uprchlíky občas někoho naroubuji. O to de. Novinari mají za úkol dvě věci. Za jedno, valit jakože "oficiální" pozitivní postoj vůči uprchlíkům, za druhé mají informovat co nejzbesileji o "muslimských" zločinech. Tím vyvolávat rozpory mezi lidmi. A jak tě vidím, zobeš, zobeš.
kapis
   *new*
14.02.2019 17:36:51    ( 101274 )
Curakuv příspěvek k Venezuele:

Euroamerika už přestala skrývat, že usiluje o takovou změnu režimu ve Venezuele, která bude v naprostém rozporu s tamní ústavou i mezinárodním právem a přestala už také skrývat, že klíčovým cílem jsou "investice do ropného průmyslu."

V takové situaci se musíme klást otázku, nakolik můžeme důvěřovat informacím o údajně strašlivé situaci ve Venezuele a o zločinné povaze toho režimu. Všechny ty informace totiž přicházejí z jediného zdroje a to ze zdroje, který v posledních letech lhal v naprosto všech podstatných otázkách. Pokud mainstreamová média referují o Venezuele pravdivě, je to první takový případ v posledních deseti letech.

Tím neříkám, že se mají Venezuelané dobře. Prostě to nevíme. V takové situaci můžeme klidně říct. Nemám dost času, abych podrobně studoval situaci, ale na základě předchozích zkušeností mám silné důvody odmítat zasahování USA a EU do záležitostí Venezuely.

Autor: Petr Hampl, Dobřichovice, ČR, 12.2.2019


Curaka si představuju jinak
kapis
   *new*
14.02.2019 15:23:24    ( 101273 )
Máte v tom jasno, jako bych slyšel šéfredaktora Respektu, ČT, Člověka v tísni nebo podobného zjeba. Pěkně do lajny s těma, co to tu vedou a tohoto člověka zcencurovat, zakázat a nejlépe zavřít, ať nám neruší naši pravdu, co říkali v Událostech. Stando, je mi tě až líto, jsem myslel, že tu jsou lidi, co trochu více uvažují. Máš i nějaké argumenty, krom toho že je curak?
zdenno
   *new*
14.02.2019 13:06:08    ( 101272 )
Petr Hampl (* 22. ledna 1969 Praha) je český sociolog, známý mimo jiné jako protiislámský a protiimigrační aktivista, autor knihy Prolomení hradeb. Je tajemníkem České společnosti pro civilizační studia a místopředsedou Sdružení přátel bílého heterosexuálního muže, které spoluzakládal.


takže nacek.. ;-)
zdenno
   *new*
14.02.2019 13:04:24    ( 101271 )
Standa: :-D :-D :-D
Standa
   *new*
14.02.2019 11:48:20    ( 101270 )
A ten Hampl, dit to je neco jak Konvicka. Proste curak.
Standa
   *new*
14.02.2019 11:44:27    ( 101269 )
Ja nejsu zadny rasista, pro me muslim jako krestan :)
kapis
   *new*
14.02.2019 11:05:59    ( 101268 )
Ano, to co se nepovedlo Turkům u Vídně se teď děje tímto způsobem. Krůček po krůčku.

EDIT: akorát s tím splynutím a asimilací to není tak horké.
zdenno
   *new*
14.02.2019 10:21:19    ( 101267 )
to je jedna taková tisíciletí stará pravda aplikovaná již starověkými národy..

pokud si nemůžeš nějaký národ podrobit silou, musíš s ním splynout, asimilovat se a ovládnout a rozložit jej zevnitř ;-)
kapis
   *new*
14.02.2019 09:12:02    ( 101266 )
ty linky jsem měl líp napojit, teď už jebat, ale přečti si prosím všechny tři.

First Previous 1 2 3 4 5 417 418 Last

February 2019
PoUtStCtPaSoNe
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728010203