Diskuze o politice
Radek
   *new*
11.04.2011 13:26:06    ( 47105 )
Nevím co se píše na idnesu, neb jej mám zablokovaný, ale ČT se k tomu vyjádřila

Nutno podotknout, že video je jen komickým vytržením z kontextu. Čím by se pak prezident podepisoval?

Veřejnoprávní vtípek za peníze daňových poplatníků, se tomu asi říká.
gappak
   *new*
11.04.2011 13:24:43    ( 47104 )
tak ted nevim....

Pero je na stole, pero je pryč. Internet se baví hrou Klausových rukou

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/pero-je-na-stole-pero-je-pryc-internet-se-bavi-hrou-klausovych-rukou-119-/domaci.asp?c=A110411_113623_domaci_jj

------------------------

klaus dava pero.

muheheh
jaryn
   *new*
11.04.2011 11:56:21    ( 47102 )
hmmm tak to se přiznám sem tupá ovec co jim to sežrala
gappak
   *new*
11.04.2011 11:48:27    ( 47101 )
jak říká radek, a celou dobu Kaďak

JEBAT MEDIA TY KURVY
Radek
   *new*
11.04.2011 11:22:31    ( 47100 )
jaryne a další, tohle je jen a pouze ukázka moci médií. Aneb co lze udělat správným střihem. To video má pokračování, kde propiskou podepíše smlouvu a vrátí ji do krabičky, ale to by už nebyla taková sranda :)

Takže je otázkou, zda by za to spíše neměl nést zodpovědnost někdo z ČT.
jaryn
   *new*
11.04.2011 10:59:27    ( 47098 )
2 gap : viděl jsem včera 168, nepochopil jsem ani nevím jestli je totok k smíchu.
Klaus by měl také odstoupit to je snad větší ostuda než ti trotly z vlády.Jako kdyby nestačila kuponovka a další zmrdstva, krade prospiku no totok
deus
   *new*
11.04.2011 09:05:27    ( 47095 )
gappak: :-D :-D :-D
gappak
   *new*
11.04.2011 06:49:23    ( 47092 )
Radek
   *new*
11.04.2011 00:55:57    ( 47091 )
Dobrý článek k aktuální vládní krizi Kde se berou aféry
gappak
   *new*
10.04.2011 08:45:41    ( 47068 )
ropa 126.80
kadak
   *new*
09.04.2011 09:33:56    ( 47061 )
Radek:
Protože například MF je plátek ou dí es, a ČT je žumpa...

Nečas se nechal slyšt v ČRo, že je třeba rychle něco udělat, aby lidé nepřestali důvěřovat demokratickému systému jako takovému. Já si myslím, že peávě teď je ta pravá chvíle se vymanit ze sna!

Je to totiž všude úplně stejné. Fašisti diktují přes EU jak máme upravovat zákony, aby nás mohly Banky ještě více a účiněji vysávat. V americe se děje totéž. A domácí politika všech zemí, naprosto svázaná s tou světovou se odehrává pouze jako komedie, kde přímo v souladu "konkurenčních" pravidel volného trhu spolu bojují jednotlivé partaje o posty a požitky z toho plynoucí. Zároveň však navíc (zřejmě kvůli zábavnosti) probíhá vnitropartajní boje a půtky.


Zatímco se v domácím prostředí všichni mydlí a drží se v šachu nezveřejněnými skandály, dochází k systemtickému privatizování státního aparátu všech zemí, nejen EU. Typickým příkladem budiž Portugalsko. Už si zažádalo o rozsáhlou pomoc od EU. V překladu a při velkém zjednodušení to znamená, že si musí vypůjčit ještě více peněz, které pocházejí od nám známých Banksterů. Zároveň, aby si vůbec mohli tyhle peníze půjčit, musí se zavázat, nehledě na vítěze voleb, že učiní takzvané reformy. Což opět v překladu znamená, že seškrtají veškeré možné sociální výhody, ve prospěch nejbohatší elity. Nejtragičtější je, že se nikdo nezabývá tím, že ekonomický systém, tak jak je provozován dnes je dílem těch pánů, kteří drží v rukou banky, které půjčují státům. Celé to je jen habaďůra na nás, abychom se smířlivě vzdali všeho a z naší práce vyživovali hrstku hajzl;u, kteří se por svůj prospěch neštítí rozpéoutat jakoukoli válku. A média řeší Bártu.
Radek
   *new*
09.04.2011 00:22:39    ( 47055 )
Jen mě štve, že podobná honba médií i těch veřejnoprávních, není i v případech, kdy jde o korupci při nákupu pro armádu, ve zdravotnictví atd. Tam povětšinou jeden článek a tím to končí.
kadak
   *new*
08.04.2011 21:29:40    ( 47053 )
...jen svůj vlastní prospěch. Nic víc, je to až neuvěřitelné. Jak se před našimi zraky melou...
deus
   *new*
09.04.2011 09:49:34    ( 47050 )
Kvůli včerejší tragické nehodě na rally Šumava jsem zveřejnění následujícího textu odložil na dnes. Chvíli po dopsání jsem se totiž chtěl podívat na průběžné výsledky a docela mě to vzalo, takže nebyla nálada.
---
Vtipné poznámky měl ve své přednášce o významu lokálních médií v Ostravě sociolog Keller:
- Já jsem si včera odepřel raut a zapracoval jsem svůj pohled na některé věci uvedené v přednáškách dnešního dne. (:-))
- Úspěšný ostravák se pozná tak, že nebydlí v Ostravě.
- Jedinými tištěnými médii, která u nás nejsou v soukromém vlastnictví, jsou deník Právo, Haló Noviny a Mateřídouška.
- Na otázku moderátorky "Podle výzkumu je u nás 70% lidí šťastných. Jak to jde dohromady s vámi zmiňovaném problému střední třídy?" odpověděl: "To je jejich problém." :-)

Bylo to zajímavé, i když jsem měl na řadu věcí jiný názor, docela dobře se to poslouchalo (až na ty dvě drobné vady, komplementárně spojené - totiž neschopnost udržet myšlenku a zároveň neschopnost myšlenku opustit;-)) a ještě jsem se pobavil:-)
gappak
   *new*
08.04.2011 10:57:17    ( 47045 )
kundy ....

Generál USA: Zvažme, zda neposlat do Libye vojáky

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/afrika/clanek.phtml?id=696533
gappak
   *new*
08.04.2011 08:14:10    ( 47040 )
Ne to hodi moji strane BEZBOLESTNI
deus
   *new*
08.04.2011 08:11:09    ( 47039 )
Je mi trošku líto kolegy, který každou ranní politicko-ekonomickou debatu brání Barytona seč může - zdá se totiž, že ho čeká nepříjemné vystřízlivění. Řekl bych, že je to tak dobře, ale není, protože tenhle typ lidí do půl roku na všechno zapomene a v příštích volbách opět radostně odevzdá svůj hlas nově povstaným dinosaurobijcům vedeným "shora" (tzv. "loutkové vedení" nebo "kašpárkové divadlo" - něco jako TOP09).
kadak
   *new*
07.04.2011 22:39:24    ( 47034 )
A teď pozor! Kdo z těch všech poslanců, senátorů a členů vlády reprezentuje "názory" a prosazuje "naše" potřeby nad svými vlastními?

Uznávám, možná je fakt pouhou náhodou, že je to všude stejné. Důležité jsou demokratické instinkty!

EDIT:
Taky mám demokratické instinkty, právě jsem se podělil o poslední pivo a jsem šťastný, že mi nebude uplně blbě,..
kadak
   *new*
07.04.2011 22:38:10    ( 47033 )
Existuje pouze jeden směr. Urvat co lze. Pokud ti v tom tví koaliční partneři nevadí, nebo přímo pomáhají, není problém. Poku ti v tom začínají bránit, je třeba je odstranit. Celá kauza VV je v režii ODS. Což neznamená, že VV jsou ti hodní. Jen tahají za kratší konec provazu. Nemají další špínu na Sašu, který je tímhle skandálem pěkně odstraněn ze záře masmédií. O nic nejde, pravda je podřezaná jako prase, jen se řezníci mezi sebou melou, kdo si udělá "játýrka". My je mít nebudeme, ale novináři nám vysvětlí, kdo si je zaslouží...
kutac
   *new*
07.04.2011 16:18:54    ( 47029 )
ta sranda VV - to je vam tedy particka :)
gappak
   *new*
07.04.2011 14:26:39    ( 47027 )
muhehehe

NATO znovu útočilo na povstalce, pět jich zabilo

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/afrika/clanek.phtml?id=696436
gappak
   *new*
07.04.2011 09:15:17    ( 47019 )
V Libyi se bojuje o ropu, NATO poškodilo ropná zařízení

......
kadak
   *new*
06.04.2011 20:28:01    ( 47012 )
deus: Pěkné čtení, teraz musím do sprchy a pak na fotbal, ale kolem půlnoci si to přečtu,...

EDIT:
Už jsem to dočetl a nejlepší je ten dovětek hnědou kurzívou! Paráda. Bohužel lidi jsou trubci, protože to divadlo žerou...
kadak
   *new*
06.04.2011 20:19:12    ( 47011 )
Ale tohle je ještě lepší:

V následující diskuzi na ČT24 s nějakým (údajným) ekonomem se dozvídáme, že nějaká (jistě dostatečně popičená) ratingová agentura, kterou samozřejmě provozují (ty zkurvené) banky (a ani se tím netají), snížila Řecku (opět), Portugaslsku a Irsku rating a pokud si nezažádají o mezinárodní finanční pomoc (čti od MMF), spadnou ještě níže. To je moc hezké. Zjednodušeně to znamená, že pokud si zmiňované státy nepůjčí peníze od MMF, MMF jim vystaví ještě nižší rating. Nikdo nebude v těchto zemích chtít investovat, jejich úroky při další eventuální půjčce ještě stoupnou. Následně jim MMF sníží rating a doporučí jim půjčit si peníze od MMF, protože jinak jim sníží rating?

(Za tuhle úvahu snad přes virtuální pysk od nikoho nedostanu. Doufám)
kadak
   *new*
06.04.2011 20:15:24    ( 47010 )
Právě jsem se vrátil z fabriky a vzpoměl jsem si, jak dnes ráno na ČT24 mudroval nějaký politický komentátor a historik na téma Pobřeží Slonoviny. Mimochodem to byl tentýž borec, kterého občas někdo vzpomene, jak pěl ódy na Sovětský kosmický program a dokonce přednášel v televizních novinách báseň na téma Bajkonur. Ono zaměstnání ?politický komentátor? je vůbec velice zajímavé. Náplní politického komentátora je, aby prostému převážně jednoduše přemýšlejícímu lidu přeložil, co který politik velmi sofistikovaně řekl a co která politická událost ve světě znamená a to samozřejmě v souladu z takzvaným ?duchem doby?.

Takto se dozvídáme zajímavé věci. Například že z nový prezident XXX, byl ?demokraticky? zvolen. Západní pozorovatelé totiž volbu nezpochybnili. Zápandí ?pozorovatel je totiž etalonem morálky, spravedlnosti a objectivity. Západní pozorovatel má také rád kakao. Některé africké státy včele s J.A.R. trvaly na přepočítání hlasů, protože prezident XXX měl údajně vyhrát jen o nějakých 100000 hlasů. Dokonce měl mít i některé nežijící voliče apod. Všechny africké státy ovšem ze svých požadavků na prošetření celé situace couvly, po tom co jim bylo západními mocnostmi vysvětleno, že prezident má zřejmé demokratické instinkty. Sice pozabíjel několik stovek svých odpůrců, což je dokonce již doloženo, ale studoval ekonomii v U.S.A. a myslí to s Pobřežím Slonoviny moc dobře. Dále se dozvíme, že prezident Gbagba si nakradl obrovské peníze znárodněním kakaových plantáží. Jsou to ty plantáže, které uzmul Francouzům a ze kterých dotoval stát, který byl doposud díky obchodu s kakaem vysoko nad africké bídné poměry. Prezidenta podporuje prý jen hrstka těch, kdo z jeho nedemokratického režimu těžila. V další větě ?historik a politolog? dodává, že se demokratickým silám postavila polovina národa. Polovina národa je dle wikipedie hrstka asi osum a půl miliónu lidí. Kdo z Pobřežných sloňanů vlastně stojí proti Gbagbovi, kromě demokratického studenta XXX z U.S.A., který se ani na Pobřeží slonoviny nenarodil? Možná ještě Francouzi, kteří přišli znárodněním kakaových plantáží o své kakao a teď je chtějí pomocí ?ochrany civilistů demokratickým bombardováním? zpět? A to HNED! Nikoho dalšího historik-analytik neuvádí, ale zřejmě to nebude ta druhá polovina národa, někdo by měl být ten civilista, ne?


(Kurzíva jsou moje poznámky, ?nekurzíva? je nedoslovný a subjektiví přepis toho, co pan politolog říkal a co si moje jednoznačně jednostranně zdeformovaná mysl zapamatovala. To jen aby mi zas někdo nenadal.)

EDIT: Možná jsem něco nepochopil, možná že jsem něco spletl, ale jisté je, že zase lžou jak zkurvysyn,...
deus
   *new*
06.04.2011 08:46:27    ( 47001 )
Vcelku zajímavý rozbor libyjských povstalců.
kadak
   *new*
06.04.2011 08:21:39    ( 46999 )
Angelina Joliová navštívila v Tunisku Libyjský uprchlický tábor, jako vyslankyně dobré vůle OSN. Doufám, že ji tam v tom vedru prasknou ty silikonové pysky,...


Nic naplat už nemám čas, jdu makat pro němce. Zase večer načtenou,...
deus
   *new*
06.04.2011 07:56:26    ( 46998 )
Ad qiz> Nevidel jsem, nemuzu se na to ted podivat, ale chapu-li spravne ze tam nekdo hani VS vzdelani, pak jestly ti se neumýš s mgr tytulem aňy podepcat, co pak mám řýkat já, nevzďělanej lopaťák? :-D

Ad Lybie: Jak se toho účastní Frantíci, tak to se bude do tejdne bojovat o Paříž...
kutac
   *new*
06.04.2011 07:53:18    ( 46997 )
"Šarkézi" to se mi libi :))
kadak
   *new*
06.04.2011 07:34:57    ( 46996 )
Zástupce Kaddáfího vlády chce vyjednávat a ukončit "válku". Berlusconi (před několika málo měsícy Kaddáfiho nejlepči kamoš) odmítá mluvit se zástupcem Kaddáfiho vlady, pry bude mluvit pouze se zástupci vlády sestavené "povstalci".

Kde se kurva během několika málo měsíců vyloupla "povstalecká vláda"? Z čeho? Z představitelů Al-KEJDY? Z najmutých žoldáků? Nebo na "povstalci" ovládaných částech země už stihli udělat "demokratické" volby? Neuvěřitelné.


A média? Pořád jen přemílají, co jim Reuters předhodí.

Máme snad věřit, že celá akce Libye není dlouhodobě připravovaná akce tajných služeb?

KDE SE VZALA TA POVSTALECKÁ VLÁDA???



Mimochodem, maďar Šarkézi, který teď omylem šéfuje Frantíky už to rozjel v druhé vlně na Pobřeží Slonoviny. Humanitárně tam mirážema solí pro změnu černochy. Dopiče, to je zasraný svět.
May 2024
PoUtStCtPaSoNe
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102