Diskuze o politice
kadak
   *new*
31.05.2011 10:01:03    ( 48715 )
Jasně, že to sou kurvy, ale proč jim dávat důvod, aby se mohli schovávat za nějakou "ideologii", když většina z nich neumí ani mluvit. Určitě na ty kurvy upozorňovat, ale nedělat z nich "fašisty" a členy "hnutí". O to mi šlo. Označit je za plešaté vymrdané kokoty a hotovo. Jejich společenská nebezpečnost je určitě vysoká, ale max do okruhu 100m. Dál šutrem nedohodí,...
KunA
   *new*
31.05.2011 09:39:04    ( 48713 )
Kad: v podstate cos napsal tak s tim souhlasim az na jednu vec: jak Ti jak pudes nekde "treba" v noci o weekendu pridupou/napadnou Ti Tvi "radoby" nacci s 18 a 88(vetsinou aspon jak to kdysi delali u nas jak sme chodili ve dvou s babou, nebo i sam najebany nad ranem s klubiku, tak ti skurvi si pockali na par mistech, mje se to stalo raz-oni 4 a ja sam s kamoskou, jejich vekovy prumer byl cca 17, nastesti to vse skoncilo tak, ze kamoska utekla, ja sem se tam se dvema posarpal), se pak budes divit proc se na ne upozornuje. Vse pak skoncilo tak, ze raz prisli do klubu a tam dostali take kapky, ze je vezli do nemocnice na sesivani a na davani sadry, symbolicky se jim spalily bombry na schodistich do klubu. Neco o tom vim i sve, Zdenek by tez mohl vypravet jak ho chteli v Brne hodit pod tramvaj atd., atd.
zdenno
   *new*
31.05.2011 09:29:08    ( 48712 )
kad: oprava - ti synci pujdou tak na 8:00 do skoly, nebo max. za ni ;)
deus
   *new*
31.05.2011 09:15:46    ( 48708 )
"Rozhodující byla obhajoba té práce, a ta byla excelentní,".. Bože můj, jednou za čas se objeví věta co obsahově vydá za rodokaps...:-D
kadak
   *new*
31.05.2011 09:13:12    ( 48707 )
Deus:

To je přesně ono,... já bych se tomu totiž ani nedivil, kdyby nějakého vedoucího "hnutí" něco podobného napadlo. Jinak k tvému příspěvku: SS (spousta smíchu)
deus
   *new*
31.05.2011 09:10:49    ( 48706 )
Rozběhla se nám tu kvůli nějakým fanouškům (vy budete vědět o co jde) debata o extremismu a já s hrůzou zjistil, že bydlím v domě s nacistickou symbolikou na štítu...číslo popisné mám totiž 188 a v tom je jak "18" tak "88". Se divím že na to ještě nepřišla místní buňka příznivců Dělnické Srany a nepořádá mi tu dvacátýho dubna pochody s věncema...uff!
kadak
   *new*
31.05.2011 09:01:30    ( 48704 )
Reaguji na článek o "ultrapravicových" tanečnících na tzv. Hard bass.

V posledních asi dvaceti letech vznikl nový fenomén. Odborník na pravicový extremismus. Tohle "zaměstnání" je minimálně stejně škodlivé, jako zaměstnání politologa. Odborník na pravicový extremismus řeší, kdo má kde vykérované jaké číslo aby v něm rozpoznal ekvivalent A nebo H, nebo snad dokonce AH a SS a nebo HH. Odborník na pravicový extremismus hledá nacistické motivy vyšité na mikinách, na trenkách a mluví o "hnutí skinheads" a podobně. Tohle má jen jeden jediný dopad. Dává to legitimitu vykrákaným plešounům, kteří si o sobě myslí, že jsou fašisti, protože se popíšou svastikami a pokérují číslicemi 88 a 18. Že to nejsou žádní fašisti a už vůbec žádné hnutí netuší a dokud je bude v pravém opaku utvrzovat kdejaký "odborník" na pravicový extremismus, budou si myslet, že hnutím opravdu jsou.

Přitom celá ta šaškárna má (mimo jiné) za účel odvést pozornost od opravdových fašistických grázlů v naší i světové politice. Protože fašismus je prosazování zájmů kapitálu extrémní násilnou formou (např. válka v Libyi, Afghánistán, Irák, atd.)

Jaký zájem kapitálu prosazuje násilnou formou ožralý plešatý "nácek", který tančí a hajluje na Hard bass? Vůbec žádný! Až vystřízliví, půjde makat na 6:00 do fabriky, tak jako každý druhý,...
kadak
   *new*
31.05.2011 08:37:49    ( 48700 )
kutac:

Moc pěkná autentická fotografie. Mnohem méně "strojená" než ta původní, která byla otisknuta v tisku a v jiných prostředcích hromadného oblbování.

Docela se na ten Hydepark těším. Jak moc budou lhát. Jdu sice hrát fotbal, ale určitě to bude viset někde na webu,...
kutac
   *new*
31.05.2011 08:08:10    ( 48698 )
kutac
   *new*
31.05.2011 08:03:32    ( 48697 )
dneska v hydeparkuct24 o spanelskych protestech
zdenno
   *new*
31.05.2011 07:51:40    ( 48694 )
to s tim tornadem me taky pobavilo..
kadak
   *new*
30.05.2011 18:22:37    ( 48690 )
Čtu si to vyjádření ČT24 a větší demagogii jsem snad ještě nikdy nečetl. Například dokazovat, že zpráva o španělských protestech není důležitou zprávou, protože i jiná nešpanělská média o nich neinformují je fakt krásné a úžasné!

NESVĚDČÍ TO VŠAK SPÍŠ O MEDIÁLNÍM BOJKOTU V NADNÁRODNÍM MĚŘÍTKU??? O MAXICENZUŘE OBLUDNÝCH ROZMĚRŮ?

Je mi zase zle!




Tohle hnutí 15.května ČT24 vůbec nestojí za pozornost. Za čtrnáct dní o něm (dle vlastních slov) informovali 24.5. a to opkovaně! Ať žijí svobodná média!!!

Část vyjádření ČT:
Toto není výjimečný přístup České televize. Obecně lze říct, že ostatní relevantní zpravodajská nešpanělská média v Evropě neměla události ve Španělsku v uplynulém týdnu mezi těmi nejdůležitějšími. Prostor věnovaný na ČT24 byl naprosto adekvátní a nevybočoval tedy z evropského průměru. Jen pro srovnání ? uznávaná agentura Reuters nepřinesla o španělských protestech, právě proto, že se jejich charakter den ode dne příliš neměnil, od 26. května až do dneška žádnou novou textovou zprávu, i obrazových příspěvků v agenturách Reuters a APTN ze španělských demonstrací bylo v minulém týdnu velmi poskrovnu.


Ale o tom, že v Čínské chamičce umřeli tři číňani byl na ČT24 dvouminutový šot! KURVY, KURVY, KURVY!!!



EDIT:
Ty vole, uznávaná agentura Reuters?!?!!

Banksterská propagační agentura, šířící zlo, nenávist a podporu války. Šířící proti islámskou náladu do všech koutů "demokratických" zemí. A tohle má být nějaká berná mince? To je jako argumentovat o kvalitě TESCO marketů na základě jejich propagačních letáků!!! Zase nám chčijou na kebuli!

EDIT2:
Dobrá je rozprava pod článkem. Je vidět, že pár lidí se už taky nasralo!
Radek
   *new*
30.05.2011 15:26:03    ( 48684 )
kadak
   *new*
30.05.2011 08:03:25    ( 48668 )
...přesně...
Radek
   *new*
30.05.2011 00:16:48    ( 48663 )
Že by se Kaďák dočkal?

Španělsko: 44,6% lidí do 25-ti let je bez práce. Demonstrace probíhají po celé zemi a jsou organizovány přes soc. sítě

Samo, česká média mlčí a radši řeší španělské okurky v Německu a to demonstrace jsou již od 15. května.
zdenno
   *new*
27.05.2011 09:23:52    ( 48624 )
kad: no odborník.. ;)

samozřejmě máš pravdu v tom dělení, ale jak jsem psal, pokud by tato novela prošla, už asi budou jenom "zdroje", bez jakéhokoliv dělení, přičemž jak jsem si tak zběžně proletěl tu novelu (př. 2), v kapacitách technologií se nic moc neměnní, tzn. ty tebou zmiňované lakovny budou nadále zdroji od 0,6 t/rok org. rozpouštědel (jako dosud to byl od této kapacity střední zdroj, od 5 t/rok velký.. např.)

co se týká tzv. malých zdrojů, ty sice mají jakési formální povinnosti (pokud jsou podnikatelské), ale v podstatě to je stejné, jako by ani zdroje nebyly..

co se týká fugitivek to nevím, tak hluboce jsem se nezačetl, ale souhlasím s tebou, že to je jedno z největších svinstev, navíc absolutně nekontrolovatelných..za posl. 14 dní jsem viděl 4 "krásné" nemalé rezavé oblaky nad vítkovickou ocelárnou..

mittalu se v žádném případě nezastávám, ale do toho se opře každý a vítkovice nikomu nevadí? navím přímo v centru města? kde jsou ti slavní "ekologové"?

ps. ten nový zákon asi začnu řešit, až bude schválený, zatím to nemá moc význam ;)
kadak
   *new*
27.05.2011 09:15:09    ( 48621 )
ZD:

Já se zase vůbec nechci přít, hlavně s tebou, jakožto odborníkem! O OŽP v energetice nevím ani desetinu toho co ty Zdenále!

Ale vím, že se zdroje také dělí na malé, střední, velké a velmi velké nejen v rámci spalovacích zařízení, ale také jako výrobní zařízení, podle projektované spotřeby VOC (těkavých organických látek). Například lakovny, mořírny, tryskání a mnoho mnoho dalších.

Bohužel si ani nepamatuji současné hranice jednotlivých zařazení podle projektovaných spotřebovaných tun VOC ročně (na to mám někde tahák). Naneštěstí se současné hranice budou posouvat, nikoli ve prospěch ŽP. Navíc vím, že u některých zdrojů vypadává z legislativy pojem "fugitivní emise" - neboli ty těkavé látky co nejdou "komínem", ale okny, dveřmi, škvírami a pod. To znamená, že na komíně se klidně naměří podlimitní množství VOC, ale všechen smrad odejde okny nebo dveřmi lakovny. Ne že by se takhle nefixlovalo i teď, ale v současné době je tohle jednání mimo zákon a už nebude (ne u všech zdrojů, jen tam kde pojem "fugitivní emise" vypadne). V tom zákoně je ještě více věcí, ale protože to nespadá pod mou pracovní činnost, neznám situaci do podrobna a neznám čísla, což je to nejhorší. Navíc je z ministerstva tlak na ČIŽP na takzvané "individuální posuzování" jednotlivých případů porušování legislativy OŽP (s tímhle jsem se osobně setkal při pracovní činnosti). Co to znamená? Je to stejné, jakoby policisté někomu, koho změří, že jel rychleji než mohl dali pokutu za rychlou jízdu a někomu ne, dle svého vlastního uvážení nehledě na zákon. Což se vlastně děje, tak čemu se divím, že,...

cibuk:

Já jsem trošku cholerik a k tomu poměrně expresivní a dost vulgární. Když tohle spojíš dohromady, je to peklo, uznávám. Už mě za to i Sisa pokárala, ale když já to prostě jinak než takhle neumím. Takže se omlouvám, ale nápravu ode mne nečekejte (tak jako od toho hrdinného autobusového řidiče z OL).

(Usměvák)


EDIT:

Jo a ten Chalupa je prostě fašoun. Kdo zagooglí, najde. Není potetovaný hákáčema, ale co říká a jak se prezentuje svědčí o jeho "kryptofašistickém" postoji...
cibuk
   *new*
27.05.2011 08:51:25    ( 48620 )
2 kad: add zvěřina.....ne, že s tebou nesouhlasím, akorát když si přečteš ostatní rubriky tak tam na tebe dýchá mír a láska a ťukneš sem a je to samej "arcilotr Kníže Belzebub Trautumberk".....to si pak říkáš sem ještě pořád na mrak.cz?.....nejsou tu žádný banery takže asi jo :)
P.S.: Mě už dostali. Si zanadávám po cestě na oběd a pak na to prostě seru. K volbám sem od fiaska zelených nešel a asi ani nepůjdu.
zdenno
   *new*
27.05.2011 08:17:14    ( 48619 )
nechci se zastavat nějakeho Chalupy, který jistě byl, je a bude zmrdem (kdo na této úrovni taky neni..), ale myslím si, že on je tam příliš krátce na to, aby mohl tak kecat do návrhu novely zákona, která se řeší již více než rok (řekl bych tak dva roky)..a co mam informace přímo od ministerských, tak mister chalupa je pry pěkný připosránek, co se bojí cokoli podepsat, čímž prý ministerstvo přišlo již o spoustu pěnez..

co se týká těch středních a ostatních zdrojů znečišťování: dle předloženého návrhu již nebudou existovat pojmy "střední, velký a zvlášť velký zdroj znečišťování ovzduší", zdroji budou všechny spalovací technologie nad 300 kW (dnes od 200 kW) a ostatní technologie, které jsou vyjmenované v příloze č. 2 .. jak jsem si to tak proletěl, tak se mi nezdá, že by jich tam bylo extra méně než dnes..

zdroj:
http://mzp.cz/cz/ochrana_ovzdusi_navrh_zakona

no každopádně ten zákon půjde ještě do parlamentu a může se dočkat nemalých změn..
sur
   *new*
27.05.2011 06:22:22    ( 48616 )
kadak
   *new*
26.05.2011 16:01:24    ( 48613 )
Chápu, že je to zase asi zvěřina, ale já si to myslím a cítím to tak, tak to tak prostě musím napsat. Jinak to neumím.
kadak
   *new*
26.05.2011 16:06:25    ( 48610 )
deus:

To mne nechává klidným, kdyby adoroval a následně penetroval holčičky do 13 let, bylo by to horší,...

Ona ta kultura u nás stejně není žádná kultura. Aniž bych chtěl vzbudit dojem obhajoby kultury doby minulé, kdo se současných "umělců" vyprodukoval nějakou kvalitu za posledních 20let? Naprosté minimum. Dřív "umělci" nesměli hrát co chtěli a museli se podvolovat "režimu", proč dnes něco nevytvoří? Protože je jim zatěžko přestat kvákat ty připitomělé dabingy a přestat hrát ty nekonečné seriály, Ulice, Zahrady a Kambeky. O nic jiného těm kurvám uměleckým nikdy nešlo, než o majetky. Strašně je sralo, že musí jezdit maximálně Žigulem jako každý nýmand, i když takový Láďa Štajdl měl už za komuny Saaba... Těm co o něco opravdu šlo, třeba o to umění, a stále jim o něj jde, o těch se nikde nedozvíte, protože "to umění" se prostě nezaplatí. Reklamou se zaplatí tak ta zkurvená, dnes už trochu vypelichaná, opice Dejdar...



Horší nežli ministr kultury, který doma poslouchá Vojtka je ministr ŽP, který dýchá za průmysl, jak spolu se svým korupčně imunním předchůdcem Pavlem Drobilem, Tomáš Chalupa několikrát veřejně deklaroval. Tomáš Chalupa, dle svých slov sociální darwinista, dle mého osobního názoru regulérní fašoun, už stačil vypustit z české legislativy pojem střední zdroj znečištění ovzduší. Až jeho vyhláška vstoupí v platnost, střední zdroje se nebudou vůbec muset měřit! To je jen střípek z připravovaných změn zákona o ovzduší. Všechny změny budou pro český průmysl příznivé. Ne tak pro nás. Zatímco náš ministr ŽP dýchá za český průmysl, my pomalu dodýcháme, protože (nejen) na Ostravsku bude opět cítit "zajer" jako v 60. letech minulého století. Paráda.
mrak
   *new*
26.05.2011 14:43:27    ( 48608 )
deus
   *new*
26.05.2011 14:06:01    ( 48602 )
Jsem se teprv teď dozvěděl že máme ministra kultury, který adoruje skupinu "Kabát".
(teď jsem minutu zhluboka dýchal a snažil se přijít na způsob, jak tuhle zprávu ukončit, ale na tohle mě fakt nic nenapadá)
gappak
   *new*
26.05.2011 08:52:40    ( 48582 )
gappak
   *new*
26.05.2011 07:59:37    ( 48577 )
toto už nemá ani cenu komentovat

Poslanci si chtějí zrušit náhrady a schválit jeden ?superplat? (230 tisíc korun měsíčně)

----------------------------------------------------------------------------------

a tak přidávám jiný článek. Dle mého názoru pěkně napsaný. Doufám, že i když je zdroj levicového zaměření tak si ho přečtou i pravicově smyšlející jedinci.

Opravdu jsme národem slepců a ovcí aneb Kde je problém?

http://www.outsidermedia.cz/Opravdu-jsme-narodem-slepcu-a-ovci-aneb-Kde-je-problem-1.aspx
kadak
   *new*
25.05.2011 16:09:58    ( 48559 )
Mrak:
Já říkám, že je to hajzlárna!

Cibuk:
Když napíšeš zvěřina, tak napiš v čem a proč, ne? To mě vždycky rozesmutní, když někdo nesouhlasí, nebo se mu něco nelíbí, ale neřekne proč a co. To je teda zvěřina, Liborku.
mrak
   *new*
25.05.2011 15:32:35    ( 48557 )
jo a co rikate na to ze rakousko zabavuje obrazy a sochu zapujcene do vidne na vystavu?

A co rikate na to ze nekolik tydnu pred tim zabavili novou lokomotivu ze skodovky s tim ze nejaka kanadska spolecnost ma podezdreni ze ve zminene lokomotivne bylo pouzito jejich technologie?
viz. zde

edit: podrobnejsi zprava
kadak
   *new*
25.05.2011 15:44:44    ( 48556 )
Zvěřina? A v čem? Nějak nerozumím,...

Jaktože se nevyjadřuji normálně? Skoro ani jedno sprosté slovo, nikomu nenadávám ale nevyjadřuji se "normálně"?

Paráda,...
cibuk
   *new*
25.05.2011 15:15:05    ( 48555 )
tak sem po delší době nahlídl do rubriky "hlavní politika" a musím říct, že v ostatních rubrikách se někteří diskutující vyjadřují celkem normálně a občas i vtipně. Ale tady je to teda zvěřina Ondro........
April 2024
PoUtStCtPaSoNe
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405