Diskuze o politice
mrak
   *new*
14.06.2011 09:48:59    ( 49146 )
2kad: a na tom se shodnem!

Otazkou ovsem zustava jak to udelat tak aby to nedopadlo v reziji tech kteri tohle z inscenovali.
Slo by to velmi snadno, jen tim ze by jsi ovladnul penize! Pokud bys mohl udelat revoluci a definovat vlastni platidlo.

Totiz nesplatitelny dluh casem vyusti v NWO, pokud se lid nezbouri a de fakto neznarodni svoji vlastni zemi, Jenze to bude velka mela. ktere ja osobne bych se radeji neucastnil :(
kadak
   *new*
14.06.2011 09:49:55    ( 49145 )
Kurva CENZURA!!! Pomoc! TO JE KONEC!

Jakysik MRAK-EDIT!!!

EDIT:

Základ všeho je, že na základě nesmyslného systému, kdy pár jedinců tvoří z peněz peníze, peníze z dluhu a peníze z podílů jsou zadluženy téměř všechny státy. A teď chtějí ti, co ten systém vytvářejí své peníze - dluhy ještě více proměnit na něco hmatatelného, reálného. Tak se nám skrze politiku snaží vzít co se ještě dá. Proto z takovou jistotou tvrdím, že se bude platit za všechno. Prostě je to logika zisku, nic víc.

Když tohle člověk zjistí, pak je zřejmé k čemu a proč musíme dělat "reformy". Jádro pudla je jinde, než se tvrdí v novinách. Dluh doopravdy neexistuje. Řešení je zrušit nefunkční systém. A hotovo. Reálné hodnoty přece jsou, tak proč je odevzdávat někomu, jen proto, že si vymyslel pravidla? Vymysleme si naše pravidla a nikomu nic nedávejme.

EDIT2:

Končím, bo musím cosik robit, abych vytvořil nadhodnotu, o kterou budu silou okraden. Heh
jaryn
   *new*
14.06.2011 09:35:58    ( 49144 )
2lou: Jen k těm doživotním rentám u státních zaměstnanců. U nás se to vesele děje také a nikdo to tak nemedializuje. Tchán např. šel do důchodu v 50 dostal výsluhový plat jak se na doktora , který pracoval ve vojenské nemocnic sluší a patří. Vydržel až do důchodu s tímto platem.Práce ho nebavila a byl štasten že to tak pěkně vymyslel (vymyšlené - asi není jediný a první) že?!
Např. Pracuješ jako voják (policista) klidně úředník po dobu 15 let , máš nárok na výsluhový plat. Po těch letech odejdeš a necháš se zaměstnat na tom samém úřadě jako civil a máš ten plat zwei mal. Tak tu furt nebuzněte s Řeckem. U nás se to děje minimálně také.
2mrak: se nezlobim , ale zabiju :-)
kadak
   *new*
14.06.2011 09:36:42    ( 49143 )
Sory, rovnítko tam jistě není. Jen se mi nelíbí ani to co jsem se dozvěděl o UK. Toď vše. A do krámu se mi to kurva fakt nehodí. Nechcu to. Kurva já si tak přeju, abych neměl pravdu, ani z 10%. Kéž by to tak bylo!

EDIT:
Ten film je z Anglie. Celý není nic moc, ale to s tou operací je podle pravdy. Prostě na ni rodina neměla a dítě by umřelo. U nás by se (zatím) tohle stát zřejmě nemohlo,...

EDIT:
Já ten svůj edit psal ještě dříve než ty ten tvůj příspěvek, tak proto. A to odpouštění je moje! Tak co mi odpouštíš! Já ti odpouštím!

MRAK-EDIT: Tak vidis!
mrak
   *new*
14.06.2011 09:27:49    ( 49142 )
k tomu co jsem napsal me motivoval tvuj prispevek kde davas temer rovnitko mezi zdravotnim systemem v USA a VB, jak je to v japonsku nevim. Ale z toho co vim tak jsem presvedcen ze toto rovnitko to Anglicke zdravotnictvi nezaslouzi...

edit: Protoze system v USA je trestuhodny!

edit2: to co pises v editu v minulem prispevku je jen dukaz toho ze nectes pozorne ONDRO! ale ja ti odpoustim...

BTW: ten film o babicce co se dala na prostituci k vuli vnukove operaci byl take spise z prostredi severni ameriky nez v Anglie ze?
kadak
   *new*
14.06.2011 09:26:48    ( 49141 )
mrak:

Přečti si osobní zkušenosti pacienta a nenadávej mi. Ani bigjan ani Jaryn nenapsali nic co by se s tím co píšu vylučovalo. Tak jen čti pozorně.

A rozhodně se mi nic z toho co říkám do žádného krámu nehodí. A nehodí se to do krámu ani tobě, to mi věř. Proč by mělo. Vůbec nechápu, co tě motivuje mi nadávat. Říkám co si myslím. Hyn sa ukáže!

EDIT:
Ještě se zeptej na osobní zkušenost z UK třeba Hofa. Taky by měl co k tomu říci.





Ale co budu mluvit o VB. Stačí si vzpomenout na chlapíka, který se mnou ležel měsíc na urologii v OL. Spadl v Americe ze střechy a roztrhl si močovou trubici. Měl placené základní pojištění, tak se dostal do černošské nemocnice. Žádné Chicago Hope, spíš Chicago Bulls. Trubici mu zašili a novou mu vypálili laserem do masa. Měl ještě zlomenou pánev, tak ho dali do nějakého krunýře. Tím byla ovšem pojistka vyčerpána, takže ho poslali domů, tedy na ubytovnu, kde bydlel. Jednou denně se za ním stavovala černoška v rámci veřejně prospěšných prací, přebalit mu "krunýř" a zkontrolovat jeho stav. Nebyla ani sestra, ani zdravotnice, možná že neměla ani ZŠ. Na WC chodil tak, že se rukama vzpíral mezi stěnami. Takhle fungoval měsíc, než se jeho rodičům podařilo sehnat peníze na převoz z U.S. do Třince, odkud byl. V Třinci ležel další měsíce v nemocnici.

Za rok a něco po americké operaci skončil v OL na urologii, kde se mu zhruba půlroku snažili rekonstruovat původní močovou trubici, protože ta vypálená laserem mu opět zarůstala. Byl jsem u toho, jak primář říkal, že podobné zákroky se dělají skotu a prasatům.

Takže nedělej ze mě blba a že se mi něco hodí do krámu. Nehodí se mi to do žádného zkurveného krámu. Jestli se ti tenhle způsob zdravotní péče líbí, je to tvůj problém, ale nedělej ze mě hňupa.
Radek
   *new*
14.06.2011 09:02:15    ( 49140 )
Velmi dobrý článek na zamyšlení, jestli jsme na tom fakt tak blbě, jak si řada lidí myslí Blbá nálada, Inc.
Lou Heavy
   *new*
14.06.2011 08:45:18    ( 49139 )
odchod do duchodu v recku

jakas takas tabulka

nicmene system umoznoval ve statni zprave odejit do predcasneho duchodu o celkem dost let drive (ne do standartniho duchodu) a pobirat rentu, kdo by toho nevyuzil ze, ja jo a aj media :)

edit: po dlouhe dobe prizpevek ode me sem, az se sem podivam za chvilu tak tu bude tolik prizpevku ze se sem zas dlouho nepodivam, bo neni cas...

mrak
   *new*
14.06.2011 08:38:29    ( 49138 )
2kad: shrnuto podtrzeno o zdravotnictvi v Anglii vis hovno, ale budes nas tu presvedcovat o tom jake si myslis ze to je a jake si myslis ze to bude.
Bez ohledu na to aby jsi o tom mel nejake hlubsi znalosti*

*) osobni zkusenost zahranicniho pacienta (ten to ma vzdy tezsi nez mistni obyvatel) a ze si videl film, ktery je liznuty "skutecnou udalosti", je podle me dost plytka zkusenost.
(sory jardo to neni nic proti tobe, abys to nevzal osobne, jen me sere jak Ondrej siri ty sve "pravdy" na zaklade toho co se mu hodi do kramu...)
kadak
   *new*
14.06.2011 08:28:13    ( 49136 )
radek:

S těmi ČSSD je to tak. Kdyby byli u vlády, tak by potichoučku, polehoučku začali připravovat podobné "deformy". Všude v Evropě se to děje a je jedno o jakou vládu jde (zda prýlevicovou nebo prýpravicovou). Všechny vlády jsou pod tlakem dluhu, bankéřů a MMF. Portugalsko, Irsko a Řecko to mají dokonce dáno befelem: "Zvolte si koho chcete, ale deformy budou, jinak vám zatneme tipec - MMF 2011" Tomu říkám demokracie, páprlapá!

Takže v případě ČSSD jde pouze o dynamiku procesu naplňování "deforem", která by byla určitě o něco menší než u TOP TOPICU nebo ODS, kteří se naplňování "deforem" pyšní,...
kadak
   *new*
14.06.2011 08:22:36    ( 49135 )
bigjan:

Jo, Pákistánec tě kopnul proudem, to je to o čem tu mluvím. Triviálnější záležitosti jsou hrazeny "základnám" pojištěním a provádí je Pakistánci a Indové. Dobře, že sis nerozpůlil třebas ledvinu. Zřejmě by si ten zákrok nezaplatil nebo by sis ji nechal vytáhnout se mnou tehdy ještě za darmo v OL. Neznám přesně rozdělení standardní péče a nestandardní ve VB, ale vím, že např. léčení rakoviny tě ve VB může zruinovat.

Nedávno jsem viděl film dle "skutečné události" ve kterém se z babičky stala děvka aby vnukovi mohla zaplatit operaci spojenou s nějakými respiračními potížemi. Film, ať byl jakýkoli, ukázal zcela jasně, že když ti umírá syn a ty nemáš love, tak ti ve vyspělé Anglii prostě umře.

EDIT:

Navíc si myslím, že i v té Anglii se bude pokrytí NI snižovat, neboli se budou vyčleňovat placené zákroky z NI. Proč by tomu mělo být jinak? Ale třebas se pletu...
jaryn
   *new*
14.06.2011 08:10:34    ( 49134 )
to big JAN :Úplně stejné zkušenosti s anglickou nemocnicí nemám a nemyslím si že je to tam tak růžové.NI jsem měl samostřejmě také a snad se mi ještě někdo doma válí kartička. V anglické nemocnici jsem byl dvakrát na pohotovosti . Jednou s rozsekanou nohou a když už jsem tam seděl od 20.00 do 4.00 do rána a nikdo si mě nevšímal, tak mě HOf vzal domů. Nějak to přetrpěl do rána a frčel na polikliniku, kde to již bylo bez problému (to uznávám, bez dlouhých čekaček). V té nemocnici tam čekala hromada dalších lidí. Klučina s otevřenou zlomeninou tam seděl snad od devíti a když jsem odjížděl ještě tam skuhral, ale kurva skuhral. Opravdu VB NHS mi přišlo jak píše Ondřej udržovací institut, kde ti dají velice základní ošetření když se dočkáš.
Zuby to je další kapitola : S hubou, jak balón ( takový zánět jsem nikdy neměl) jezdil jsem po celém městě a hledal státního zubaře ( existují rámci NATIONAL INSURANCE )"Nemáme volno přijdťe za 4 měsíce možná Vás vezmeme".A to viděli mou napuchlou hubu.Bydleli jsme v celkem dost velkém městě cca velikosti Olomouc a zubařská pohotovost tam byla snad jednou týdně. Ibalgin už vůbec nezabíral prostě konec. Po třech dnech hledání, kdy jsem opravdu projel všechny zubaře ve městě mě už bolest donutila jít k soukromému a tam zaplatit 500 liber za to, že mi zub zabil, abych vydržel 3 měsíce než pojedu do čech.
Tenkrát jsem přijel do Čech a oslavoval české zdravotnoctví.Zuby jsem si dal dohromady u svého pana zubaře.
Nemocnice i když na ně nadáváme máme stále na velice dobré úrovni proti VB - NHS. Se zubaři jsme na tom podobně musíme též dlouho hledat, ale když je někdo v nouzi stále fungují ambulance....UFF
gappak
   *new*
14.06.2011 07:35:05    ( 49133 )
No nevim.. spousty cechu jezdi k zubarovy zpet do CR vcetne Jaryna z Blatca.
bigjan
   *new*
14.06.2011 07:05:40    ( 49132 )
to KAD.
Zpoplatnění zdravotnićtví viz. VB ????? Na ostrovech si můžeš připlatit lepší, soukromé zdravotnické zařízení, ale pokud jsem svůj pracovní pobyt legalizoval a odváděl všechny poplatky království, tak platíš jen tzv. NI (national insurance) a zdravotnické ošetření máš zadara. Jen za recept v lékárně bylo myslím 7 liber. Já jsem dokonce podstoupil menší zákrok a to defibrilaci kvůli srdečním aritmiím, dost dlouho jsem docházel do nemocnice a potom při samotném zákroku jsem ani nemusel platit za el. proud co do mě ten pakistánec kopnul, nikdy jsem nemusel zaplatit víc, než to co mi odváděli ze mzdy a to nikdy nebylo společně s daněmi více jako 20 procent. S touto lékařskou péčí jsem byl zcela spokojen a byla dostačující. Takže na ostrovech mi zdravotnictví vyšlo levněji než u nás.
gappak
   *new*
14.06.2011 06:57:46    ( 49131 )
Radek
   *new*
14.06.2011 01:33:50    ( 49130 )
A mimochodem se odborářům divím, že si po vzoru lékařů nenajali na svoji stávkovou kampaň nějakou zdatnou PR agenturu. Jejich obraz u veřejnosti mohl být dost jiný a PR agentura by za svoji práci sklízela zase jedno oborové ocenění za druhým (např. počátkem května Nejlepší PR projekt ve střední a východní Evropě v rámci soutěže Sabre Awards 2011). Peníze by na to určitě někde našli.
Radek
   *new*
14.06.2011 01:27:59    ( 49129 )
a jinak mě baví Vašek Klausů, toho času pán Hradu, jak vykřikuje, jak by se s odboráři nemazlil a pothacherovsku by s nimi zakroutil.

Po bitvě každý generál, když byla ona stávka na železnici (dohledal jsem si, únor 1997), byl v roli předsedy vlády kdo jiný než Vašík. To se to teď Nečasovi radí a sám tenkrát udělal kulové.
Radek
   *new*
14.06.2011 01:18:14    ( 49128 )
tak jsem si to tu přečetl a jen maličkost k tomuto odboráři si udělají volno uprostřed týdne, zanadávají si a pojedou domů. Nic nezmění, vůbec ale vůůůůbec nic

A to se ví jak, že se nic nezmění? Když koncem 90. let na týden nejezdily vlaky tak se taky nic nezměnilo? Ale ano, nikdy se neprovedla reforma ČD a tak je to stále stejný podnik jako tenkrát, ať už má ombudsmana za 250k měsíčně či ne.

Čímž chci říci jediné, reformy ano, ale ideálně v co největším souladu vlády i opozice. Chápu, že při naší politické sebrance je to nemyslitelné. Ale reforma, to není kuva něco na 4 roky vlády, reforma, to je něco na mnohem více let a to bez dlouhodobé vize a obecné podpory nelze, neb reformy vždy bolí a tedy ten kdo je nastolí, půjde s velkou pravděpodobností při dalších volbách od válu.

Tohle mě sejří nejvíce. ČSSD řve, reformy ne, reformy jsou zlo a když se jich novinář zeptá a co tedy, tak řeknou ... se brzy zamyslíme a řekneme. Přístup na pěst.

Křičet umí každý, ale nabídnout alternativní řešení co tedy dělat, málokdo.
Radek
   *new*
14.06.2011 01:01:49    ( 49127 )
takový noční výstřel, zaujalo a vůbec jsem nečetl vaši předešlou diskuzi :)

V USA mají zákon, který státním zaměstnancům zakazuje stávkovat. Zkusili si to letoví dispečeři za Reagana. Reagan je vyzval, aby nastoupili do práce, a když to neudělali, vyhlásil stav nouze, namísto stávkujících nastoupila armáda a přes jedenáct tisíc nespokojených šlo na dlažbu.
kadak
   *new*
13.06.2011 23:30:57    ( 49126 )
kutac:

Tak jako v U.S.A. se neplatí ani halíř, že?! Prakticky téměř všude jinde na světě se soukromé, ale i státní nemocnice tvrdě platí. Kromě několika málo Evropských států a jiných naprostých výjimek. Třeba v Africe nebo Latinské Americe je výborná péče. O ty co na to mají. A to je ten sociální standard, který se nám do určité míry připravuje. Tak to je, to si myslím a jsem přesvědčen, že to i kroky nejen našich politiků jasně dokládají.

Přál bych nám všem, abys měl pravdu. Nebude to tak, pokud se proti tomu nepostavíme. Proč by mělo?

EDIT:

Jdu spát. Na Andrejovi se mi líbilo, že už téměř se vším co jsem napsal souhlasil. Jen ty nemocnice ne, to ale ještě pořešíme (usměvák)
kutac
   *new*
13.06.2011 23:09:56    ( 49125 )
no ja sem si rikal ze se tu uz nebudu vyjadrovat ale zda se mi ondreji ze te budu muset vyvezt z omylu, do soukrome nemocnice se dostanes uplne stejne (samozrejme ze ti nepreju dostat se do zadne nemocnice) jako do statni. a nebudes platit ani o halir vic. toz jen tolik.
kadak
   *new*
13.06.2011 23:05:49    ( 49124 )
Ad Mrak, Deus, Racek:

Jaryn Vám ve zkratce řekl, proč má být ta stávka. Je jen na Vás, jestli budete ochotni, dozvědět se více. Nějaká prohlášení snad vydali. Opravdu to není stávka proti zrušení stravenek.

Odboráři dělají alespoň něco, i když necílí přesně a řeší jen symptomy systému, který je sám zhoubnou nemocí. Chystají se nám sebrat vše co máme navíc. Omezit nás na pouhou reprodukci. Jíst, pít, chcát, srát a smát se Suchánkovi s Genzerem. Mít možnost každý večer zapomenout na útrapy života u mexické telenovely. A za všechno platit - vrátit kapitálu do koruny všechno, čím by člověk mohl pozvednout svůj život. Nástroje jsou jasné:

a) Donutit jedince k cyklické spotřebě - na tomhle systém stojí. Reklama, boty, mobily, hadry, kokotiny. Pokud sami bezhlavě nekonzumujete, jste absolutní minorita. I tak konzumujete protože nemáte na vývěr. Dále se chtě nechtě se svou prací na nesmyslné spotřebě podílíte její tvorbou (přirozeně i já).

b) Zpoplatnění zdravotnictví - viz U.S.A., Japonsko, VB a pod. Zuby bude mít jen několik procent obyvatel, už podle úsměvu poznáš z které "kasty" kdo pochází. Operace a léčení nemocí zadluží rodiny. Nic neznámého - pomalu to na nás aplikují. Rozdělení nemocnic na státní - kde vás při troše štěstí nechají přežít a podle výše pojitky Vás po operaci možná i zašijou. A vedle toho luxusní nemocnice soukromé, ke kterým se ani nedostanete. Bude tam vysoký plot a brána na kartu.

c) Zpoplatnění školství a devastace školství státního - druhé právě s úspěchem probíhá, až nehorázně lehce! Vzdělaný člověk zbytečně moc ví! Dále začnou vznikat "luxusní" Oxfordy a Harvardy, jejichž mocně zaplacené tituly se nebudou nikdy rovnat titulu z VŠB nebo UP. Budou podstatně výš - zase známe od jinud. Tím se zajistí "dědičnost" společenského postavení potomků nejbohatších. Opravdová inteligence, které není pro tuhle společnost potřeba mnoho, si bude moci zajistit vzdělání stipendiem. Prostě těch pár promile etrémně nadprůměrných si to vydře.

d) Prodloužení pracovní doby o třetinu při udržení armády nezaměstnaných - prodlužování ekonomicky aktivní délky života pozdním odchodem do důchodu, v kontrastu se spoustou nezaměstnaných a v kontrastu s naprosto nesmyslnou cyklickou spotřebou prakticky všeho. Omezení obého by muselo logicky důchodovou hranici posunout dolů. Ale takhle tenhle systém přece nepracuje!

Tohle vše, jen proto, aby se nejužší vrstva zbohatlíků mohla mít ještě lépe. Je to až k neuvěření, ale je to tak. Pokud se nebudeme nijak bránit, tohle všechno se v horizontu několika let stane. A já mám strach, že o tom většina lidí ani nebude vědět. Stane se to před jejich očima, tak jako spadly ty činžáky v N.Y.

racek
   *new*
13.06.2011 22:38:54    ( 49123 )
kdyz uz tak brouzdas internet data, plat statnich zamestnancu vs. soukr. sekror! prumerny duchodovy vek st. zam-cu vs. s. sektor? diky
řecko
kadak
   *new*
13.06.2011 22:25:41    ( 49122 )
deus:

Zaměstnání je vztah na dobrovolné bázi?

To je bóóóóóóží!

Zamysli se nad tím co si napsal! Chceš mi říct, že naprostá většina lidí dělá DOBROVOLNĚ to co dělá!? Já bych tak dobrovolně vstal v 6:00 a jel do Stříbra šahat holýma rukama do skelné vaty... (i když jako vedoucí výpravy jen v omezené míře, přirozeně). Tvé dobrovolnosti je postaven do cesty jeden problém: Naplňování alespoň základních potřeb, které bez toho, aby sis dobrovolně našel zaměstnání nenaplníš. Ještě aby ti jej někdo dobrovolně dal!

Tomu říkám dobrovolnost: Děti, kdo chce žít na okraji společnosti? Kdo chce se chce živit odpadky? Všichni co zvedli ruce budete bez práce. Ve Španělsku zřejmě zvedlo ruce zhruba 50% lidí mezi 20 a 25 lety. Holt, dobrovolnosti se meze nekladou,...
kadak
   *new*
13.06.2011 22:04:47    ( 49121 )
racek:

V Řecku se chodí do důchodu později než u nás. Jen tak na okraj, jinak nemám čas reagovat na některé úplné hlouposti, co tu zní...


Průměrný Řek tak odcházel do penze za posledních 5 let v průměru o 3 měsíce později než průměrný Čech a jen o 4,8 měsíce dříve než průměrný Němec.

Takřka vše co se o Řecku traduje jsou lži jak když stiskne. Stejně tak nás drtí, že u nás je "ta" korupce největší a podobně. Přitom je to všude mnohem stejné.

Stávka rulezz!!!

Není to jen tak něco bezduchého! Je to to přestat mluvit a začít něco dělat. Stávka je jeden z mála způsobů, jak alespoň trošku účinně prosazovat zájmy zaměstnanců, protože z principu věci tahají vždy za kratší konec provazu. A to nám ten zákoník ještě seškrkají přesto, že se jím již dnes prakticky nikdo neřídí. Nebyl by totiž konkurenceschopný,...
jaryn
   *new*
13.06.2011 14:10:59    ( 49118 )
2racan: no s tím řeckem nevím , těmito informacemi nás tu krmí média, ale jestli je to pravda to je otázka ?!
racek
   *new*
13.06.2011 13:15:14    ( 49117 )
Kadak> vidím, že poslední příspěvek jsi zadal někdy po desáté ráno, to bude esej jak byk he? :)))
racek
   *new*
13.06.2011 13:14:13    ( 49116 )
Jarouši, srovnání s Řekem NE! Žilo se jim blaze, racionálně uvažující řecký občan by měl vědět, že on sám zavíral oči před tím kam se jejich stát hrne, jak si žije v pohodě a přitom vlastně ani moc NEPRACUJE, možná je mu 50 a je v DŮCHODU, možná už nežije a pobírá DŮCHOD (poslední novinka z novinek co mne fakt pobavila), ale hlavně ? pracuje pro STÁT. Lžou tam všichni.
Proč se u nás bude ve čtvrtek stávkovat? Já to jaksi nevím, neznám důvod? Je-li to ten aby naši posranci a senátoři konečně uznávali a dostali morálních hodnot. Byli zodpovědni za své činy (myšleno zavřeni do kriminálu ? promopro, pandur, gripen,..), resp. okamžitě rezignovali (Plzeň ? Benda, Řápková,.. Všichni posranci ? zneužívání náhrad a příspěvků na asistenty, atp..) ? tak ANO, jdu stávkovat s tebou!! Tam je zakopaný pes. Vládní reformy ANO, ale aby byly účelné, tj. neplýtvalo se, nekradlo se.
Nepodpořím ale stávku, která předbíhá výše uvedený krok. Změna má být jinde.
mrak
   *new*
13.06.2011 13:13:27    ( 49115 )
no je pravda ze ta duchodova reforma s odevzdavanim penez nestatnim fondum me tez mrda, ale myslim to neni povinna polozka ne?
jaryn
   *new*
13.06.2011 12:35:52    ( 49114 )
2 deus: kdybych je volil tak se stydím a nevyjadřuji se, kdybych neměl v robotě co dělat užírám si ruku tak též jsem přilepen na mrakovi jako mucha (ale už jsi to smazal), kdyby se mi zdáli růžové sny o Klausovi tak bych možná také oslaloval jeho názory, ............ odboráři jdou stávkovat proti důchodové reformě (ve zkratce 70 let a více, převedeme vše na soukromé fondy ... hurá ) , zdravotnické reformě ( standart bude tak max acilpirin a kalíšek vody vše nad je nadstandart co si draze budeme platit... samo ne hned, ale bude se to nabalovat a v budoucnosti dopadneme jako amíci....ze startu se mělo platit jen 30kč teď už to bude 100kč buď v nemocnici měsíc) atd. je dobře, že se někdo ozve - Řekové,Španěláci též neprotestují proti stravenkám, ale vládním lžím a sračkám.... o zvyšování platů vs čtvrteční protest nepadlo nikde ani p a dělo se to max minulí týden u Vás v Ově ne?!... Abych byl nasraný, že jednou nedojedu do práce busem a musím na kole to přežijem ne ty švéde
April 2024
PoUtStCtPaSoNe
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405