Diskuze o politice
kutac
   *new*
25.08.2011 13:59:54    ( 50595 )
tak zustanem radeji tady na mrakovi. v poho.
kadak
   *new*
25.08.2011 13:56:46    ( 50593 )
Proti 24/7 buzeraci pár SMS zprávama NEBO TELEFONÁTAMA prostě nemáš šanci.


Pokud si to nemyslíš, nemá cenu se dál bavit,...
kutac
   *new*
25.08.2011 13:42:01    ( 50591 )
uz si to zkousel ? anebo je to zase jedna z tvojich zarucenych informaci ze to tak funguje ? proklepavali te na ustredne ?

o SMS a jinych nezli primych telefonatu jsem nerekl ani sovo tak se tu neohanej...

jo jeste muzes volat pres Skype to kdybys nahodou nechtel tem kurvam mobilnim platit.

divil by ses ale v pondeli k tematu libye volal jeden pan a nechali ho mluvit celkem dost. a ver mi ze to nebyl zadny pochlebovac.
kadak
   *new*
25.08.2011 13:27:40    ( 50589 )
S tím dostatkem prostoru si mě úplně odrovnal. To by mě v životě nenapadlo, že to tak můžeš vnímat.

Ve skutečnosti nemáš žádný prostor:

Čtou SMS, které si sami vyberou. A než se dovoláš do vysílání, tak si tě proklepnou na ústředně. Navíc i kdyby to nedělali, jak už jsem napsal. Proti 24/7 buzeraci pár SMS zprávama prostě nemáš šanci.






Kdysi na ČRo1 radiožurnálu do všech možných diskusí volal nějaký pan Kukačka. Určitě si jej nepamatuji jen já. Kukačka měl vtipné dotazy, a byl moc zvídavý. Zkrátka redaktory sral, protože je často nachytal na hruškách a neopakoval "dogmata". Problém vyřešili tím, že dnes do Radiožurnálu do diskuse nevoláš, ale píšeš SMS. Na základě SMS si tě vyberou a pak můžeš daný problém okomentovat... Krása! A pana Kukačku jsem od té doby neslyšel,...
kadak
   *new*
25.08.2011 13:07:47    ( 50587 )
A to je přece úplná blbost! Jak chceš během 60 minut hydeparku ve kterém ti přečtou 160 znaků SMS nebo tě nechají 30s mluvit, přesvědčit kohokoli proti 24/7 buzeraci? To je přesně ta hra na svobodu vyjadřování o kterou jde.

Ještě bych mohl zavolat do zelené vlny, že?


EDIT:

Naopak by mě zajímalo, co si myslíš a chtěl bych aby ses také vyjádřil k danému tématu. Proč ne?
kutac
   *new*
25.08.2011 12:43:17    ( 50586 )
Kadaku myslim ze prostoru jak sdelit svuj nazor co nejvice lidem v CR mas dostatek. Napriklad v pondeli si mohl klidne zavolat do poradu HydeparkCT24 kde si mohl pekne krasne vsem osvetlit jak to tedy jde. Tak samo k jakekoliv jine tema. Musis vyuzit ty spatne manipulujici media ke svuj prospech. V primem prenosu. Bude to mit mnohem vetsi efekt nez tady na mrakovi. K nicemu ostatnimu se nehodlam vyjadrovat ...
kadak
   *new*
25.08.2011 12:41:57    ( 50584 )
Ano! Přesně tak! Má to úplně stejnou logiku, jako vyškolení "libyjských" povstalců někde v Kataru.

Lidi mají tak krátkou paměť. Přece se na začátku mluvilo a spontánním povstání libyjského lidu. A najednou se člověk dozví, že tam už od začátku valila Francie zbraně hlava nehlava přes všechny embarga (on o tom samozřejmě člověk věděl z neoficiálních zdrojů, ale až nyní se o tom oficiální zdroje zmiňují). A že povstalce cvičili (mimo jiné) v Kataru.

Děs, děs, děs!

Willy, prosím o vysvětlení, proč to tak je?
martas
   *new*
25.08.2011 12:22:43    ( 50582 )
na těch videiích lze vidět i západní vojáky bojující společně s povstalci.
Ale vzhledem k tomu,že mise NATO má formu pouze leteckých úderů,musí se tudíž nutně jednat pouze o sestřelené piloty,které se nepodařilo záchranným vrtulníkům nalézt.
kadak
   *new*
25.08.2011 10:25:57    ( 50577 )
Mohl by mi někdo vysvětlit, to je úplně jedno kdo, třeba Willy, proč se tyhle zcela zřejmé a logické dotazy neobjevují v novinách, rádiu a ani v TV? Proč se místo toho mluví o Libyjské revoluci a ochraně civilistů?
kadak
   *new*
25.08.2011 09:04:40    ( 50575 )
Gappákem nalinkovaný článek o agentce CIA, obsahuje spousty odkazů. Pokud nemáte nervy, tak se na ně raději nedívejte. Na záběrech je mimo jiné krásně vidět, jak "povastalci" ze kterých jdou na tisíce kilometrů cítit demokratické instinkty, až do nosu degena Trautumberka, řežou za živa hlavu Libyjskému vojákovi, nebo nutí jíst maso mrtvého vojáka obyčejné Libyjce. Větší peklo jsem ještě neviděl.

Nabízí se přirozeně otázka, jestli dané záběry nejsou podvrhem, takže budu pátrat ve svém skromném volném čase, zda nebudou někde věrohodně "zdementovány".
kadak
   *new*
25.08.2011 08:36:22    ( 50572 )
Ten zkurvysyn Bondra, zapičený Bildergergař, vlastizrádce a agent CIA tam jel položit květiny. Pochcáním hlavy toho parchanta Saši by se sice nic nevyřešilo, ale bylo by to zcela v souladu s mými morálními zásadami.

Navíc jako aktem smíření má být to, jak nám sugestivně tvrdí další kurva Kubal z ČT ve zprávách, že Americký prapor kryjící Ctiradovu rakev bude pověšen v Praze v nějakém zkurveném vojenském museu.

Toho Kubala bych taky veřejně pomočil. Co se děje je opravdu neskutečné. Kurva Willy, vysvětli mi to! Jak je to s těmi médii? Copak tohle není vrtění psem?

Je mi zle!
bigjan
   *new*
25.08.2011 08:24:12    ( 50571 )
aby si to někdo nepopletl. Premiér Nečas neposlal kondolenci rodině Honzátkově, ale rodině Mašínově.
bigjan
   *new*
25.08.2011 08:22:19    ( 50570 )
Premiér Petr Nečas zaslal rodině kondolenci. "Jeho odchodem ztrácí Česká republika muže, jenž prokázaným hrdinstvím i pevnými mravními postoji může být příkladem naší současné společnosti," uvádí v ní.

Kéž by se našel nějaký takový další národní hrdina s pevnými mravními postoji a zabojoval by proti Těm současným gaunerům.
bigjan
   *new*
25.08.2011 08:16:30    ( 50569 )
hodné nejvyššího vojenského vyznamenání u nás:
Na služebně vypuká krvavá řež. Honzátko, který má těhotnou ženu a malého syna, je s rukama svázanýma za zády Ctiradem omámen chloroformem. To však Mašínovi nestačí. Bere do rukou skautskou dýku. Honzátkovi, ač je zcela neschopen jakékoliv obrany, nemilosrdně podřezává krk.
Dále top komentovat nebudu, protože to ani nejde.
kadak
   *new*
24.08.2011 20:10:58    ( 50563 )
dnes ČRo1:

Libyjští povstalci byli vycvičeni v Kataru. Hlavně díky nim a dodávkám zbraní z počátku přímo z Francie mohla být Libyjská revoluce tak úspěšná...

...povstalci (ze kterých degen Karel Trautuberk cítí demokratické instinkty) vyhlásili na Kaddáfího hlavu odměnu. Za zabití Kaddáfího 22mil Kč. Komentátor na závěr dodává, že diktátor nemusí být nutně MRTVÝ, může třeba i žít? Že by to velkorysým a demokratickým revolucionářům bylo všechno jedno. Co takhle soud?


(Willy, vysvětli mi prosím, jak je to s tou manipulací?! Nebo ty zprávy veřejnoprávního rozhlasu, za který si platím jsou OK??)
Radek
   *new*
24.08.2011 17:22:32    ( 50560 )
gappak
   *new*
24.08.2011 14:21:43    ( 50551 )
Také ne možna podobné ;)
KunA
   *new*
24.08.2011 14:10:55    ( 50547 )
Gapp: take boty kupis v Turecku, Egypte atd za cca 3kila
gappak
   *new*
24.08.2011 09:10:56    ( 50536 )
gappak
   *new*
24.08.2011 09:15:38    ( 50534 )
Vyloženě chudáci

2 páry bot NIKE AIR MAX

cena ca od 2000 - 3000 kč/pár

a nebo taky (PP)
gappak
   *new*
24.08.2011 08:36:33    ( 50532 )
KunA
   *new*
24.08.2011 06:56:28    ( 50529 )
Nato nebombarduje!!!!!

NNato vraci demokracii a svobodu lidem po celem svete.
Radek
   *new*
24.08.2011 00:43:59    ( 50528 )
martas
   *new*
23.08.2011 14:21:53    ( 50521 )
všechny předchozí přízpěvky beru zpět a omlouvám se za všechny spekulace a chybné konstrukce,neboť jsem se z aktuálního brífinku NATO od paní mlvčí dozvěděl,že hlavní mandát NATO v Libyi je chránit civilisty.
viz. gappákův příspěvek

asi tak
Omlouvám se za předchozí
gappak
   *new*
23.08.2011 14:34:03    ( 50520 )
Tonik
   *new*
23.08.2011 11:39:47    ( 50519 )
martas
   *new*
23.08.2011 09:51:03    ( 50518 )
"stranou s USA" jsem samozřejmě neměl na mysli hlouček amerických školáků,ale skupinu firem(hlavně zbrojních,ale i jiných),které neuvěřitelně prosperovaly za dob studené války,kdy jim padaly obrovské zakázky do klína samy díky hysterii své vlády. V dnešní době kdy již neexistuje(bohužel pro ně) sovětská říše zla,musejí tohoto nepřítele vytvářet samy nebo na něho minimálně ukazovat a hlasitě u toho křičet,že to vše dělaj skrz svobodná a nezávislá západní média je jasné(to tady nikdo nevyvrací). A že to funguje je taky jasné,někde jsem četl,že USA stály války jen v posledním desetiletí desítky bilionů dolarů(možná víc). Tyto firmy jistě své vládě na dluh nic nedaly...

viz. vlajky: že by povstalci nebyli schopni ušít vlajky?a ikdyby myslím si,že na vlajky narozdíl od zbraní nebylo zavedeno embargo,byli francouzi v čele s idiotem Sarkozym hnáni do Haagu za to,že jim bylo prokázáno zhazování zbraní v Libyi?(a určitě nebyli sami) ty vlajky i transparenty samozřejmě dokazují to,že je to vše režírované.

Já jsem jen zvědav jak dlouho bude tato podivná láska(západ+povstalci) fungovat.
Předpokládám,že se tito milenci se za pár let rozejdou a za 10-15 let bude západ v Libyi zasahovat znovu(budou-li tam ovšem jěště dostatečně velké zásoby ropy).
kadak
   *new*
23.08.2011 07:59:53    ( 50512 )
Teď jsem se u snídaně díval ČT24.

Kde vzali ti "povstalci" všechny ty vlajky? Kdo jim je ušil a dal do rukou? A hlavně, proč měli většinu transparentů v angličtině?

Na to, kde se vzala ta západem uznávaná "povstalecká" vláda se ani ptát nebudu. Ta se prostě jednoho dne jen tak probudila a "povstala".
kadak
   *new*
23.08.2011 00:43:48    ( 50509 )
Martas:

Dneska existují prakticky dvě tiskové agentury (samozřejmě mě zase někdo opraví, že tiskových agentur je nejméně 200, no a? Poskytují jiné informace?). AP a REUTERS. Všechny televize přebírají své zprávy od těchto organizací. Včetně fotek, videa a někdy i textů. Vše, co dělají (nejen) naši zpravodajci z místa dění daného konfliktu je to, že se v klidu na hotelu nasnídají a potom si oblečou neprůstřelnou vestu a kevlarovou helmu a stoupnou si před ten hotel, kde točí živou reportáž. Tak to je. Všechno je to divadlo. V podstatě se jedná o zpravodajský průmysl. Druhou továrnu na sny, stejně jako Hollywood. Když to vezmu čistě pragmaticky: Mohlo by to za současného ekonomického systému být i jinak? Ne-e. Kdo někdy v životě četl radniční listy nebo firemní noviny, tomu je jasné, jak takové účelové plátky vypadají. Úspěchy firmy a radnice jsou velkolepě prezentovány, neúspěchy opozice a konkurence zveličovány. A takhle jednoduše funguje prezentace "demokracie" a jejího prosazování přes celosvětová média ovládaná jednou skupinou lidí. Všechno jsou to jedny velké radniční listy a firemní letáky. A těch lidí, kteří můžou ovlivnit obsah je fakt kurevsky málo - vyplývá to z podstaty systému.

Další důležitou věcí je, uvědomit si, že NATO ani U.S.A. ani židé nebo Němci nejsou ti, co dělají tyhle války a rozšiřování "demokracie", které prezentují skrze zaplacená média. Za vším stojí nadnárodní kapitál - úzká skupina lidí. Tihle (ne)lidi za tím vším stojí a zneužívají instituce, které k tomu účelu buďto přímo vytvořili (NATO) nebo státy ve kterých mají politické zastoupení. Obyčejný Američan, Němec nebo žid je na tom prakticky stejně jako my. Úplný sráč, který všechny ty válečné dluhy odmaká.

Takže na základě těchto úvah (nikoli faktů, protože ani jednou nic a nikoho necituji a žádný konkrétní důkaz nepředkládám, jen logický úsudek) je jasné, že všechna média musí být zkorumpovaná. Prostě to jinak nejde. Koho chleba jíš, toho píseň zpíváš. Nebo nezpíváš a nazdar. A dnes jsou média díky centralizaci kapitálu stejně tak centralizovaná. Hotovo.

Žádná jiná pravda není, než že ti záměrně lžou. Dobrat se nějaké relevantní informace je jako orientace v mlze. Občas narazíš na tyčku, která ti ukáže směr. Zbytek je jen prostý logický postup.

Je pozdě a cosik jsem přepil, ale tak nějak jsem chtěl říci, že to není jako šlápnout do hnoje nebo do močůvky. Hnůj prezentovaný oficiálními médii je zřejmý. Množství močůvky v ostatních zdrojích zpráv by měl být každý schopen (s jistou tolerancí) relativně slušně odhalit. A to jsem chtěl vlastně říci.

UFFFFF idu spat,....
martas
   *new*
22.08.2011 21:14:20    ( 50508 )
no kdybych si musel teda vybrat,tak bych asi řekl,že víc kecá ta strana kde je USA.
no,ale to je výběr jako když má člověk šlápnout do hnoje nebo do močůvky.
April 2024
PoUtStCtPaSoNe
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405