Diskuze o politice
kadak
   *new*
15.01.2013 21:15:01    ( 63027 )
kadak
   *new*
15.01.2013 21:12:52    ( 63026 )
Hej more, ten Dyk je fakt Dyk more! A Taťáně bude zpívat, až přijde z čelby, teplák pičo!
KunA
   *new*
15.01.2013 19:25:17    ( 63018 )
KunA
   *new*
15.01.2013 13:53:58    ( 62992 )
...pyczo moje nervy, objednavam kabliky ke snimacum, jeden z nich je "transparentní", zase jsem dostal strach a paranoiu z 2. kola
KunA
   *new*
15.01.2013 13:45:47    ( 62990 )
Zeman v podsekci "Majetek" neskutecny killer:)))

http://aktualne.centrum.cz/domaci/volby/grafika/2013/01/15/srovnani-kandidatu-zeman-schwarzenberg/#10

(pry nafukovaci clu, hepry ja padam)
KunA
   *new*
15.01.2013 13:14:25    ( 62984 )
Deus: nekde sem ted k amnestovanym slysel pojem, ze jim nejde o to (jen), ze jsou na svobode, oni chteji byt ocisteni. Kdybych nemel novou 3D Led Smart TV:))))), tak bych po ni hodil jeden ze svych lahvacu a kdybych ho nemel u sebe tak bych pro nej i skocil:)


Skoda, ze v tom je zkryta reklama na Kaju, jinak dobry clanek s vazbou na amnestie a punk:)))

http://aktualne.centrum.cz/blogy-a-nazory/komentare/clanek.phtml?id=768565#utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-19
deus
   *new*
15.01.2013 12:36:21    ( 62981 )
"Státní zástupce se proti rozsudku odvolal. V závěrečné řeči pro Smetanu žádal nepodmíněný trest. Soudce tak už při vynesení rozsudku předpokládal, že z jeho strany padne odvolání."

Co je to za hnusnou svini ten státní zástupce? Z toho člověka je mi na blití. Taková Brožová-Polednová současnosti. Hnus!
KunA
   *new*
14.01.2013 18:39:21    ( 62958 )
Deus: no ja se ptal na dobu, bo za bolsana na cirkev se reklo vice pravdy nez az pak, tak proto (tj. bez rypacky). Gympl, sem myslel, ze mas elektro. A srat se budu do kazdeho co me bude srat:)))
deus
   *new*
14.01.2013 18:32:22    ( 62955 )
KunA: Radek chodil na stejný gympl jako já, jen je tuším o rok nebo dva mladší. Kam chodil na základku nevím, ale otázka v které době je tím myslím zodpovězena. A nějak zvlášť moc bych se do něj být tebou radši nesral, protože nosí stejné příjmení jako jeden zdejší Pučmeloud;-)
KunA
   *new*
14.01.2013 18:19:18    ( 62953 )
Radek: sory, ze az ted v praci byla porucha a stvrdl sem tam do 3, doma pak povinosti.
Takze, nevim v kere dobe a kde si chodil na zakladku, myslim, ze pojem odpustky, Krizaci-rytiri cirkve (zlo, vypalovani vesnic a zabijeni nevinnych lidi-pohanu), dalsi veci spjate s palenim carodejnic a nepohodlnymi lidmi (carodejnicemi), kerym pak vzali i majetek. Sesity z dejepisu asi uz nenajdu, na netu myslim, ze je toho plno.
Proc se tedy cirkev nedrzi hlavni vlastnosti jak o Jezisi mluvi, ze chodil bos, byl hodny, proc maji tolik majetku a chteji furt vic jak hyjeny? Nedavno sem videl dobry dokument o Vatikanu, kde na tema "Vatikanske banky" se nikdo nechtel bavit a jeji obchodovani a manipulacim zna jen par vyvolenych. O zlatu ani nemluvim. No a koneckoncu Hus a Zizka ty sned z dejepisu znas a tem se tyto manyry na katolicke-nejmocnejsi cirkvi taky nelibily.
Takze doufam, ze sm Ti alespon neco priblizil, v minulosti tu toho bylo na toto tema napsano hodne a s vazbou restituci na statni rozpocet se uz taky nebudu bavit-opakovat.
kadak
   *new*
14.01.2013 15:45:52    ( 62946 )
Pokud z něčím nesouhlasíš, pokus se zformulovat s čím. Můžeme to rozebrat.

Jinak samozřejmě není zač.
kutac
   *new*
14.01.2013 15:43:35    ( 62945 )
Uz jsem se bal ze se vlastne ani nedozvime jak to doopravdy je, no ale bal jsem se zbytecne, diky Ondro za vysvetleni.
kadak
   *new*
14.01.2013 14:42:18    ( 62938 )
Jo a omluvte chyby, dofám, že ne faktické, ale spíš pravopisné a překlepové.
kadak
   *new*
14.01.2013 14:41:40    ( 62936 )
A ad Škodovka:

Argumentace, že LIAZ zanikl a Škodovka maže je strašně povrchní a tendenční. Že Škodovka zaměstnává tisíce lidí je sice pravda, ale přidaná hodnota je vyvážena za hranice a u nás zůstane zlomek v podobě platů zaměstnanců (a že jsou z evropského pohledu mizerné). Převálcovali nás, díky Gorbimu jsme MY VŠICHNI prohráli studenou válku a díky následné kolaboraci našich politických špiček, jako je Trauťa, který v tomto ohledu opravu IHNED přispěchal z Rakouska na pomoc, jsme o vše přišli. Pozor! Neobhajuji minulé zřízení, jen říkám, že jsme prohráli studenou válku a že Trauťa byl jeden z těch, kdo nás západu pomáhal "rozdat"... Protože "oni" s námi nechtěli spolupracovat, ale rozbít nebo ukrást to co bylo konkurenceschopné. A taky se jim to povedlo, podívejte se kolem. A o tom, že tu nic nefungovalo nepište, ale přečtěte si to v německém iDnesu. Přirozeně to je lež.
kadak
   *new*
14.01.2013 14:34:39    ( 62935 )
Trauťa

ad dějepis a restituce:

Téma restitucí je zřejmé. Nebudu tu zbytečně popisovat, že se církev ke svým majetkům dostala pletichami, lží podvodem a podrazem na obyčejné lidi. Platby za křest, pohřeb, desátky, čarodějnické procesy atd, atd, atd. Vyvstává filosofická otázka, jestli můžer být zloděj okraden tím, koho původně okradl. Z tohoto jednoduchého morálního pohledu by v zemi, kde je maximálně 10% reálných opravdu věřících křesťanů nemá církev nárok vůbec na nic, tedy pouze na pořádný lynč! Dehet a peří!

Ovšem výše uvedené názory jsou bohužel pro dnešní konzervativní společnost, která vnímá Římskokatolickou církev jako partnera k jednání, příliš pokrokové. Proto musíme s církví místo lynče jednat. Církevní majetek vyvlastnil již Josef II, který sice nebyl žádný lidumil, ale taky církev nesnášel, protože ji měl prokouknutou. Od té doby měla církev naprostou většinu majetku jen ve své správě, což znamenalo, že jej užívala, ale nemohla si s ním zacházet, jak chtěla. Což dneska může (bude moci a budeme se divit, komu co kde zůstane za nehtem). Darováním církevního majetku církvi, proběhlo reálné opětovné ukradnutí tohoto majetku lidu a to proti dnešním zákonů!!! Došlo tedy nejen k prolomení Benešových dekretů, ale odevzdání státního majetku, tak i částí území do přímé správy cizího státu, Vatikánu. Protože církev římsko katolická podléhá, jak známo svaté stolici. Jedná se tedy o zločin vlastizrady, na kterém se Trauťa podílel měrou vrchovatou.


ad TOP09:

Největší omyl, ktrý panuje mezi lidmi o téhle straně/nestraně je, že stranu/nestranu vede Sýček Vejr Kalous a Trauťa je jen hodný děda z dýmkou vzadu. Opak je prvdou. Trauťa je Sauron, který v povzdálí provádí pro nadnárodně-kapitalistickou politiku. Jiný program tahle pseudo strana ani nemá. Ve stejném duchu dlouhodobě dohlížel na opilečka Vaška. Proto jej německá média tolik tlačí a tlačit budou. Stačí si přečíst titulky.



ad Bilderberg:

Tahle "společnost" (bilderberg) se záměrně "démonizuje", aby se mohla tahle "démonizace" zpětně zesměšňovat. Faktem je, že se nejbohatší lidé a politické špičky setkávají za zavřenými dveřmi a předkládají si své vize budoucnosti a možnosti jejich naplňování. Asi je jasné, že naše "dělnické" vize, ale také vize budoucnosti středního podnikatele jsou v přímém rozporu s tím, jak si budoucnost představuje "nadnárodní-kapitalisté". V "jejich" zájmu není to, abychom se měli dobře, protože tím ubíráme jim jejich zisky. Blbé je to, že "oni" ty své vize jsou schopni právě takovými Bilderbergy naplňovat, protože k tomu mají vše, hlavně ty love. Zatímco my, kteří máme zcela opačné zájmy, se nejsme schopni ani dohodnout na tom, nevolit Bilderberga Trauťu. Že se jednání učastnilo i spousta jiných hajzlů je úplně jedno. Ani jednoho bych nechtěl za prezidenta ani za piču.

ad citace:

Citovat můžeš cokoli, ale při citaci iDnesu je zřejmé, že narážíš na limity novin, vlastněných Němci, prosazující své zájmy v České kotlině, tím pádem nyní Trauťu. A jen na okraj, o tom, že Trauťa řekl už v roce 2010, že Benešovy dekrety prolamovat nebude, tak to už nyní porušil - církevní restituce. Navíc bych vůbec neargumentoval tím, co je tahle sebranka hajzlů schopná bezostyšně nalhat do novin. Maně vzpomínám na projev V. srdíčko H. z roku 89, jehož byl Trauťa kancléřem a poradcem. Pravda v tom projevu nebyla zhola nic, ale historie to semlela úplně v klidu.



Trautrmberk je pro naši zemi to nejhorší, co se může přihodit. Je to destilované zlo. A neumí česky.






Zeman není žádný pohodář. Je to svině, která kvůli své osobní pomstě zarputile oslabuje "levici", tím, že zakládá nesmyslné strany, aby odčerpal hlasy ČSSD i s vědomím toho, že se do parlamentu nemá šanci dostat. Je to parchant, který způsobil nejednu "vydařenou" privatizaci, který stál u tvorby nejednoho prolobovaného zákona. Ale je to svině o řád menší, než tatíček Trautubeříček a proto pojedu do OL potupně odevzdat hlas svini Zemákovské, aby si na trůn nemohla sednou krystalicky zlá svině Trautumberská, agent cizích zájmů.
Maly Kodiak
   *new*
14.01.2013 14:03:34    ( 62933 )
Cirkevnim restituce je jen jeden z mnoha argumentu proti knizeti a bylo to uz tady pobrano skrz-na skrz.
kutac
   *new*
14.01.2013 13:54:00    ( 62932 )
Nechci se tady pridavat na jednu nebo druhou stranu ale kdyz se tu uz tak vehementne ohanite vetsinou populace, ta vetsina populace umoznila/dopustila aby se vubec ty cirkevni restituce a jine zmatky uskutecnili po volbach 2010.
Az jina vetsina populace rozhodne v dalsich volbach jinak, tak to bude zajiste jinak. Tot vse. Pokud by bylo referendum, tak to je jina.
Maly Kodiak
   *new*
14.01.2013 13:38:59    ( 62930 )
2Radek:

vetsina populace si mysli to, co jim nakukaji media. Ze to jsou povetsinou informace povrchni, netreba asi zminovat

Benešovy dekrety nelze zrušit, řekl Schwarzenberg v rakouském deníku, iDNES, 2010


C. Restitutce - jde o PRINCIP. polopate - Prosel zakon, s jehoz formou vetsina populace nesouhlasi. A O TO JDE.

S tou skodovkou jsme odbocili - jde mi predevsim opet jen o princip. Jeste se mi vyjadri prosim k tomu radaru a k trautembergovu hlasovani v OSN.
racek
   *new*
14.01.2013 13:08:48    ( 62927 )
Téma restitucí tu skvěle popsal Meteokmeťo, ale hledat se mi to nechce
Radek
   *new*
14.01.2013 13:00:11    ( 62926 )
KunA:

zopakuj si dejepis se zakladni skoly.

A na kterou konkrétní část učiva základní školy bych se měl zaměřit? Třeba na restituce skutečně díky tobě změním názor.
KunA
   *new*
14.01.2013 12:52:27    ( 62924 )
Gap: Odpověď pana Schwarzenberga byla: polib si - To je asi ten punk, ne?

Radek: kamo sory, neznam Te, nemohu soudit, ale ty musis byt strasny cyp. Kup si trycko a placku s tou zicherajskou si pripichni na celo. Jo a cetl sem ze hledaji nove misionare pred druhym kolem, zkus se prihlasit.

Abych Ti vysvetlil proc si cyp: 14.01.2013 11:55:25 ( 62915 ), je to tam jasne napsane a reakce na to nebudu opakovat.

Nejake intelektualni kecy, ze to je tvuj demokraticky svobodny nazor..... Clovek, kery souhlasi s restitucemi mi nic o demokracii a svobode mluvit nebude: "U cirkevnich restituci nemam problem s tim, ze se jim vraci ukradeny majetek" ty si fakt na facku a zopakuj si dejepis se zakladni skoly.

Puvodne misto slova cyp jsem psal kokot a to jsem uz slevil s vulgarity.
Radek
   *new*
14.01.2013 12:44:08    ( 62923 )
MK:

TOP09 - ano, nebyl jsem nikdy volič TOP09, ale hlas dávám Karlovi. Třeba i proto, že za ním stojí strana Starostove a nezavisli, kterym jsem hodil hlas v kraji.

Restituce - vetsina populace si mysli to, co jim nakukaji media. Ze to jsou povetsinou informace povrchni, netreba asi zminovat. Jak jsem psal, za navraceni majetku jsem, formulovat se to vsak mohlo lepe.

Bildberg - vycital nekdo Klausovi, ze je pravidelnym hostem podobne spikleneckych sjezdu v Davosu? Zkratka Karel ma mezinarodni renome, tak jej zvou. Jinak nevim, co je spatneho na tom, ze Skodovka patri Nemcum. Diky tomu je tam, kde je. Tedy prosperujici podnik zivici x tisic lidi po cele CR. Kde je dnes treba Liaz? Neexistuje. Jinak Poldi zprivatizovali Cesi, co vim.

Citace - citovat je tedy dovoleno pouze blisty nebo jak? Nemluve, ze to je odkaz na ciste zpravodajsky clanek. Zadne uvahy a nazorovou rubriku jako se zde treba odkazuje na blisty.
Maly Kodiak
   *new*
14.01.2013 12:27:30    ( 62921 )
2Radek: Top 09 - Viz posledni clanek z blistu co sem nipnul GAP. Trantenberka diky medialni kampani (propagande) zjevne podporuji lide, kteri zaroven naopak nesouhlasi s politikou teto vlady.

S cirkevni restituce - sam uznavas ze je tam problem. A sice ten, ze zakon prosel v takove forme, se kterou vetsina populace nesouhlasi A TO JE TEN REALNY PROBLEM pro nas pro vsechny

Bildenberg - otazka je co z toho plyne pro nas a ne pro ne. Pokud chceme nestranneho a objektivniho presidenta tak v tom opet musim u Trautenberka pochybovat. Jak napsal Mrak - knize kope za jiny tym a ne za CR. Jen tak naokraj - co se tyka napriklad Vladimira Dlouheho tak ten kdyz byl ministrem hospodarstvi tak Skodovka padla nemcum a odjebalo se Poldi Kladno jestli se nepletu (ale neodbocujme).

To ze citujes Trautenberka z iDnesu mi prijde skoro jako ironie.
racek
   *new*
14.01.2013 12:16:25    ( 62920 )
Čti mezi řádky, máš to napsané níže.
Radek
   *new*
14.01.2013 12:10:10    ( 62919 )
Nehájí zájmy občanů - to zase plyne z čeho?
racek
   *new*
14.01.2013 12:04:59    ( 62918 )
Kája asi nekradl, nehájí-li zájmy občanů, pak čí a proč?
Radek
   *new*
14.01.2013 11:57:20    ( 62916 )
racek Radku, paměť mě slouží, MK argumentuje, kradl Zeman? ne, má chatu a nafukovací člun :)

A Karel kradl? Má sice nějaký ten zámek, ale vše legální cestou. V ČR restituce, v zahraničí rodové dědictví.
Radek
   *new*
14.01.2013 11:55:25    ( 62915 )
Maly Kodiak, tak že je Karel v TOP09 není nic, k čemu je potřeba paměť. To je stále aktuální. Každá vláda má svá pro a proti, po některé se provázala mafie se soudy a politiky, po jiné tu jsou různé korupční aféry, ale žádní mrtví Mrázkové, složky proti zástupcům vlastní strany, objednávky vražd novinářů apod.

U cirkevnich restituci nemam problem s tim, ze se jim vraci ukradeny majetek. Tam mam pouze problem s tim, ze u nekterych cirkvi neni jasne, ze jim vubec neco ukradeno bylo.

Bildenberg - co s tím pořád všichni mají? Vladimír Dlouhý, Karel Kovanda, Michael Žantovský a Jiří Pehe. To jsou další Češi, kteří někdy byli na setkání této skupiny. Co z toho pro ně plyne?

Benesovy dekrety - k tomu prolomeni se vaze jaka informace? Benešovy dekrety nelze zrušit, řekl Schwarzenberg v rakouském deníku, iDNES, 2010
mrak
   *new*
14.01.2013 11:54:06    ( 62914 )
Nevolil jsem ani jednoho znich.
Knize bohuzel kope za uplne jiny tym jak zde pekne shrnul MK. I pres dokonalou moredni kampan na siti, tohle proste nemuze vyhrat...
racek
   *new*
14.01.2013 11:52:43    ( 62913 )
Radku, paměť mě slouží, MK argumentuje, kradl Zeman? ne, má chatu a nafukovací člun :)
May 2024
PoUtStCtPaSoNe
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102