Diskuze o politice
kadak
   *new*
29.01.2013 17:53:03    ( 63717 )
RADEK:
Povinný článek pro "uctívače" Karla Čárymáryberka, ale i pro všechny ostatní, kdo si to rádi všechno vychutnají srozumitelně, v dobrém slohu a dle mého názoru i objektivně.

Myslím, že jsme se té zkurvené svině zdaleka nezbavili. Asi musí bídně zdechnout.
kadak
   *new*
29.01.2013 17:41:36    ( 63714 )
deus:

Pro tohle nařízení jsem náhodou taky. Člověk toho mnohem méně u piva vykouří a navíc se stále potkává s novými lidmi, jak se kuřáci stolů mění. Mám s tím rozsáhlé zkušenosti z "kuřáckých" a "nekuřáckých" beček uvnitř cizích bytů...
zdnck
   *new*
29.01.2013 16:19:30    ( 63711 )
deus
   *new*
29.01.2013 15:13:21    ( 63708 )
Pravičáci zasraní ... furt jen hledaj' jak se srát lidem do života:-(
Maly Kodiak
   *new*
29.01.2013 14:41:08    ( 63705 )
2Radek: Mas pravdu - neco na tom bude. Obecne pri prodeji funguje strategie "zkratit cas na rozmyslenou" - aneb zavolejte na cislo 0609... objednejte si ihned nas revolucni parni mop a dostanete jeste DVD Eva a Vasek - Nekonecna rozkos a to zcela zdarma!
gappak
   *new*
29.01.2013 14:36:34    ( 63704 )
Kura měsíc Kalouse nevidno a teď je všude

TOP 09 hrozí: Pokud se Česko nepřipojí k fiskálnímu paktu, ve vládě končíme

Nejspíš se cítí po volbách jako Baron.
Radek
   *new*
29.01.2013 14:30:21    ( 63703 )
Maly Kodiak) ne, nepodařilo. Pro Karla by právě hrálo to, kdyby se volilo hned další týden.
bigjan
   *new*
29.01.2013 13:14:35    ( 63700 )
S tímto Maly Kodiaku plně souhlasím.
"Ne že bychom vyhráli, ale neprohráli jsme."
Sračky či hovna??? vyber si!!!
zdnck
   *new*
29.01.2013 13:11:53    ( 63699 )
kadak
   *new*
29.01.2013 11:33:39    ( 63692 )
Tahle bezkrupulózní coura z nulovým mandátem si nemá s nikým co vyříkávat!!!

I přes zkušenost, kterou jsem za svých 33 let od života obdržel mne vždy udiví arogance těchle hlenů, jako je Karolinka.


Maly Kodiak
   *new*
29.01.2013 09:11:28    ( 63685 )
V neděli jsem si řikal, že hlavním výsledkem z presidentských voleb je pro mě jediná věc a sice vyhodnocení vlivu médií ve volební kampani. Jsem rád, že jsem k tomu našel hned dva články na blistech.

(Ne)mocná média


Tak nám zvolili prezidenta


Navíc si myslím se, že by se Trautenberga podařilo nakonec protlačit, kdyby mediální kampaň trvala o 1 až 2 týdny déle. Takže uvidíme, jestli se někdo pokusí protlačit novelu volebního zákona, aby prostor mezi 1. a druhým kolem volby byl větší.

Jinak co se týká volebního výsledku tak na to mám motto: "Ne že bychom vyhráli, ale neprohráli jsme."
KunA
   *new*
29.01.2013 08:42:02    ( 63681 )
Kauza umelci: http://www.super.cz/146115-drsny-utok-na-zpevacku-fandici-prezidentu-zemanovi-chteji-me-zmlatit.html

Pravda a hipisacka laska musi zvitezit nad lzi a nenavisti

Vesnicka burankyne jedna, neslechticna jedna krupanska, co ...luza je to vubec. Kdo nevoli Karla a neskace neni Cech hophophop

Pyczo me se chce zvracet
kadak
   *new*
29.01.2013 08:39:08    ( 63680 )
Moc krásné povídání o církevních "restitucích", promiňte, daru církvím.

Žadne tlachance, ale fajny rozburek, ze ktereho je jasne, proč Trauťa i Vlk táhli před volbama za jeden provaz! A budou táhnout dál!

Zdenno, díky za link...
KunA
   *new*
29.01.2013 07:49:37    ( 63677 )
...mozna to tu nekdo uz psal, bo nestiham vseprojed. Pry se "TA" Basikova nejak strasne chudak vzteka, ze bude emigrovat (samo, ze nejen ona).

Zaver: az pyczo vseci tahnou do ...

Jinak i negativni reklama je reklama a zviditelneni. Je to jednako uz nezajimava osoba na POP scene, tak se ji mozna zvysi prodejnost nejakych LPcek vydanych za bolsana, bo predpokladam, ze byla kdysi tez strasne utlacovana a toho jargu kolik borok kvuli toho musela sfutrovat
KunA
   *new*
29.01.2013 07:46:12    ( 63676 )
ODS: sem nedavno nekde cetl, ze pry v ODS se uz mluvi o tom, ze by cestneho predsedu z hradu zase zebrali mezi sebe aby jim zvetsil prestiz
kadak
   *new*
28.01.2013 17:21:20    ( 63669 )
zdnck
   *new*
28.01.2013 15:09:28    ( 63665 )
poznejte autora bez google:

Na včerejší televizní superdebatě se ve dvou hodinách předvedlo devět kandidátů na prezidenta. Při vyzvídání Václava Moravce, jakém v autě kdo hodlá jako prezident jezdit a v jestli bude na vánoce taky pronášet projevy, jsem trpěl jako pes Filipes. Každý kandidát nakonec nemluvil víc než osm minut. Otázky byly většinou o ničem, a přesto mi to něco dalo. Dva celé měsíce mediálně protěžovaní kandidáti, Fischer a Zeman, patřili v debatě k těm nejnezajímavějším. Není to zvláštní? Jakou to podivnou práci odvedly zaplacené agentury a zejména privátní televize v posledních dnech. Vzpomeňme, že včera tak nevýrazná dvojice Fischer- Zeman měla na Primě tři velké duely a stejný mimořádný prostor jí poskytla televize Nova. Kdo a co se za tímhle skrývá?

Třeba tohle. Prázdnotou dunící sud Jan Fischer nebyl možná ničím víc než volavkou kampaně. Umělými prášky vyhoněný favorit, mimořádně slabý diskutér, který pak byl v duelech se Zemanem v soukromých televizích naservírován k téměř rituální porážce. Fischer v posledních dnech vypadal jako kandidát, který si skrytým řízením v zákulisí plánovitě nabíhá na kudlu. Příběh Fischer-Zeman je příběhem podezřelých peněz za oponou.

Dnes se začíná volit a já spoléhám na jediné: lidé nejsou hloupí a učí se. Je to vidět na tom, jak Klausovi už nikdo nespolkne jeho opakované volání: ?Sarajevo!? Naopak, slyším, jak lidé znechucení amnestií říkají: ?Á, tak Klaus zas volá: Chtějí mě dostat, Sarajevo! Tak to on chce zase skrýt nějakou lumpárnu a korupci!?

Miloš Zeman, to je takové Klausovo dvojče. Prezidentský kandidát Zeman nám před očima předvádí totálně černě financovanou volební kampaň. Jeho od jara vedená kampaň stojí desítky milionů korun, odhady mluví o sto milionech, ale Zemanova partička bez uzardění uvádí 5-8 milionů. Ne nadarmo uvádí server Demagog.cz, že Zeman si ve všech údajích a výrocích, které vypouští z pusy, vymýšlí suverénně nejvíc ze všech kandidátů. Miroslav Šlouf a jeho lidé si jsou jisti, že jim toto všechno nakonec projde, a úspěch tradičně posvětí jakékoliv prostředky. Nakonec skoro jediný větší zdroj peněz, který oficiálně uvádějí, jsou příspěvky od exekutorů. Jak uvedly Hospodářské noviny, přiznávají milion od soudního exekutora a předsedou strany SPOZ je člověk, který má podíl ve firmě, jež dělá exekuce pro pražský dopravní podnik. Všimněte si, že Zemanovi vůbec nevadí peníze získané z tak nemravného vysávání lidí. Zeptal bych se Miloše Zemana na případ té vážně nemocné ženy, která z dluhu 60 Kč u pražského dopravního podniku má dnes exekuci na 200 tisíc, je naprosto zoufalá a uvažuje, že prodá své orgány na transplantaci. Jestli je Zeman levicový kandidát, tak velmi zvláštního ražení! Především je to bílý kůň peněz a zájmů, o kterých nemáme vědět vůbec nic.

Proč o tom nesmí vědět? Důvody jsou dva. Buď se jedná o prostředky nelegálně nabyté, anebo se nesmí prozradit, kdo za tuto pomoc má zítra získat protislužbu. Pozoruhodné je, jak Zeman říká, že má různé peníze slíbené a že mu ještě přijdou. Co takhle amnestie? Zemanovým podporovatelem Klausem provedená amnestie se zřejmě zase jen náhodou dotýká řady lidí spojených se Zemanem. Zastavuje se vyšetřování H-systému, ve kterém se prokazatelně angažovalo Zemanovo alter-ego Miroslav Šlouf, zastavena je kauza Český dům v Moskvě, ve které stát utrpěl škodu více než 50 milionů korun ? práce dalšího Šloufova komplice, Karla Srby.

Klausova amnestie může souviset s prezidentskou kampaní, víc než si dokážeme představit. Jen Zeman nemůže říct nahlas, odkud se mu penízky nakonec posypou.

Se Zemanem se vracejí démoni. Byl jsem nakonec vděčný Jiřímu Dienstbierovi, že o tom ve včerejším televizním klání nahlas mluvil. Opakoval stále, neústupně a tvrdohlavě, že se s netransparentností v podobných věcech nelze smířit. Stál si na svém, že neuhne a že potřebujeme změnu. Je s tou tvrdohlavostí někdy až protivný. Všiml jsem si, že na mítincích se často ani nesnaží říkat věci, které by chtěli lidé slyšet, nepřikrašluje a říká i to, o čem ví, že se to moc líbit nebude. Má v sobě cosi z neústupnosti svého otce. Ta jeho paličatost je něco, co se dnes v politice nenosí. Možná proto mě Jaroslav Šabata, který loni zemřel, doslova prosil, abych Jiřímu v kampani pomohl. Tak se o to snažím. Nejen kvůli Jiřímu, ale i mým vzácným, již nežijícím přátelům ? Jaroslavovi a Jiřího otci.
gappak
   *new*
28.01.2013 13:00:34    ( 63660 )
*Německý tisk vyzývá: Nezvěte Zemana do Berlína
*Ruští podnikatelé: Zeman je bližší srdci i byznysu
gappak
   *new*
28.01.2013 12:58:30    ( 63659 )
Tak jo u tohoto média jsme zvyklí na cokoliv

První slečna České republiky: Dostávám desítky nabídek k sňatku. Co na toto táta aligátor?
gappak
   *new*
28.01.2013 12:59:03    ( 63658 )
Tak kalous byl taky zalezlé celé dva týdny a po volbě už je opět na scéně.

edit: Megacoura byla dnes na hlavní straně Idnes v OnaDnes.cz

Karolína Peake: Kolegy z vlády už jsem párkrát kamsi poslat musela

http://ona.idnes.cz/karolina-peake-0po-/spolecnost.aspx?c=A130124_141501_spolecnost_jup

mrak
   *new*
28.01.2013 12:45:04    ( 63657 )
hehe mel jsem za to ze to koukolik rikal zrovna obracene, nebo ne?
gappak
   *new*
28.01.2013 12:44:48    ( 63656 )
ad Franz:
Franz bude volit Zemana. Mezi ptačí a prasečí chřipkou, jsem si vybral prasečí, uvedl
http://zpravy.ihned.cz/c1-59186550-franz-podpora-prezident-zeman

Vladimír Franz: Volím Miloše Zemana. Je čitelnější
http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/boj-o-hrad/vladimir-franz-volim-milose-zemana-je-citelnejsi_259285_diskuze.html?showTab=nejctenejsi-3

ad Fisher:
Fischer podpořil Zemana, Schwarzenberg to čekal
http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/boj-o-hrad/fischer-podporil-zemana-schwarzenberg-to-cekal_258996.html

takže asi tak.
Jebat.
kadak
   *new*
28.01.2013 12:15:56    ( 63654 )
Mimochodem, nějak utichla bouře kolem Karolíny Megapík a její LIDEM a ministerstvem obrany.

Na tenhle šaškec už lidi nadobro zapomněli. Jak je to dlouho? Dva měsíce?

Takhle funguje ten mediální svět, versus lidská paměť.


EDIT:
Že já si na tu špinavou couru vzpomněl. Je mi zase zle,...
kadak
   *new*
28.01.2013 12:13:19    ( 63653 )
Lou:
Franz řekl, že jej bude volit, Zemak to zne(vy)užil, což ještě před volbami stilhli iDnesáčci kráááásně rozmíznout... O Fischerovi nevím.

Mimochodem, Dinsbír řekl, že "oba kandidáti jsou pro něj nevolitelní, ale že bude volit Kobzolu" Mladý Železný v ČT řekl, že dle Dinsbíra je Zemak nevolitelný. (OK, neřekl to kníže, ale dobrovolný člen jeho volebního štábu pracující v ČT - Železný). V téhle formě to opakovala všechna média, takže jsem to slyšel i já z rádia a pak jsem se o to bavil s kamošem a otcem, kteří už tenhle podraz postřehli a celou genezi mi vysvětlili. Fišerová řekla, že nebude nikoho podporovat, už za necelou hodinu na to na ČRo vysílali, že Fišerová podporuje Karola... WTF?

Posert a pseudo kauza s BL se ukázala, jako trapas, nikoli lež. Nejednalo se totiž o Poserta, ale jeho kolegu z rakouska na stejném postu. Takže to nebyla reakce na sudeťáky, ale na sudeťáky. Děsná lež. To je jako kdyby někdo lhal, že ho přejel Favorit, ale byla to Felicia.

Poradci, kteří byli vyhozeni mluví pravdu? Eh, eh... Tohle je přeci úplně fuk, ne? Vyhodil, odešli...

Na rodinném zámku visí nacistické obrazy s hákáči. Taky jsem to viděl na netu. He?



Zkrátka samé blbosti. Z hovna bič neupleteš, proto se toho iDnesy nechytají jednotlivě, protože by pak musely vysvětlovat např. že ti poradci dostali na výběr, jestli odejít dobrovolně, nebo se nechat vykopnout (moje spekulace, ale to není podstatné,...). Nějaký ten hákáček by se na hradě Švarciků taky možná našel atd...



Největší podpásovku měl na svědomí kníže, protože dobře věděl o až hysterické podpoře jeho kultu nejrůznějším uměleckým plebsem a českými, němci placenými novináři.



EDIT:
Já taky nezpochybňuji, že je to svině (Kobzolak), taky to byla moje nejhorší volba v životě, jen mě serou "podplacená" cizí média, která teď neustále hrotí situaci a jen prudí a prudí! A nálepkují. Kurvy. A hlavně lžou!

EDIT2:
A Švarcik je sviňa, za které se vesele krade nyní. Vždycky když děláme variantní nabídku a počítáme provozní náklady, uděláme tlustou čáru a všechno co je stejné necháme pod ní. Počítáme, jen co se liší. A já volil podle toho, co se liší.
Lou Heavy
   *new*
28.01.2013 11:53:12    ( 63651 )
Zeman řekl, že ho podporují Franz a Fischer. Oba to popřeli. Zeman řekl, že Posselt vyjádřil radost za postup Karla. Posselt to popřel. Zeman řekl, že zprávu o Posseltovi má z britských listů, britské listy to popřely. Zeman řekl, že vyhodil 2 poradce kvůli kauze olovo. Poradci to popírají, prý odešli sami. Zeman řekl, že Karel nastavil na restituovaném zámku Čimelice vysoký nájem a donutil tak k odchodu Táňu Bílou. Ta to ale popřela. Zeman řekl, že by se Smoljak obracel v hrobě za to, že Svěrák podporuje Karla. Rodina Smoljaka ale řekla, že Karel byl přítelem Smoljaka a nemá urážet mrtvé. Zeman řekl, že Hanákovi jeho tým nenabízel peníze. Hanák to popírá a obrací se na policii. Zeman a jeho tým řekl, že na rodiném zámku Karlovy manželky visí nacistické obrazy s hákovým křížem. Byl to kříž jeruzalémský a Hardegg rodině již 300 let nepatří...



neni to uz ted jedno...zeman je lhar za ktereho se vesele kradlo a kradlo a ten picus k tomu prihlizel jakoby se nic nedelo...stacilo mu do ruky vrazit flasku, klobasu a 2 okurky...

edit: je mi jedno co rekl a nerekl ale kuwa co se s jeho prispenim v tomto state stalo...
Radek
   *new*
28.01.2013 11:47:10    ( 63650 )
kadak, gappak zde dal jen titulek, tak ja sem dám odkaz

BLÁBOLY PŘEHLEDNĚ: Takhle nám lhal Miloš Zeman! Přesto jsme ho zvolili prezidentem

Diskutovat o tom nehodlam. Je mně to již putna. Prezident zvolen. Psi štěkají a karavana jede dál.
Lou Heavy
   *new*
28.01.2013 11:44:23    ( 63649 )
2kadak:oba se v tom pomotali...rozjel to Tosovsky a dorazil to Zemak
kadak
   *new*
28.01.2013 11:42:03    ( 63648 )
Lou Šou:

Provede:

místopředseda vlády a
ministr financí Předseda vlády

Ing. Miloš Z e m a n

v z. PhDr. Vladimír Š p i d l a , v. r.

1. místopředseda vlády


Provedl:

Tošovský



Jasně, za Zemaka ten proces asi rozjeli, dle těch stránek. Ale kníže si naběhl a pak vypadal jako kašpárek.


Zkus další, co tam máš. Namátkou. Protože já se na naprostou většinu těch mediálních sraček nedíval. Ale jsem si zatraceně jist, že kdyby iDnesáčtí němečtí pohůnci našli něco konkrétního, za co se dá chytit, máš na čelní straně kauzu jako hovado. Místo toho jem obecně pomlouvají a lžou,...
kadak
   *new*
28.01.2013 11:35:06    ( 63647 )
gappak:
Money, money money...
Lou Heavy
   *new*
28.01.2013 11:33:35    ( 63646 )
2kadak: namatkou treba tu ...

dukaz



May 2024
PoUtStCtPaSoNe
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102