Diskuze o politice
Radek
   *new*
18.03.2014 23:52:09    ( 79074 )
Veselovský si toho politika Tomiova Úsvitu dobře podal (začíná to 20:20) http://www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/
kapis
   *new*
18.03.2014 12:07:20    ( 79054 )
to je směšné. Nějak jsem nezaznamenal žádnou žaloba od tohoto zmrda, když v Egyptě postříleli při puči cca 1500 lidí, nebo když v Bahrajnu postříleli stovky pokojných demonstrantů.

http://www.novinky.cz/domaci/330686-kalousek-poslal-do-haagu-podnet-k-prezkoumani-zda-se-janukovyc-nedopustil-zlocinu-proti-lidskosti.html

a ať mi někdo ještě vykládá, že to všechno někdo neřídí a nerozdává instrukce, taková koordinovaná ofenziva na všech frontách.
Radek
   *new*
18.03.2014 00:01:02    ( 79036 )
@michalillich Co si mysleli občané Krymu před rokem? Pro připojení k Rusku bylo jen 23 % (a podíl klesal): https://pbs.twimg.com/media/Bi9tcaxCYAEHO11.png
zdenno
   *new*
13.03.2014 13:48:21    ( 78921 )
tak tohle je vyborne:

Všechno je jinak

http://www.blisty.cz/art/72528.html


Lid se také někdy mění v lůzu. Lůza v revolucionáře, revolucionáři v lid. A ten opět v lůzu.
deus
   *new*
13.03.2014 13:19:46    ( 78920 )
Re-mix, re-mix, re-mix!!!!

Kurva, to jsem si říkal že Mildu hned tak někdo netrumfne :-D

https://www.youtube.com/watch?v=lHtLgovLNt0#t=27

PS: ´čo vole na tom videu mu přišili Havlovu ruku, ne? Roluju:-D
kadak
   *new*
13.03.2014 13:17:55    ( 78919 )
deus:

No ona "Nobelova cena za náboženství", neboli za organizovanou prezentaci nepravd, polopravd a úplných lží za účelem zotročení ducha i fyzického zneužití lidské společnosti, to je samo o sobě na čelbu. Jo, myslím, že přesně tuhle cenu si Halík zaslouží a já mu ji přeji. Škoda, že než by se z něčeho takového měl zodpovídat před "lidovým soudem", tak asi zdechne. Na historické barokní posteli za několik milionů korun s "nebesy", poskvrněné katolickým spermatem a krví z trhlin ministrantských konečníků.



kapis:

Muheheh, vtipné, jak cypobyk.
kapis
   *new*
13.03.2014 13:00:48    ( 78917 )
? zvoní telefon?
Putin: Ano?
Obama: Vlado, musíš s tím okamžitě přestat!
Putin: Proč?
Obama: Protože je to špatné, jak si vůbec něco takového můžeš před Bohem dovolit?
Putin: Ale klid, víš že každý velký státník má nějakou slabůstku? a jak si to vůbec zjistil?
Obama: Jak? Sem kvůli tomu musel seděl dvě hodiny v Pentagonu a poslouchat ty jejich analýzy situací a scénářů a pak se mě na to každý ptal při tiskovce.
Putin (nervózní): Ehm? o čem že to mluvíš?
Obama: O té vaší bezprecedentní okupaci nezávislého státu.
Putin (s úlevou v hlase): Jo tohle..
Obama: Sem si připadal jak blbec, netušil sem kde to vlastně je? kde to vlastně je?
Putin: Kde je co? Ukrajina?
Obama: Ale Ukrajina vím, ta je u Evropy. Ale kde je ten Krym?
Putin: V Rusku!
Obama (na pozadí šustí papír): Já tady čtu, že je to autonomní součást Ukrajiny a že si tam poslal armádu. Co je to autonomní oblast? Něco jako bývalá kolonie?
Putin: Ruská kolonie. A není to moje armáda, ale jen místní domobrana, moje armáda nepřekročila hranice Sevastopolu.
Obama: Jakýho poolu? Vy tam hrajete kulečník?
Putin: Ne, pool, pol jako polis? prostě takové město kde máme vojáky a lodě.
Obama: Počkej, vy tam už máte základnu? Tak proč je obsazujete?
Putin: Protože ti vaši nacisté, fašisté a jiné ultrapravicové rozkladné živly v nové samozvané vládě ji chtějí zavřít.
Obama: Myslíš ty mírumilovné demonstranty toužící po svobodě, demokracii a lidských právech?
Putin: Jo, tahle banda.
Obama: Aha? hele ale takhle to nejde. V dobách SSSR jste měli alespoň dost slušnosti abyste nám o invazi dali vědět předem? a já bych si mohl připravil argumenty proč s tím nemůžeme nic dělat.
Putin: V dobách SSSR se ještě respektovaly sféry vlivu. A stejně o nic nejde
Obama: Jak o nic nejde? Tohle je jasné a pregnantní porušení veškerého mezinárodního práva!
Putin: A kdo o tom ví víc než ty, že?
Obama: Ale fakt, Vlado? takhle to prostě nemůžeš dělat.
Putin: Myslíš, že jsem tam měl nejdřív vybombardovat veškerou infrastrukturu a pak jim nabídnout výhodné půjčky a nechat z nich zaplatit ruské firmy aby to opravily?
Obama: To taky? ale hlavně jsi nám o tom měl říct včas, teď vypadáme jako blbci. A co teprve Evropa. Chudák Ashtonová.
Putin: To je zase kdo?
? následuje delší prodleva doprovázená šustěním papíru na obou stranách?
Obama: Hele, to je prý někdo jako evropská ministryně zahraničí.
Putin (překvapeně): To existuje? A co je s ní?
Obama: Měla nervový kolaps. Přijela chudák do toho? (šustění papíru) Kyjeva, aby se vyfotila s novou demokratickou proevropskou vládou a najednou je obklopená fanatiky a každý se jí ptal jak bude Evropská unie hájit územní celistvost Ukrajiny proti ruské agresi?
Putin (samolibě): Nijak.
Obama: To já vím taky?. ale ona to prostě nečekala a nervově se zhroutila? jsou u ní doktoři. Prý pořád kouká na svůj mobil a každého se ptá jaké číslo má Winston Churchill.
Putin: A to ti řekl Cameron?
Obama: Ne, kluci od NSA.
Putin: Jestli máš nějakou nahrávku tak si to pustíme v Soči na GÉ osmičce ať je tam taky trošku sranda.
Obama: Hele, my tam asi nepojedem.
Putin: Proč?
Obama: Protože jsi agresor, tyran a diktátor.
Putin: No a co?
Obama: A nic? prostě musíme nějak protestovat, chápeš, ne?
Putin: Nechápu. Ale když Vás to baví?
Obama: Hele, ale asi na Vás budeme muset teď uvalit nějaké sankce, je ti to doufám jasné.
Putin: Už zase? A co by to jako mělo být tentokrát?.
Obama: Mohli bychom pozastavit Vaší spolupráci s NATO.
Putin: Myslíš jako že bych měl pozastavit ten koridor do Afghánistánu?
Obama: Tak nic no? ale mohl bych? (delší šustění papíru)? mohl bych prý nechat schválit nějaký zákon a dodávat do Evropy ten nový břidlicový plyn.
Putin: To by šlo? jen to prosím neschvaluj než dokončím ten plynovod do Číny.
Obama: Jak dlouho ti to bude trvat?
Putin: Tak 10 let?
Obama: Tak to je v klidu, dřív by to stejně kongresem neprošlo. Jo a také prý bych vám mohl zmrazit nějaké účty co máte u nás.
Putin: A já bych také mohl začít jako rezervní měnu místo dolaru přejít na euro.
Obama: Teď kecáš? víš jak dlouho by trvalo než bys tohle protlačil?
Putin: Tři dny max? mně schválí parlament i vláda všechno.
Obama: Hajzle? víš jak ti někdy závidím?
Putin: Vím.
Obama: Ale i tak? víš jak by to poškodilo vaší ekonomiku a životní úroveň?
Putin: Životní co?
Obama: Úroveň? jako že by si lidé mohli koupit jen dvě auta místo tří a tak?
Putin: Potom co Rus přežila Stalina, perestrojku i Jelcina, si u nás takové drobnosti nikdo nevšimne.
Obama: Hele, ale my prostě nějaké ty sankce musíme přijmout? já pak řeknu někomu z hospodářského ať to s váma předtím projedná.
Putin: Takže jako vždy
Obama: Jako vždy. Ale co s tím Krymem? My to prostě uznat nemůžeme, to po nás nemůžeš chtít
Putin: Já po Vás nic nechci, mám Krym pod kontrolou a vy si protestujte jak chcete.
Obama: Myslíš jako v tý Rusii?
Putin: Gruzii!
Obama: Sakra kdo si má všechny ty malé státy mezi Evropou a Asií pamatovat? Proč tam prostě nemůžete mít jeden velký stát a jeden národ jako v Americe?
Putin: A o co myslíš, že se celou dobu snažím.
Obama: Fajn, tak jsme dohodnutí. Ale nechceš tam předtím zfalšovat nějaké referendum jako že s tím ty lidi souhlasí?
Putin: A pak byste to uznali?
Obama: Jasně, že ne? ale vypadalo by to trošku líp až jim budu vysvětlovat že s garancí územní celistvosti maj prostě smůlu? víš jak je to trapný?
Putin: Nevím. Ale pokud ti to udělá radost tak tam nějaké referendum klidně zařídím.
Obama: Díky Vlado. Hele pokud s tím chceš pomoct, máme tu skvělou PR agenturu co se zaměřuje na zoufalé kauzy a ti udělají super kampaň i pro naprosto ztracené případy. Říkal mi teď Biden, že někde v Československu dělali kampaň pro bývalého agenta komunistické tajné policie a málem prý ty volby vyhrál!
Putin: Málem? Amatéři.
Obama: Československo?
Putin: Ti taky.
Obama: A mám ti teda domluvit tu agenturu?
Putin: Hádej!
Obama: No ale jak teda chceš přemluvit lidi aby to schválili?
Putin: Byl si někdy na Ukrajině?
Obama: Hm.. pravda.
Putin: A na tu GÉ osmičku fakt nepřijedeš?
Obama: Hele asi ne, uvidíme se za rok až se to uklidní.
Putin: Tak jestli je to všechno?
Obama: Jo počkej, mám tady email od Kerryho, chce půjčit Ukraijně nějakých 11 miliard dolarů na mizerný úrok? nevadí ti to?
Putin: Vůbec ne, alespoň konečně zaplatí co mi dluží za plyn.
Obama: OK, tak ahoj a zase si zavoláme.
deus
   *new*
13.03.2014 12:54:58    ( 78916 )
Kapis:

Český duchovní, filozof a pedagog Tomáš Halík získal ve čtvrtek prestižní Templetonovu cenu, která bývá označována za ?Nobelovu cenu za náboženství?. Ve čtvrtek o tom informovalo Rádio Vatikán.

Ale tak co už, když opravdovou nobelovku za mír dostali Arafat s Obamou, tak proč ne...
kapis
   *new*
13.03.2014 12:50:32    ( 78915 )
deus: cože to vyhrál ten zkurvyjeb Halíkofský?
kapis
   *new*
13.03.2014 12:50:08    ( 78914 )
deus
   *new*
13.03.2014 12:36:50    ( 78913 )
Halík získal "nobelovku" za náboženství

"Nadace vyzdvihla, že pětašedesátiletý Halík se po sovětské invazi a následné okupaci Československa v letech 1968 až 1998 zasloužil o budování náboženské a kulturní svobody."

Ten samý Halík, který prohlásil:

"Děsí Vás nějaký subjekt?" zněla otázka serveru Česká pozice. Pan Halík odpověděl: "Ti, které pokládám za nejjedovatější - Hlavu vzhůru, Suverenita a Strana svobodných, se zřejmě do parlamentu nedostanou..."

No cement.
kadak
   *new*
12.03.2014 12:29:24    ( 78864 )
Ten Bělobrádek, nejen, že je fašoun, ale je to fašoun!


http://zpravy.idnes.cz/lidovci-v-praze-prijali-zastupce-sudetonemeckeho-landsmansaftu-pxe-/domaci.aspx?c=A140312_114558_domaci_kop


Zkurvysyni! Zkurvysyni! Zkurvysyni! Zkurvysyni!


Můj otec říkal:

"Teď, když nám ukradli ten údajný církevní majetek, budou se soustředit zase na Sudeťáky!"

Kurva a lisk ho tam! Trautrmberk jim nevyšel, tak to budou tlačit, horem dolem. Nestačí, že už v každém druhém filmu zpochybˇbnují a přehodnocují výsledky konce II. světové.

JE MI ZLE!
gappak
   *new*
12.03.2014 12:28:27    ( 78863 )
no situace na UA už není mediálně zajimavá. Na hlavní straně IDNESu ani jeden článek. http://www.idnes.cz/
kapis
   *new*
12.03.2014 11:56:00    ( 78861 )
nevím už jestli je link odtud nebo odjinud, ale moc dobře shnruto:

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/vip-blogy/proc-zapad-podporil-fasisticky-puc-na-ukrajine

mladý synek, kandidující za Paroubka....
kadak
   *new*
12.03.2014 11:31:48    ( 78859 )
Buhehehehe!

To jsou ale komici! Docela mě překvapila (pozitivně) diskuse pod článkem.
zdenno
   *new*
12.03.2014 10:00:09    ( 78857 )
kapis
   *new*
12.03.2014 09:19:38    ( 78854 )
deus
   *new*
12.03.2014 08:29:50    ( 78849 )
Bicyklem proti Putinovi!

Vtipný článek od D-F na téma jak "ucyklostezkovat" Rusko. Levicoví přátelé se laskavě přenesou přes slovní spojení "komunistku Angelu Merkelovou" vyskytující se v článku v počtu 1 ks;-)
zdenno
   *new*
12.03.2014 07:49:43    ( 78845 )
hezky napsané..

Eskalace z Bruselu: Svatouškovská Evropská unie a ukrajinský sud s prachem

http://dopice.sk/8PN
kadak
   *new*
11.03.2014 10:52:10    ( 78805 )
Je vidět, že "státní zřízení" nemá s charakterem lidí co do činění. Teď jenom ti s téměř žádným, nebo se žádným svědomím, díky zřejmé výhodě, mají mnohem větší prostor obohatit se na těch, co svědomí mají. Dřív to zkrátka tak jednoduše nešlo.

Z toho je patrné, že hůl v ruce je naprosto nezbytná. Nesmí se ovšem k té holi dostat ti, co nemají téměř žádné, nebo žádné svědomí.

A kruh je uzavřen a zároveň se tím asi vysvětluje, v lehce intelektuálně-filosofické rovině, proč se někomu v té době minulé, nemuselo až tak moc líbit. Ale zároveň, proč návrat ke starým časům je krok zpět, nikoli kupředu.
deus
   *new*
11.03.2014 10:27:40    ( 78802 )
PS: Jak asi vypadala domovní důvěrnice si pamatovat nemusím, já totiž v baráku jednu mám. Babka nerudná, drze sebevědomá ("tu troubu si bude muset paní domácí vyměnit"), všechno ví, všechno zná a všude byla nejmíň třikrát. Její zálibou je vylepování direktivních oznámení (styl "řeznický pes" - "nevpouštějte/zavírejte/nedělejte/naserte si") a tváření se jak "kuři řiť". Máme se vzájemně moc moc moc rádi už od prvního setkání, kdy zazvonila u dveří a když jsem otevřel, její první slova byla "A vy jste kdo?". Na takové chování jsem dost alergický, takže jsem hned z kraje přistoupil na její "gejm" - "A vy jste kdo, že se ptáte?".

Tak vidíš! ;-)
gappak
   *new*
11.03.2014 09:57:17    ( 78794 )
co na to ti troubove co se těšili do Šantovky že tam bude Interšpár, který podle jeich slov v olomouci chybí.

Značka Spar končí v Česku. Prodělala miliardy, z jejích prodejen budou Alberty
kapis
   *new*
11.03.2014 08:30:17    ( 78785 )
když on to popisoval v tom textu jako kdyby to moc dobře znal, jakoby to zažil, přišlo mi to však, že to byl postřeh Macha nebo Jedličky, kteří to v chodbách toho parlamentu pronesli a on to jen přeslepičil. Možná ne, ale připadá mi, že ten by neměl psát tak počítám o ničem před 1990;)
deus
   *new*
11.03.2014 08:09:38    ( 78781 )
Máte pravdu, hoši. Ode dneška zákaz debat o událostech před rokem 1980 (já), 1979 (vy ostatní).

PS: Jo, a 1978 pro ty opravdu, ale opravdu staré...;-)
zdenno
   *new*
10.03.2014 18:41:34    ( 78763 )
kapis: tak přesně tohle mě napadlo tež :) typek si myslim je přesně ten typ, který v ČB protestuje proti "komunistické" úřednici na kraji, přičemž ten náš tzv. komunismus ani nezažil..
kapis
   *new*
10.03.2014 17:17:32    ( 78761 )
By mě zajímalo, kolik "bývalé uliční důvěrnice" pan Jahoda potkal;) No ale takovýhle parlament je opravdové zvěrstvo...
deus
   *new*
10.03.2014 16:17:07    ( 78759 )
Připravuje si Babiš půdu pro nějaké větší překvapení?

Titulky:
iDnes: Průzkum: V Česku přibývá lidí, kterým by totalita a diktatura nevadily
lidovky: Evropské unii věří jen třetina Čechů, nejméně v historii

;-)
kadak
   *new*
10.03.2014 15:36:53    ( 78758 )
...což Malina viděl na vlastní oči během dvouhodinové návštěvy,...

Neříkám, že to tak s tím hglasováním být nemůže, ale říkám, že během 2h nepochopíš z chodu našeho kanclu vubec nic. Natož pak z chodu prdlamentu. 2h jsou tak mizerně malý vzorek, že není vŮbec možné objektivně posoudit, co a proč a o ček a kvůli čemu ti posranci měli hlasovat,...

Ne, ten borec tam šel s tím, že tam uvidí, jak je to blbě. A tak to tam všechno viděl.

To je můj názor na Malinu.
deus
   *new*
10.03.2014 13:13:21    ( 78744 )
Já si z toho blogu odnesl jinou informaci - o tom, jak se v EP hlasuje.
kadak
   *new*
10.03.2014 12:12:06    ( 78735 )
deus:

To jsou strašné kecy, toho Maliny, nebo Jahody. Na EU mám své názory, ale že by to byla "tlachárna", to je hrubé podcenění situace. EU je nástroj pro prosazování zájmu kapitálu v prostoru Evropy. A jestli to ten Malina během 2h návštěvy Europarlamentu nepoznal se nedivím. Spíš se divím, že to neví i bez návštěvy Bruselu.

Nezlob se, ale je to pičus, ten Malina. Víš proč!? Protože když jsem byl JÁ v Bundestagu, nebyl tam vubec žádný poslanec. A to jsem tam byl už 2x 3h. Nikdy tam nebyl nikdo. A proto je Bundestag asi úplně k ničemu.
May 2024
PoUtStCtPaSoNe
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102